DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā pats izgatavot hanteles
Šajā darbnīcā es jums pastāstīšu, kā es mājās gatavoju mājas cementa hanteles. Pēc ražošanas izmaksām tas būs vairākas reizes lētāks nekā iegādātās hanteles.
Kā pats padarīt hanteles

Nepieciešamie materiāli


Lai izgatavotu divas hanteles, man vajadzēja:
 • Divas apmēram 50 cm garas 3/4 tērauda caurules ar vītnēm abās pusēs.
 • Četras regulāras 3/4 tees.
 • Viena gumijas aproce (adapteris) un viena skava aproču apmales diametrā.
 • Upes smilšu cements.
 • Mazliet silikona smērvielu gumijas apstrādei.

Kā pats padarīt hanteles

Hanteles izgatavošana


Patiesībā ideja ir ļoti vienkārša:
 • Katrā caurules galā es pieskrūvēju tee.
 • Lai izgatavotu pirmo hanteles daļu, es uzcēlu sava veida statīvu, lai topošās hanteles rokturi varētu apturēt.
 • Es uz pamatnes no putu gabala uzstādīju gumijas aproci, lai rokturis atrastos centrā, bet neatliecās uz putu pamatnes.

Kā pats padarīt hanteles

Kā pats padarīt hanteles

Tad es sajaucu cementa javu: 1,5 daļas smalku upju smilšu, kas izsijātas caur sietu, un 1 daļa cementa, kas viegli piepildīja aproci ar cauruli, kas tajā ievietota ar tee, kas atrodas galā. Starp citu, es no iekšpuses eļļoju gumijas “formu” ar silikona smērvielu, lai cements pie tā daudz neliptu, jo plānoju to izmantot vēlreiz. Es atstāju tukšo lietu uz dienu, lai iestatītu risinājumu. Dienu vēlāk, kad šķīdums labi sacietēja, es noņemu sagatavi no statīva un nogriezu aproci, lai to noņemtu no cementa.

Izveido svēruma maisījuma otro pusi


Kā pats padarīt hanteles

Kā pats padarīt hanteles

Man pietrūka sagrieztas aproces malas ar tūlītēju līmi un savienoja tās. Pēc konfiscētās līmes uzlieciet manšetes skavu galus tā, lai, ielejot cementu, tas nesasmalcinātos. Tā kā iepriekšējais statīvs neizturēs hanteles svaru, otrās daļas liešanai es to pakarināju starp diviem spraudeņiem, kas uzlikti uz plēnes blokiem. Tad viņš atkārtoja procesu: viņš uzstādīja atjaunoto svara svara svara veidni uz putu pamatnes tādā augstumā, lai tee nesasniedza pamatni apmēram 1 cm, mīca šķīdumu un uzmanīgi piepilda aproci. Pēc 24 stundām viņš noņēma gumijas aproci, un viena hantele bija pilnīgi gatava.
Kā pats padarīt hanteles

Kā pats padarīt hanteles

Turpmākajās dienās viņš tādā pašā veidā izgatavoja otro hanteli.
Kā pats padarīt hanteles

Kā pats padarīt hanteles

Kad hanteles bija gatavas, man radās ideja, ka, ja man būtu 4 aproces, tās nevarētu noņemt - mēs iegūtu hanteles ar gumijotu svaru savienojumu. Tāpēc, ja jūs nolemjat atkārtot, apsveriet manu pieredzi.
Kā pats padarīt hanteles

Komentāri (2)
 1. Sergejs K
  #1 Sergejs K Apmeklētāji 2018. gada 5. novembris 01:57
  0
  Es kaut kā darīju šādas hanteles, bet neatstāju tukšu cementu - es izgriezu cilindrus no caurules, caur tiem ar starplikām no stieples piemetināju melnus tiem uzmavas iekšpusē (vēlāk rokturi no 3/4 caurules tiek ieskrūvēti piedurknē) Nu, es tos ielēju ar cementu, un pēc tam krāsots. Tas izrādījās ļoti labs, jūs pat varat to nomest. Bet viņš neskaitīja betona akas svaru un hanteles no mazā diametra izrādījās pārāk vieglas.

  Mūsu realitātē jūs varat izmantot jebkuru trauku - plastmasas pudeles vai kannas, kannas utt. Svars jāaprēķina, ņemot vērā faktu, ka litrs betona sver 2–2,5 kg.
  Lai neizmantotu tees, jūs varat vienkārši urbt caurumus cauruļu galos un vītēt tērauda stiepli (ne cieši!), Kas tiks izmantota kā armatūra. Netaupiet uz cementa, tas būs stiprāks. ;)
 2. Pāvels Kalina
  #2 Pāvels Kalina Viesi 2019. gada 6. aprīlis 10:19
  0
  Es nopirku divas hanteles pa 2,5 kg katra, pārklātas ar plastmasu. Emisijas cena ir -270 rubļu.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām