DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Iekšdurvju dekorēšana
Gandrīz katram cilvēkam dzīvē ir bijuši brīži, kad mājas interjers kļūst garlaicīgs un drūms, rodas vēlme kaut ko mainīt vai pārtaisīt. Sievietes sāk pārkārtoties mēbeles un attēlus, ievietojiet jaunus fotoattēlus rāmjos utt. Vīrieši lielākoties reti apgrūtina sevi ar kaut ko darbietilpīgu, visbiežāk viss aprobežojas ar aizkaru pilnīgu atvēršanu uz logiem, labi, tas ir viss. Bet veltīgi, jo, ja jums ir kāds brīvais laiks, jūs varat izveidot kaut ko skaistu un individuālu, un pats galvenais - ar savām rokām. Piemēram, izrotājiet parastu iekštelpu vai ārdurvis ...
Šim nolūkam jums būs nepieciešama: plaša maskēšanas lente, zīmulis, nazis vai skuveklis, aerosola krāsā izsmidzināma krāsa un mazliet iztēles.


Pirmkārt, durvju virsma jāpielīmē ar maskēšanas lenti. Katrai nākamajai sloksnei vajadzētu nedaudz pārklāties ar iepriekšējo, nepielīmētās sekcijas ir nepieņemamas.


Tad jāņem zīmulis un jāpielieto izvēlētais zīmējums, jo iespēju ir daudz! Tā var būt liela sirds (collā) dāvana dvēseles biedrs), ķīniešu burtiem, ēģiptiešu rotājumiem, dzīvniekiem vai ziediem, vispār, neatkarīgi no sirds vēlēšanās. (Zemāk redzamajā fotoattēlā ir vecā koka skice).


Pēc tam ir nepieciešams izgriezt attēlu un noņemt lieko lenti stingri gar kontūrām, ar nazi vai skuvekli (ļoti uzmanīgi, lai nesagrieztu sevi). Rezultātam vajadzētu būt sava veida trafaretam.


Tagad ir pienācis laiks saņemt aerosolu. Tas ir labāk nekā krāsa (šajā situācijā), jo tas ātrāk izžūst un vienmērīgāk atrodas uz virsmas, neatstājot traipus. Pirms uzklāšanas aerosolu var kārtīgi sakratīt (2–3 minūtes) un tikai pēc tam to lietot.
Krāsas izvēli vienmēr atliek izpildītājs, jo gaumi un izvēles ir ļoti atšķirīgas. Turklāt daudz kas ir atkarīgs no pašu durvju krāsas, ja tās ir brūnas, jums jāizvēlas nokrāsa, kas ar to nesaplūdīs.
Tātad pēdējais posms ir pienācis, žāvēšanas laiks ir pagājis (1-2 stundas), durvis ir krāsotas un gatavas lentes noņemšanai.


Tā rezultātā tiek iegūts neparasts un ļoti oriģināls zīmējums, kas priecēs visus apkārtējos ar savu skaistumu un oriģinalitāti.


Tas viss ir izdarīts.


Komentāri (1)
  1. Rinat
    #1 Rinat Viesi 2017. gada 8. augusts 09:39
    1
    Tas ir visiem. Ja labas, augstas kvalitātes durvis, kāpēc kaut ko uz tām attēlot? Arī interjerā nav nekā cita, mana sieva noteikti neapstiprinātu šādu apņemšanos.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām