DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Sulīgs omlete iepakojumā
Sulīgs omlete iepakojumā

Olu ēdienus mīl daudzi. Bet dažreiz parastajām receptēm kļūst garlaicīgi, un tad es gribu izmēģināt kaut ko jaunu. Šajā gadījumā ir vēlams, lai brokastu vai vakariņu kaloriju saturs nepalielinās. Visus šos nosacījumus izpilda gaisīgs, sulīgs, garšīgs ēdiens ar nosaukumu "Vārīts omlete maisiņā". Tas ir pagatavots bez dārzeņiem un sviesta, tam ir maiga tekstūra un bagātīgāka garša nekā standarta cieti vārītas vai mīksti vārītas olas. Šāda omlete tiek pagatavota ātri, un tai nav vajadzīgas īpašas kulinārijas prasmes. Izmēģiniet to un pārliecinieties paši!

Sastāvdaļas


Lai pagatavotu vienu vai divas porcijas vārīta omlete iepakojumā, jums būs nepieciešams:
 • 3 olas;
 • 150 ml svaiga piena;
 • sāls un garšvielas pēc garšas.

Olu un piena maisījumam varat arī pievienot zaļumus, kas jums patīk. Īpaši garšīgs tas ir ar dillēm, arugula, baziliku vai zaļajiem sīpoliem.

Vārīšanas omlete maisā


Mēs secīgi veicam šādas darbības:
1. Mēs uzliekam vidēja lieluma katlu uz uguns, iepriekš to piepildot ar ūdeni divās trešdaļās no tilpuma.
2. Sakuliet olas ar sāli ar slotiņu vai iegremdējamu maisītāju, līdz veidojas putas ar burbuļiem.
Sulīgs omlete iepakojumā

Sulīgs omlete iepakojumā

3. Ielejiet pienu bļodā un turpiniet saputot. Masa paliks šķidra, bet nedaudz palielināsies apjomā, iegūs gaisīgumu un krāšņumu.
Sulīgs omlete iepakojumā

4. Ja mēs ēdam omlete ar zaļumiem, to smalki sakapājam un tūlīt pēc pātagas pievienošanas pievienojam piena un olu maisījumam.
5. Ielieciet olu un piena bāzi omletei maisā un sasiet mezglā, atstājot brīvu vietu.
Sulīgs omlete iepakojumā

6. Uzmanīgi iegremdējiet maisiņu verdošā ūdenī un vāriet 15 minūtes. Jūs varat segt pannu ar vāku.
Sulīgs omlete iepakojumā

7. Mēs izņemam no ūdens maisu ar gatavo trauku, sagriež to, viegli izlaižam tvaiku un ielieciet omlete uz sagatavotās plāksnes.
Sulīgs omlete iepakojumā

Gatavošanas padomi


 • Vārīšanai izmantojiet divus nekrāsotus iepakojumus, vienu no tiem noslēdzot otrā. Tas novērsīs omleta noplūdi polietilēna bojājuma gadījumā.
 • Gatavošanas beigās uzmanīgi atvienojiet mezglu, lai neapdedzinātu sevi ar karstu tvaiku. Labāk to darīt ar cimdiem vai iepriekš caurdurt plēvi ar nazi, lai tvaiks iznāktu plānā plūsmā.
 • Ja vēlaties, omletei varat pievienot vakariņu paliekas: sasmalcinātu gaļu, mazos gabaliņos sagrieztu desu, kā arī sieru vai tomātus. Tas palielinās brokastu uzturvērtību, padarīs tās apmierinošākas, bet palielināsies arī kaloriju saturs.
 • Pasniedziet maisā vārītu omlete tūlīt pēc vārīšanas, pēc apmēram piecu minūšu nogaidīšanas. Īpaši garšīgi tas ir svaigi pagatavots. Trauku var papildināt ar zaļumiem un dārzeņu šķēlītēm. Šajā gadījumā tas kļūs ne tikai par galveno sastāvdaļu, bet arī par jūsu brokastu rotājumu.
Komentāri (1)
 1. Ninna
  #1 Ninna Viesi 2018. gada 15. oktobris 18:07
  0
  Vai tas liek visiem vārīties virs vārītas plastmasas 15 minūtes vai vienkārši muļķības?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām