DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Suvenīrs no sāls mīklas
Sāļa mīkla - Šis ir universāls un, pats galvenais, ekoloģiskais materiāls, lai veidotu interesantus suvenīrus, ledusskapja magnētus, sienas paneļus un citas jaukas lietas. Šī nodarbība patiks jebkura vecuma bērniem. Skulptūru veidošanā bērni attīsta radošu domāšanu, pirkstu kustīgumu un neatlaidību. Atšķirībā no plastilīna, amatniecība mīkla ir ļoti izturīga, lai gan modelēšanas tehnika ir gandrīz vienāda. Tas neprasa īpašas prasmes, pats svarīgākais - mīcīt vajadzīgās konsistences mīklu un ievērot proporcijas.


Tātad, ņem 1 daļu papildu sāls, 1 daļu miltu un 0,5 daļu ūdens. Mīciet mīklu no šīm sastāvdaļām, un jūs varat sākt radošo procesu. Ko jūs vēlaties padarīt? Nav ierobežojumu, tāpēc fantāzējiet: dzīvnieks, cilvēks, kukainis, automašīna, jā, jebkas!


Kā padarīt tik ekskluzīvu suvenīru - slāvu sievieti ar arbūzu? Vispirms mēs skulpturējam seju. Nogrieziet nelielu mīklas gabalu, izrullējiet to bumbiņā, iegūstot galvas formu. Izmantojot lielāku, izveidojiet rumpi. Piestipriniet rokas tam. Jūs izrotājat galvu, kā vēlaties - šalli, pīti, vainagu vai cepuri. Ievietojiet rokās apaļu bumbiņas formas mīklas gabaliņu un izrotājiet to ar svītrām. Izmantojot zobu bakstāmais, pievelciet acis, muti. Mazie lidoja, piemēram, no saplacinātas bumbiņas izveidotus bageļus, kuru centrā viņi ar zīmuli atstāja iespaidu.Padomājiet par to, kā amatniecība tiks piestiprināta virsmai. Ja vēlaties to pakārt pie sienas - ievietojiet pogcaurumu no stieples vai diega. Ja šī lieta tiks izmantota kā magnēts ledusskapī, piestipriniet magnētu jaunās dāmas aizmugurē. Tagad dodieties uz žāvētāju. Lai tas ātri izietu - izmantojiet cepeškrāsni. Jūs sūtīt suvenīru uz cepešpannas uz iepriekš uzkarsētu cepeškrāsni un gaidīt, līdz mīkstā, lokana mīkla ir sacietējusi. Pēc atdzesēšanas jūs varat sākt krāsot.
Lai amatniecība būtu skaista un spilgta, vislabāk ir izmantot parasto guaša. Krāsojot, ota nav ļoti jāsamitrina, lai krāsas slānis būtu biezs un tas neizplatītos. Ja iespējams, labākai stabilitātei, spīdumam un mitruma aizsardzībai no sāls mīklas izgatavotu suvenīru var atvērt ar laku krāsas virspusē.
Komentāri (3)
 1. Dimaiols
  #1 Dimaiols Viesi 2011. gada 9. septembris 21:18
  0
  Puiši! Šī ir forša lieta!
 2. CIRAKS
  #2 CIRAKS Viesi 2011. gada 10. septembris 16:27
  0
  Un cik visa šī lieta izžūst?
 3. NOTFRONT
  #3 NOTFRONT Viesi 2011. gada 10. septembris 17:00
  0
  no 20 minūtēm līdz 1 stundai. Tas viss ir atkarīgs no figūras biezuma un krāsns temperatūras.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām