DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Ērts turētājs pats
Tas ir viegli, ja kabatā vai somā varat nēsāt 3-4 atslēgas. Viņi aizņem maz vietas, un to organizācija nav nepieciešama: pazust vairākās atslēgas ir gandrīz neiespējami.
Cita lieta ir tad, kad viņu skaits sasniedz desmit vai vairāk. Viņu nēsāšana kopā ar jums nav ļoti ērta. Jā, un nevienai organizācijai tas netraucētu: atslēgas atrašana lielā saišķī, ​​īpaši tumsā, nav ļoti patīkams uzdevums.
Ja kādu iemeslu dēļ jūs neesat apmierināts ar rūpnīcas atslēgu gredzeniem, atcerieties Šveices armijas nazi. Galu galā atslēgas var savākt un sistematizēt šī slavenā produkta tēlā un līdzībā.
Ērts turētājs pats

Šādu atslēgu piekariņu veido dobs rokturis, ko veido divas sānu plāksnes, kuras abās pusēs velk kopā ar skrūvēm, kas vienlaikus ir divu taustiņu komplektu asis. Tos var pārvērst par rokturi kompaktai glabāšanai vai izvilkt, lai atvērtu slēdzeni.

Nepieciešamie materiāli un instrumenti


Tā kā mūsu priekšmets būs diezgan kompakts, pieminot materiālus, mēs nekavējoties norādīsim to izmērus. Tas ļaus montāžai nenodarboties ar montāžu, kas vislabākajā veidā neietekmēs izstrādājuma funkcionalitāti un estētiku.
Materiāli:
 • Divi koka dēļi (augstums × garums × biezums) - 25 × 95 × 3,2 mm.
 • Divas metāla plāksnes - 25 × 95 × 0,5 mm.
 • Divi "skrūvju uzgriežņu" pāri - M8, skrūves garums - 20 mm.
 • 10 plakanas paplāksnes M8 skrūvei.
 • Līme koka līmēšanai ar metālu.

Ērts turētājs pats

Rīki
 • Urbjiet ar urbju komplektu.
 • Metāla šķēres.
 • Smilšpapīrs vai slīpripas.
 • Daži mazi klipši.
 • Lineāls, zīmulis.

Ērts turētājs pats

Padarīt ērtu saimniece


Mēs pieturēsimies pie šāda algoritma:
Izmantojot piemērotu apaļu priekšmetu, mēs atzīmējam koka plākšņu galus pusloka formā. Ar finierzāģa palīdzību mēs viņiem piešķiram galīgo formu.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Pēc tam, izmantojot koka plāksni kā veidni, pārnes tās kontūru uz metāla loksni un ar divām metāla šķērēm nogriež divas identiskas plāksnes.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Mēs saliekam visus korpusa elementus vienā kaudzē, pārbaudām atrašanās vietas precizitāti un piestiprinām to ar skavu.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Mēs apzīmējam pusloku centrus tā, lai attālums starp tiem būtu 70 mm. Izmantojot 5 mm urbi un urbi, mēs vispirms urbjam vienu caurumu kaudzē un pēc tam, kad tajā ievietojam skrūvi papildu izlīdzināšanai, urbjam otro.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Mēs noņemam metāla plāksnes un paplašinām caurumus uz koka plāksnēm, lai skrūves un uzgriežņu galviņas varētu brīvi iziet, iepriekš tos iesaiņojot ar celtniecības lenti, lai novērstu plaisāšanu.
Ērts turētājs pats

Tagad visus korpusa elementus var salikt kaudzē, nostiprināt ar skrūvēm un uzgriežņiem un apstrādāt galus un virsmas ar smilšpapīru vai slīpripu.
Vienā no metāla plāksnes caurumiem ievietojam 20 mm garu skrūvi, pēc tam 5 paplāksnes un 4 atslēgas virknē. Uzziņai: 3 paplāksnes un 2 atslēgas būs piemērotas uz skrūves, kuras garums ir 12,5 mm, un 7 paplāksnes un 6 atslēgas uz 25,4 mm skrūves.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Tieši tādā pašā secībā mēs pabeidzam otro skrūvi. Tagad mēs visu noslēdzam ar otro metāla plāksni un pievelciet iegūto iepakojumu ar riekstiem.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Mēs līmējam koka plāksnes uz metāla plāksnēm, izmantojot piemērotu līmi. Kamēr līme nav pilnībā sacietējusi, saspiediet tos ar diviem skavām.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Koka pārklājumus ir iespējams apstrādāt ar traipu un pārklāt ar bezkrāsainu laku vai izmantot citus līdzekļus. Galvenais vienlaikus: ērtības un estētika.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Atslēgu piekariņš ar atslēgu komplektu pēc izskata un ierīces pārsteidzoši atgādina Šveices armijas nazi. Turklāt tie ir līdzīgi pēc funkcionalitātes.Atslēgas saliktā stāvoklī atrodas korpusa iekšpusē, nodrošinot kompaktu. Tie tiek sistematizēti, sadalot divos blokos un orientēti telpā, kas ļauj ātri atrast pareizo taustiņu.
Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Ērts turētājs pats

Iespējamās modifikācijas


Laba ideja dod priekšroku lidojumam. Kāpēc gan neizgatavot atslēgu piekariņu, kas izgatavots no caurspīdīga plexiglass. Šajā gadījumā pastāv vēl viena sistematizēšanas iespēja - taustiņu atrašanās vietas vizuāla kontrole.
Jūs varat ievietot to fluoroplastisko ārējo paplāksni, kurai ir maza berze un elastība. Tas ļaus jums pielāgot atslēgu bloka iespīlēšanas pakāpi, izmantojot pieskrūvētos uzgriežņus. Tā rezultātā saliktās atslēgas neizkrist no korpusa, un vēlamā atslēga ieņem stabilu pozīciju attiecībā pret lietu.

Noskatieties video


Komentāri (1)
 1. Viesis Vasilijs
  #1 Viesis Vasilijs Viesi 2018. gada 4. decembrī 17:45
  0
  Ideju klase !!!

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām