DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Labības sastāvs
Lai izgatavotu unikālu labības kompozīciju ar savām rokām, jums ir nepieciešams ļoti maz materiālu, kas vienmēr būs mājā. Darbam mums ir nepieciešami dažādu krāsu graudaugi. Ja vēlaties izveidot savu izgudroto zemes gabalu, vispirms izlemiet par krāsu shēmu, kurā tas tiks veikts. No tā atkarīgs sākotnējais labības komplekts, kas mums kalpos kā materiāls.
Rudens kompozīcijai mums būs nepieciešami dzeltenie graudaugi, lai simulētu rudens lapas (prosa, kukurūzas putraimi, kā arī zirņi). Ja vēlaties, lai jūsu rudens nebūtu “zelta”, izmantojiet zaļos zirnīšus - tad uz koka būs zaļa lapotne ar nelielu dzeltenu, ar krustojumu. Koka stumbram mēs izmantosim kviešu putraimus, kā arī griķus. Lai piešķirtu tai dziļāku krāsu, griķus var apcept pannā. Kviešu putraimi, manna, pupiņas, pistāciju lapas, magoņu sēklas, saulespuķu un ķirbju sēklas, šīs sēklas - tas viss var noderēt, strādājot pie mūsu rudens sastāva.

 
Darbs tiks veikts rāmī, tāpēc savam kompozīcijai izvēlieties šāda izmēra rāmi. Kas veiksmīgi iekļaujas virtuves interjerā. Jūs varat arī izvēlēties piemērotu rāmja krāsu, lai tā harmonizētos ar virtuves galveno krāsu shēmu.
Rāmja pamatā var būt saplāksnis, pārklāts ar pārsegu vai, ja vēlaties izveidot sava darba fonu, pielīmējiet papīra lapu uz kartona (vēlams akvareļa papīru) un nokrāsojiet to atbilstoši savam stāstam.


Ar zīmuli zīmējiet aptuvenu elementu izvietojumu jūsu darbā. Tas būs viegls skice, skice. Pēc tonēšanas līnijām jābūt redzamām. Papīru var tonēt ar sūkli, kas iemērc guaša šķīdumā vai vēlamās krāsas akvarelī. Mūsu kompozīcijā fons būs zils - jo koks stāv upes krastā.


Pirms pamatnes materiāla (papīra vai aploksnes) izvēles apskatiet, kā jūsu materiāli izskatīsies uz viena vai otra pamata: ja labība “nepazūd” uz auduma vai aploksnes fona, to ir pilnīgi iespējams izdarīt.


Bet mēs darīsim savu kompozīciju uz akvareļpapīra un “uzzīmēsim” upes tālu krastu ar žāvētām rudens lapām: salipinot tās kopā, mēs iegūsim skaistu rudens mežu, un tā krāsas būs dabiskas - mēs izmantojām īstas žāvētas lapas. Sala upes vidū ir veidota no mannas putraimiem un kviešu putraimiem, un smilšu tumšās nokrāsas ir magones sēklas.
Iekļaujiet iztēli, izmantojiet savā darbā visu, ko uzskatāt par iespējamu. Ļaujiet tai būt daudzkrāsu pupiņām, pupiņām, žāvētām citrusaugļu šķēlītēm, dažādu formu neparastu formu sēklām.
Vislabāk dabiskos materiālus pielīmēt ar augstas kvalitātes PVA līmi.
Kad darbs būs pabeigts, un zem rudens ozola, kas stāv upes malā, jūs patiešām redzēsit zelta lapu izkliedi, uz šauras joslas krastā gulēs mitras smiltis, krastā izšļakstīsies vēl nebijuši upes ziedi, upē peldēs laiva no rudens lapām, ņemiet vērā, ka jūs neizdevās. Jūs varat lakot visus kompozīcijas elementus un meklēt darbam cienīgu vietu jūsu interjerā.


Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām