DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Kite no iepakojuma
Pack Kite

Kite ir pirmā cilvēka izgudrotā lidmašīna. Tā palaišana un lidojums spēj apvienot jebkura vecuma cilvēkus un radīt iespaidu un prieka jūru. Bērnībā lielākā daļa no mums veidoja pūķi no improvizētiem līdzekļiem, un šajā rakstā mēs parādīsim, kā no maisa, nūjām un diega izgatavot vienkāršu pūķi ar savām rokām. Šī čūskas modeļa izveides process prasīs apmēram pusstundu. Pie izejas mēs iegūstam ļoti vienkāršu un vieglu čūskas dizainu, kas pat ar vieglu vēju ātri un pārliecinoši iegūst augstumu.

Vajadzēs


Mums būs nepieciešams:
  • - parastais iepakojums;
  • -Divas nūjas (mēs izmantojām niedru sausās nūjas);
  • - vītne ar adatām;
  • - šķēres.

Padarīt pūķi no somas


Pack Kite

Gandrīz katra ūdens vai ezera tuvumā var atrast parasto niedru vai arī to sauc arī par niedrēm. Paņemiet dažus pat nūjas sausu niedru. Tās ir ļoti vieglas un pietiekami izturīgas, lai čūska lieliski iederētos.
Mēs ņemam parasto iepakojumu no veikala, to darīs jebkurš iepakojums. Pūka lielums būs atkarīgs no iesaiņojuma lieluma. Varat arī izmantot tikai plastmasas iesaiņojumu.
Pack Kite

Un izgrieziet iepakojuma apakšdaļu un vienu pusi.
Pack Kite

Tad salieciet visu pusi apmēram 1/3 no iepakojuma.
Pack Kite

Pēc saliekšanas nogrieziet lieko, sāciet griezt no augšas nosacītā līnijā līdz paciņas sagrieztas puses malai un pēc tam no malas uz leju līdz čūskas astei.
Pack Kite

Mēs uzklājam nūju vai lineālu 90 grādu leņķī no spārna gala līdz pamatnei un nogriežam lieko, kā parādīts attēlā.
Pack Kite

Iegūtajā formā viegli šujiet čūskas kores kabatas gar līniju, sākumā atstājot vietu, lai jūs varētu uzstādīt zizli.
Pack Kite

No maisa roktura mēs izgatavojam 3 taisnstūrveida gabaliņus, apmēram 5-6 cm garus. Mums tie ir nepieciešami, lai stiprinātu čūsku pareizajās vietās.
Pack Kite

Šujiet pirmo taisnstūri čūskas apakšā, kā parādīts attēlā. Šajā vietā ir piestiprināts pavediens, lai čūska būtu gaisā.
Pack Kite

Šujiet pārējos divus segmentus “P” spārnu malās - tēlaini šeit tiks uzstādīta nūja, lai spārnus turētu atvērtus.
Pack Kite

Mēs izvēlamies vēlamā garuma nūju un līdzsvarojam to un sasienam nelielu svaru nūjas formā uz plānas puses, noturējam nūju pa vidu un pārvietojam svaru tā, lai nūja noturētos vienmērīgi, nesaliecoties uz sāniem.
Pack Kite

Pēc līdzsvarošanas mēs ievietojam spārnu nūju.
Pack Kite

Mēs arī uzstādām centrālo nūju sašūtā kabatā.
Pack Kite

Mēs mirgojam čūskas augšdaļu tā, lai nūja neizlidotu no savas vietas.
Pack Kite

No iepakojuma paliekām mēs izgriezām sloksnes ar biezumu 1 cm pēc jūsu gaumes. No tiem mēs izveidosim čūskas asti, un jūs varat arī izgatavot asti no lentes, kā vēlaties.
Pack Kite

Šūtās sloksnes, šujiet kopā ar diegu un šujiet līdz klija apakšai. Paņemiet garumu pēc saviem ieskatiem, es piestiprināju asti apmēram 10 cm attālumā.
Pack Kite

Mēs sasietam pavedienu savā vietā, mūsu čūska ir gatava lidot.
Pack Kite

Bet jums jāgaida neliels brīze, čūska ir viegli saliekama, tā aizņem maz vietas un sver tikai 24 gramus. Ja vēlaties, jūs varat izmantot papīra balonu no virtuves folijas vai pielipušu plēvi kā kārbu čūskai. Viņš tur lieliski iederas.
Pack Kite

Pack Kite

Secinājums


Čūska lieliski parādīja sevi, paceļoties nelielā vējā, tā labi iegūst augstumu, pārvēršoties par seklu punktu debesīs. Šo amatu ir viegli izdarīt kopā ar bērniem un ir jautri lidot čūsku debesīs. Atcerieties, ka klija palaišana jāveic atklātā vietā, prom no kokiem un elektrības vadiem. Ja izveidojat lielāku pūķi, varat palaist debesīs videokameru un palūkoties uz sevi, kā arī apkārtējo ainavu no putna lidojuma.

Video


Noskatieties video ar pūķa ražošanas un testēšanas procesu.
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām