DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Kā novērst spraugas starp skursteni un šīferi
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Protams, daudzi krāsns māju īpašnieki saskaras ar tādu problēmu kā lietus ūdens noplūde uz ķieģeļu caurules ārsienām caur jumtu un bēniņiem līdz mājas griestiem.
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Īpaši stiprs lietus. Cik cieši nepiespiediet metāla loksnes pie caurules, joprojām izplūst ūdens. Un galu galā nav putot šādu plaisu ar parastajām montāžas putām ir ļoti nedrošs pat ar biezu ķieģeļu cauruli. Un es nesatiku un veikalos neatradu nevienu ugunsizturīgu putu, cik daudz es nemeklēju ... un nav zināms, vai tāda dabā vispār pastāv! Pēc nelielas pārdomām, atsaucot atmiņā visus nedegošos materiālus, es izvēlējos azbesta audumu un karstumizturīgu flīžu līmi uz cementa bāzes. Azbesta audi nedeg, sēnītes un pelējums pie tā nelīp, tas nav pakļauts pūšanai ... Kopumā es neatradu azbesta audu trūkumus, tikai šim nolūkam. Un karstumizturīga flīžu līme, atšķirībā no tīra cementa, neplīsīs un nesagrūs no galējām temperatūras un laika apstākļiem.

Vajadzēs


 • Rupjš un biezs azbesta audums (to parasti izmanto metināšanai ar gāzi un elektrību, piemēram, aizsardzībai pret dzirksteli).
 • Šķēres.
 • Flīžu līme uz cementa bāzes (1 divu kilogramu maiss).
 • Ūdens.
 • Kauss javai.

Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Izdari pats


Vispirms pagatavojiet šķīdumu spainī. Kausā ielej kilogramu līmes (pusi paciņas) un atšķaida ar ūdeni līdz gludai. Šķīdumam jābūt šķidram. Pēc konsistences kaut kas līdzīgs kefīram, kaut kas līdzīgs šim.
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Parasti ir nepieciešams, lai šķīdums varētu mērcēt tajā iegremdētos azbesta audus. Ja ielej ūdeni un šķīdums ir pārāk šķidrs, pievienojiet vēl līmi. Un nekādā gadījumā nepievienojiet smiltis! Ne gramu! Pretējā gadījumā sasalušo šķīdumu lietus nomazgā. Tīra, cementa līmjava pēc pilnīgas sacietēšanas būs gluda un spīdīga, tāpēc tā būs mazāk jutīga pret pilošu ūdeni un visu vidi. Tagad jums ir jāpaceļ visi šie materiāli uz jumta. Neaizmirstiet maisu ar sausu līmi - mums tas joprojām ir vajadzīgs. Azbesta audums tiks nekavējoties sagriezts vietā, lai nepalaistu garām vēlamo gabalu izmēru. Tātad, izpētījis vietu, kur gulēsies šķīdumā iemērktie azbesta auduma gabali, mēs sagriezām šo audumu vēlamā izmēra gabaliņos. Es sagrieztu taisnstūrus tā, lai pēc tam salocītu audumu salocītu uz pusēm. Tagad mēs nolaižam audumu šķidrā šķīdumā un uzmanīgi ievārām tur, lai šķīdums to pareizi piesūcinātu.
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Mēs izņemam audumu no šķīduma un, ja spraugas starp cauruli un jumtu ir pietiekami plašas (piemēram, raktuves - no centimetra līdz divām!), Salieciet to uz pusēm, jo ​​papildu biezums neļaus tai nokrist vai ieslīdēt spraugā, bēniņos (šķidrā līme pietiekami slidens!).
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Mēs pārklājam spraugu ar šo piesūcināto audumu. Tālāk mēs atkārtojam visas iepriekš minētās procedūras ar audumu un šķīdumu, līdz mēs aizveram visas lielās spraugas un spraugas, pēc kurām mēs varam nomizot un atpūsties 30-40 minūtes, līdz piesūcinātais audums vismaz nedaudz satver un kļūst cietāks.
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Pēc pārtraukuma mēs uzkāpjam atpakaļ uz jumta, pārbaudām, vai viss ir kārtībā, lai nekas nekur neizturētu, un no līmes un ūdens mēs atšķaidām šķīdumu biezāku nekā iepriekš, lai tie varētu pilnībā aizsegt visas atlikušās mazās plaisas, kā arī izlīdzināt pāri mazajām. un lieli pārkāpumi.
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Līdz nākamajam rītam šķīdums ar tajā iestrādātiem azbesta audiem pilnībā pārakmeņojas. Galvenais ir tas, ka sacietēšanas periodā nelīst.Tāpēc neesiet pārāk slinks, lai meklētu internetā un iepriekš uzzinātu par laika apstākļiem, lai viss šis smagais darbs netiktu darīts veltīgi.
Beigās; tā izrādījās diezgan spēcīga un blīva josta ap cauruli, kas neļaus lietus ūdeni bēniņos - šādai līmei, kas balstīta uz cementu, ir tendence sarukt, kad tā sacietē, kas ūdenim gandrīz neatstāj nekādas iespējas.
Kā novērst spraugas starp skursteni un šīfera

Un rievas, kuras es speciāli izgatavoju piecām, nebūs liekas, lai ūdens būtu labāk plūsma. Tādējādi ar azbesta auduma un uz cementa bāzes veidotu flīžu līmi mēs izglābāmies no mitrās griestu problēmas ap skursteni, spēcīgu lietavu laikā, kā arī ilgstošu rudens lietavu laikā.
Komentāri (35)
 1. Šuriks
  #1 Šuriks Viesi 2018. gada 20. septembris 19:02
  1
  Jā, šīfera ir pagātne, tagad gofrēta
  1. Pūce
   #2 Pūce Viesi 2018. gada 25. septembris 09:09
   6
   Šīferis ir nākotne, nevis pagātne. Turklāt "profesionāls grīdas segums", kā jūs to ievietojat, t.i. profilēts grīdas segums ir arī šīferis! Varbūt jūs domājat metāla profilu? Es domāju mainīt šo sūdu uz šīfera, kas nav izturīgs, skaļš, nevajag uzkāpt un ieslēgt, ieslēgt, ieslēgt un ieslēgt un ieslēgt, un vēl ... Bieži vien redzu, kā metāla profilu jau sāk tīrīt un pārklāt ar šīfera. tā ....
   1. Viesis Aleksandrs
    #3 Viesis Aleksandrs Viesi 2018. gada 25. septembris 17:27
    2
    Man ir tāds pats viedoklis, šīferis stūrē.
   2. Viesis Andrejs
    #4 Viesis Andrejs Viesi 2018. gada 28. septembris 07:56
    3
    Tātad slānekli sauc par dabiskas vai mākslīgas izcelsmes laminētu materiālu, sākot no vācu vārda Schiefer - šīferis. Gofrētais dēlis ir profilēts materiāls, kas izgatavots no metāla, auksti velmējot, tam var būt forma, kas līdzīga tradicionālajam šīferam, viļņveidīgs, kas tomēr nepadara to par šīfera.
    Runājot par gofrētās plātnes aizstāšanu ar šīferu, tas ir tikai no tehnoloģijas pārkāpuma, uz pareiza jumta gofrētā plātne kalpos ļoti, ļoti ilgi.
   3. Viesis Vladimirs
    #5 Viesis Vladimirs Viesi 2018. gada 5. oktobrī plkst. 11:44
    1
    Šīferis (viļņotas azbestcementa loksnes, kuras GOST aizmirsa) pašlaik izmanto mazāk. Šis materiāls t.i. azbests ir konirogēns, tāpēc viņi mēģina to retāk izmantot privātmājās. Apkakli var viegli izgatavot no bitumena lentes, tās platums ir vismaz 100 mm. Jūs to pielīmēsit, un tikai tad ar šīfera jūs to noplēsīsit.
 2. Privet
  #6 Privet Viesi 2018. gada 20. septembris 20:03
  12
  Un no kores puses, kad mazais ūdens priecīgi tek gar šīfera pusi, zem loksnes ar brīnišķīgu špakteli un caur cauruli uz māju? Vai es varu nofotografēties studijā?
  1. Vadimovičs
   #7 Vadimovičs Viesi 2018. gada 25. septembris 08:46
   0
   Tur viņš tek nedaudz ūdens, no augšējās loksnes līdz notekūdeņiem. Šeit viss, kas jādara, ir visu saplēst un atkal uzmanīgi visu pārspēt. Laiks visu sabojā.
 3. Viesis Romāns
  #8 Viesis Romāns Viesi 2018. gada 20. septembris 9:43 plkst.
  17
  Nogrieziet gludekli, iztaisnojiet un naglojiet vēlreiz. Netālu no caurules, zem ūdra apakšējā griezuma. Un nav auduma un flīžu līmes. Kopumā, spriežot pēc fotoattēla, ir pienācis laiks mainīt cauruli.
  1. Jurijs
   #9 Jurijs Viesi 2018. gada 21. septembris 20:08
   1
   Jums ir pilnīga taisnība, ka zem sniega kravas jumts sagrīvosies, un ūdens zem tepe no kores iztecēs vēl vairāk nekā iepriekš
 4. Valērijs
  #10 Valērijs Viesi 2018. gada 20. septembris plkst. 10:59
  4
  Ir ugunsizturīgas putas.
 5. pajautā
  #11 pajautā Viesi 2018. gada 21. septembris 08:14
  4
  Ir arī karstumizturīgs hermētiķis, kura temperatūra nepārsniedz 1500 grādus, maksā 350 rubļu. Pārdots gandrīz visur.
  1. Viesis Nikolajs
   #12 Viesis Nikolajs Viesi 2018. gada 25. septembris 05:45
   0
   Es izmēģināju karstumizturīgu hermētiķi ar temperatūru līdz 1500 grādiem gan pirtī, gan mājās, taču tas joprojām saplaisā no ārējās temperatūras un mitruma ietekmes .. Nauda vējā ..
 6. sanych
  #13 sanych Viesi 2018. gada 21. septembris 14:11
  2
  METĀLU Caurules nav nodotas galamērķim
  1. Viesis Sergejs
   #14 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 21. septembris 14:59
   5
   Ar metāla cauruli asiņošana ir par pakāpi lielāka.
 7. Viesis Alekss
  #15 Viesis Alekss Viesi 2018. gada 21. septembris 20:15
  4
  Ja dzelzs loksne no kores un caurulē balstās ar malu, kas ir saliekta uz augšu, tad tā neplūst gar šīfera.
 8. Camille RB.
  #16 Camille RB. Viesi 2018. gada 21. septembris 21:24
  3
  Nekādā gadījumā neievērojiet šos ieteikumus par azbesta izmantošanu. Jūs pats uzzināsit par azbesta bīstamību internetā.
  1. Sergejs K
   #17 Sergejs K Apmeklētāji 2018. gada 24. septembris 00:29
   3
   Ja sekojat padomam, jūs nemaz nevarat dzīvot ... Pats šīferis it kā satur azbestu, žogi bieži tiek izgatavoti no azbesta plāksnēm, taču to izmanto ļoti daudz.

   Vissvarīgākais ir, lai tā nebūtu viesistabā!
   1. Aleksandrs Onučins
    #18 Aleksandrs Onučins Viesi 2018. gada 25. septembris 17:47
    0
    Attiecībā uz šīfera kaitīgumu un tā neiespējamību to izmantot dzīvojamās telpās jums ir kategoriski taisnība, bet tikai importētam šīferam, kas ievests no Amerikas, Latīņamerikas, Kanādas utt. Bet mūsu šīferam nav adatas struktūras, tāpēc tas ir kaitīgs, apstrādājot no putekļiem, kas starp citu, tad tas joprojām iznāk no plaušām. Bet mēs valkājam respiratorus utt. Un, kad mājā no tā tiek nodarīts daudz mazāks kaitējums nekā no OSB, lamināta, skaidu plātnes utt. tik moderns materiāls.Jums ir jāizmēra starojums, kad vēlaties izmantot šīfera, bet jūs patiešām varat tajā uzskriet, kaut arī ar cementu, ķieģeļu utt. bet tas nav no materiāla, bet no augsnes, kur rūda tiek ņemta ...
    1. Viesis Vasilijs
     #19 Viesis Vasilijs Viesi 2018. gada 29. septembris 21:08
     0
     Pareizi: atšķirībā no importētajiem Krievijā iegūtajiem azbesta ķīmiskajiem sastāviem ir atšķirīgs ķīmiskais sastāvs, un tiem nodarītais kaitējums ir gluži kā putekļi, ja plaušās tie tiek izvadīti dažu dienu laikā. Lai arī importētajam azbestam ir atšķirīgs ķīmiskais sastāvs un tas neizdalās no ķermeņa, tāpēc tas ir bīstams un aizliegts. Un es savu azbesta-cementa cauruli valstī sasvēru ar metāla loksni un pārklāju ar cementa-smilšu javu no viena līdz trim. Tas ilga ceturtdaļu gadsimta, līdz vajadzēja mainīt šīferu: tas neplūda un nesaplaisāja. Tiesa, izturībai pievieno šķīdumam asbofiberu.
  2. Viesis Nikolajs
   #20 Viesis Nikolajs Viesi 2018. gada 25. septembris 05:47
   3
   Jā .. Uz caurules azbests ir ļoti bīstams)) Es izklaidējos!
  3. Aleksandrs Onučins
   #21 Aleksandrs Onučins Viesi 2018. gada 25. septembris 17:39
   0
   Un kāds kaitējums? Un kas ir azbests? Kur ir argumenti? saite uz studiju. Tikai nerunājiet par šī materiāla adatas struktūru ... Padomju laikā visas caurules tika velmētas, izmantojot šo tehnoloģiju ...
   Šajā mezglā piedāvātā opcija ir reāla alternatīva citām blīvēšanas metodēm. Bet šis sastāvs laika gaitā joprojām saplaisās. saskarē esošo materiālu lineārie un izplešanās koeficienti ir atšķirīgi, kas nozīmē, ka kaut kur no termiskās izplešanās parādīsies plaisas. Tad ūdens, tad ledus un plaisa kļūst aizvien lielāki. Paskatieties, kā ķieģelis ir pabeigts šādos apstākļos ... Iemesls ir korņains ir vienkāršs-vienkāršs ķieģelis, gruveši, bet tas ir nepieciešams, lai piemērotu citu. Un viņi pareizi ierakstīja dzegas augšpusē un cieši pieguļošu metālu caur temperatūru izturīgu materiālu, piemēram, fluoroplastiskas sloksnes.
 9. Viesis Maikls
  #22 Viesis Maikls Viesi 2018. gada 22. septembris 17:22
  0
  Es muļķīgi piepildīju ar karstumizturīgu hermētiķi un visu, lai arī es ieklāju tīklu tā, lai tas nebūtu caurlaidīgs, profila jumts, dzelzs caurule bija augsta, kad to uzstādīju, sapratu, ka gofrēšanu nav iespējams uzlikt, es izvēlējos hermētiķus, nekas neplūst un šuve nav redzama ķirša profila un sarkanā hermētiķa
 10. Viesis Dmitrijs
  #23 Viesis Dmitrijs Viesi 2018. gada 23. septembris 01:02
  0
  Hermētiķis (kas ir karstumizturīgs) uz ielas nedarbojas. Viņš ir tikai tu-mēs-wow. Turklāt viņš arī rada ciešu savienojumu.
  Viņi jau rakstīja par jumta nogrimšanu.
  Es uzskatu, ka šajā gadījumā labākais risinājums ir cauruļu nodošana.
  Turklāt ķieģeļiem vajadzētu ne tikai izkāpt no tā))), bet paralēli jumtam. Un lūmenā tiek ievestas metāla loksnes ar ekstremitāti.
  * Un kā cilvēki agrāk dzīvoja bez mūsu tehnoloģijas? )))
 11. Viesis Sergejs
  #24 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 23. septembris 06:05
  3
  Tagad ir īpašs velmēts hermētiķis, piemēram, bieza līmlente, tikai 10-15 cm plata, no vienas puses lipīga, no otras - krāsaina, jūs varat izvēlēties jumta krāsu. Jūs noblīvējat savienojumu starp cauruli un jumtu, sākot no apakšas, un tas arī viss. Tas ilgst apmēram 20 minūtes. Tas ir pietiekami mīksts, lai kompensētu jebkādu jumta kustību attiecībā pret cauruli.
  1. Sergejs K
   #25 Sergejs K Apmeklētāji 2018. gada 24. septembris 00:30
   0
   Ir, pat izolēti tos ar jumtu garāžā. Izrādās diezgan labi.Bet šajā konkrētajā gadījumā tas nedarbosies - līme sastāvs, kura pamatā ir bitumens ...
   1. Viesis Sergejs
    #26 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 24. septembris 04:09
    0
    Kā tas darbojas Viņš to aizzīmogoja ar pāris desmitiem cauruļu - viņš nekur neskrien.
 12. Īvāns
  #27 Īvāns Viesi 2018. gada 23. septembris 07:17
  1
  Liekas, ka autore par temperatūras paaugstināšanu nedzirdēja.
 13. Viesis Alekss
  #28 Viesis Alekss Viesi 2018. gada 23. septembris 12:03
  0
  vienkārši iegādājieties pastiprinātu lenti skursteņiem aizmirst par problēmu
 14. Viesu olegs
  #29 Viesu olegs Viesi 2018. gada 24. septembris 07:58
  0
  Ielieciet flīzes uz līmes vispirms uz šīfera, lai aizvērtu spraugas, pēc tam no apakšas līdz skurstenim
 15. Viesis Dmitrijs
  #30 Viesis Dmitrijs Viesi 2018. gada 24. septembris 13:36
  1
  Ugunsizturīgas putas, kā arī silikoni ar darba temperatūru 1500 grādi pēc Celsija, ko pārdod vārpsta .. Un tie noteikti ir labāk šuvju blīvēšanai vēja un sniega kustību / jumta vibrāciju rezultātā nekā piedāvātā opcija.
 16. Harijs
  #31 Harijs Viesi 2018. gada 24. septembris 13:50
  1
  Neaizmirstiet par ēkas vertikālo gaitu kopā ar jumtu ziemā un pavasarī. Necaurlaidiet cauruli un slānekli ar hermētiķi. Starp viņiem jābūt atstarpei!
 17. Fjodors
  #32 Fjodors Viesi 2018. gada 24. septembris 5:06 plkst.
  0
  ... azbests, tie arī sagatavo un pārklāj caurules savienojumos. elevatoros tiek izmantotas graudu kaltes. praktiski!
 18. Vjačeslavs
  #33 Vjačeslavs Viesi 2018. gada 25. septembris 06:40
  1
  Sākumā es mēģinātu pārklāt ar šamota mālu un uz augšu uzlikt cementa javu un pārklāt ar dzelzi. Manuprāt, ar to pietiek jau ilgu laiku
 19. Pūce
  #34 Pūce Viesi 2018. gada 25. septembris 09:18
  1
  Ūdens neplūst caur cauruli, bet caur jumtu no augšas. Kur līme no šīfera atsitīsies un atkal darbosies. Neatkarīgi no tā, kas plūst, jums ir nepieciešams novadīt zem jumta. Un no augšas, lai smērētu mālu, kā vienmēr. Nevajag domāt, ka tas tika izdarīts stulbuma dēļ un tāpēc, ka nebija cementa. Viss bija gan zināšanas, gan izliets akmens. Māls ir elastīgs, tas uzsūc un aizsērē visas plaisas, kas veidojas termisko kustību laikā. Protams, jums ir jāatjaunina katru sezonu, bet vienreiz un uz visiem tiem ir tikai pārdevēji.
 20. Vitālijs
  #35 Vitālijs Viesi 2018. gada 6. oktobris 00:17
  0
  Ir ugunsdroša poliuretāna putas. Dārgais maksā vairāk nekā pusotru tūkstošu rubļu, es to paņēmu vieglāk par 450 rubļiem. Putu metāla caurule vannā. Sildot, putas nedeg, tās kļūst mīkstas, bet nedeg.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām