DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Balkona siltināšana ar savām rokām
Pasildi balkonu pats

Aukstajā sezonā es aizmirsu par savu balkonu un to konservēju, jo tur temperatūra bija gandrīz tāda pati kā uz ielas. Visbeidzot es domāju par balkona siltināšanu no iekšpuses. Es vēlos padalīties ar jums par to, ko es izdarīju šajā labā.
Pat pirms tam es nomainīju logu uz balkona un ievietoju plastmasu ar trīskāršu stiklojumu. Pats balkons ir izklāts ar apšuvumu. Pirmkārt, es demontēju iekšpusi. No PSRS laikiem tā bija atšķirīga no dēļiem un kokšķiedru plātnēm.

Balkonu siltināšana


Rāmja montāžai es izmantoju metāla CD profilu un dažviet UD profila saglabāšanai.
Pasildi balkonu pats

Pie sienām es vertikāli piestiprināju kompaktdiska profilu malās un horizontāli piestiprināju četrus profilus. Divi profili atradās uz grīdas un virs griestiem un divi pa vidu. Tajās vietās, kur bija ķieģeļu mūris un betons, ar perforatoru izurbju caurumus dībeļiem un piestiprināju profilu ātrai uzstādīšanai. Balkona vienā pusē bija tikai profils, uz kura tika piestiprināta apšuvums, tāpēc tur viss jau bija gatavs siltināšanai. Ir svarīgi piestiprināt profilu ar ēkas līmeni tā, lai rāmis būtu vertikāli vienā līmenī.
Tādā pašā veidā es ieguvu profilu uz griestiem.
Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Lai apgrieztu profilu, man vajadzēja metāla šķēres. Es piestiprināju profilu viens ar otru uz īpašām metāla skrūvēm. Virs griestiem siltināju starp stikla vates profiliem. Tālāk es ievietoju apgaismojuma vadu un aizvēru šo rāmi ar ģipškartona plāksni.
Pasildi balkonu pats

Pirms drywall piestiprināšanas es izveidoju caurumus, kuros ievietoju vadu. Drywall ir piestiprināts ar skrūvēm pie profila.
Tālāk es sāku sienas siltināt ar putām.
Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Es piestiprināju putu loksnes uz līme, kas ir šķīrusies ar ūdeni. Tā kā šī līme ātri izžūst, nemīciet to lielos daudzumos. Penoplex griešanai jums būs nepieciešams celtniecības nazis. Penoplex jāpiestiprina pie sienas tā, lai tas nepārsniegtu profila līmeni.
Tālāk es izmantoju poliuretāna putas, lai blīvētu savienojumus starp putu loksnēm. Šī ir papildu izolācija un hidroizolācija. Balkona vienā daļā bija sarežģīta vieta caurules dēļ, kas izgāja no akumulatora. Starp citu, es veicu papildu sildīšanu uz balkona, tur ievietojot akumulatoru. Vietā, kur izgāja plastmasas caurule, es piestiprināju putas atpakaļ pie caurules, kas pēc tam pazuda aiz drywall.
Tad es turpināju piestiprināt drywall.
Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Tāpat kā uz griestiem, drywall ir piestiprināts pie sienas ar pašvītņojošām skrūvēm pie profila. Lūdzu, ņemiet vērā, ka es piestiprināju drywall divos slāņos. Tas ir, piestiprinot tam vienu loksni, es piestiprināju otru. Ir svarīgi, lai divu slāņu drywall šuves nesakristu. Otrais slānis ir piestiprināts arī ar pašvītņojošām skrūvēm, tomēr ir nepieciešams saskaitīt, lai, piestiprinot otro loksni, pašvītņojošā skrūve nepakristu, sagriežoties citā pašvītņojošā skrūvē.
Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Drywall apgriešanu var veikt arī ar celtniecības nazi. Izgriezis kartonu vienā pusē, ģipsis sabojājas.
Akumulatoram es uzstādīju pumpump sildītāju. Lai atvieglotu uzstādīšanu, es izņēmu akumulatoru. Viņš piestiprināja izolāciju pie sienas ar līmi un papildus nostiprināja to ar lietussargu akumulatora vienā un otrā pusē.
Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Pasildi balkonu pats

Starp sūkņa šuvēm es arī pārklāju ar putām. Putu montāžai vislabāk ir izmantot īpašu pistoli. Tas ir ne tikai ekonomiski, bet arī ērti, jo putas var izmantot jebkurā laikā. Parastās putu pudeles jāizlieto nekavējoties.
Es arī ar ķirbi apgriezu loga nogāzes.
Pasildi balkonu pats

Šī izolācijas metode ir ļoti efektīva, un pat ziemā es varu iziet uz sava balkona T-kreklā un nesasaldēt, kā tas bija agrāk. Daži cilvēki pagarina telpas balkona dēļ, un šī pārbūves metode būs efektīva arī sasilšanai ar putām un diviem drywall slāņiem.Pēc tam jūs varat pabeigt sienas ar špakteli un krāsot tās vai pielīmēt ar tapetes.
Komentāri (6)
 1. Sergejs
  #1 Sergejs Viesi 2018. gada 20. novembris 10:24
  6
  1: centrālās apkures bateriju izņemšana uz balkonu (lodžiju) ir aizliegta! (Nekad neviens jums to nedos atļauju), 2: pirmajā fotoattēlā jūs varat redzēt simtu un jūs esat noņēmis balkona margas .. tas ir stingri aizliegts! (Šis ir viens no barošanas elementiem) balkons! ar lodžiju ir vienkāršāks, kaut arī to var tur sasildīt!) 3: šķiet, ka arī sienas balkona apakšējās daļas demontāža zem balkona bloka ir aizliegta, šķiet, kaut arī dažreiz viņi dod atļauju, taču, pārdodot dzīvokli, viņi noteikti piespiedīs mani to atjaunot. nu tas ir sīkums)))
 2. Aleksandrs Korņejevs
  #2 Aleksandrs Korņejevs Viesi 2018. gada 20. novembris 11:42
  0
  Grauzēji nestartēs sildītājā.?
  1. Viesis Tatjana
   #3 Viesis Tatjana Viesi 2018. gada 25. novembrī plkst. 9:00
   0
   Nesen redzēju video, putās esošās skudras ir iedziļinājušās caurumos. Tas kļūst mitrs. Tas ir saprotamāks nekā sasilšana
 3. Viesis Maikls
  #4 Viesis Maikls Viesi 2018. gada 20. novembris 17:23
  1
  Autors minēja, ka, izturot logu uzstādīšanas kvalitāti, tas ir galvenais izolācijas moments
 4. Sektor
  #5 Sektor Viesi 2018. gada 6. decembrī 12:05
  2
  Jums nāksies tiesāties par apkures akumulatora izņemšanu uz balkonu. Sakarā ar to visi mājas iedzīvotāji maksā papildus naudu.
 5. OļegsO33
  #6 OļegsO33 Viesi 2018. gada 7. decembris 03:46
  2
  Man patika

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām