DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »100 vatu lampiņa pats
100 vatu lampiņa

Jaudīgi vairāk nekā spilgti LED gaismas avoti tagad ir kļuvuši populāri un pieejami. Gaismas diožu priekšrocības ir tādas, ka to kalpošanas laiks ir daudz ilgāks - līdz 20 000 stundām, nevis 1000 stundām kā parastajām kvēlspuldzēm. Arī LED moduļi patērē daudz mazāk elektrības un spīd vairākas reizes spilgtāk nekā parastās lampas. Šādus gaismas diodes varat iegādāties specializētajos veikalos. Mēs nopirkām 100W LED moduli un nolēmām izgatavot jaudīgu lukturīti, lai staigātu tumšos ziemas vakaros.

Mums būs vajadzības


 • - Neliels kanalizācijas caurules gabals ar zvaniņu, kura diametrs ir 110 mm. un apmēram 250 mm garš. un arī vāciņa uz zvaniņa.
 • - Litija jonu akumulatori (var ņemt no vecām baterijām no klēpjdatora vai tālruņiem).
 • - Dzesēšanas radiators ar ventilatoru (var ņemt no procesora no datora).
 • - Litija jonu akumulatoru kontrolieris YH11047A.
 • -Palielināšanas pārveidotājs no 10-32 V līdz 12-35 V.
 • -Lēcas gaismas plūsmas fokusēšanai.
 • -100 W gaismas diodes LED modulis.
 • -Voltmetrs ar skaņas signālu.
 • -Slēdži, pogas utt ...

100 vatu lampiņa

Izgatavojot jaudīgu lukturīti ar 100 vatu jaudu


Sāksim ar LED moduli. Uz gaismas diodes uzklājiet termoplastisko materiālu.
100 vatu lampiņa

Mēs uzstādām dzesēšanas radiatoru, es izmantoju dzesēšanu no vecās videokartes. Mēs piestiprinām moduli no 4 pusēm ar skrūvēm (ja jums nav caurumu, tos var viegli urbt un ieskrūvēt, viņi paši izveidos pavedienu).
100 vatu lampiņa

Mēs nogriezām daļu kontaktdakšas no tāda paša izmēra kontaktligzdas kā dzesēšanas radiators. Tas mums dos iespēju caurules zvanā uzstādīt radiatoru ar gaismas diodi un cieši aizvērt vāku.
100 vatu lampiņa

Mēs izgatavojam caurumus objektīva un montāžas skrūvju apvalkā, kā arī ventilācijas caurumus.
100 vatu lampiņa

Mēs uzstādām objektīvu savā vietā un piestiprinām skrūves ar gumijas paplāksnēm.
100 vatu lampiņa

Lai būtu ērti turēt lampu, mēs piestiprinām rokturi no vecā skapja.
100 vatu lampiņa

Lukturīša elektriskā daļa sastāv no moduļiem. Galvenais modulis YH11047A uzrauga akumulatoru uzlādes stāvokli. Tā vietā varat izmantot arī jebkuru citu 4MS BMS. Spriegums no kontroliera nonāk līdz jaudīgam 150W. palielināt pārveidotāju. Ērtības labad, lai varētu pielāgot gaismas diodes spilgtumu, nomainiet iebūvēto skaņošanas potenciometru ar lielu, lai to piestiprinātu pie korpusa. Mēs savienojam LED moduli ar pārveidotāja izeju. Lai uzraudzītu akumulatoru spriegumu, mēs izmantosim voltmetru ar skaņas signālu, kas pīkstēs, kad akumulatoram ir zems spriegums.
100 vatu lampiņa

Mēs paņēmām baterijas no vecā iPhone 5, 24 gab. kas savienoja 6 gabalus. paralēli, lai palielinātu jaudu un secīgi viens ar otru, lai palielinātu spriegumu, tika iegūts montāža 4s6p. Baterijas var ņemt arī no vecām klēpjdatoru baterijām.
100 vatu lampiņa

Mēs izgatavojam caurumus vadības pogām gadījumā: indikatoriem, slēdžiem ...
100 vatu lampiņa

Mēs saliekam elektriskos moduļus vienā mezglā, lai būtu ērti visu uzstādīt korpusā. Mēs izolējam moduļus un nodrošinām, ka nekur nav īssavienojuma.
100 vatu lampiņa

Viss ir salikts uz vecā korpusa no iPhone 6+, kura stūros mēs pieskrūvējām moduļus ar stūriem pie galvenās caurules. Mēs arī uzstādām vadības pogas un līmējam savienotāju lukturīša uzlādēšanai ar karstu līmi.
100 vatu lampiņa

Aizmugurē uzstādiet ventilatoru un piestipriniet ar saitēm. Gaiss atdzesēs elektriskos moduļus un gaismas diodes radiatoru, kas iet caur visu cauruli. Ja iespējams, uzstādiet aizsardzību uz ventilatora lāpstiņām ...
100 vatu lampiņa

Lai labāk fiksētu LED, mēs piestiprinām radiatoru pie korpusa sānos.
100 vatu lampiņa

Secinājums


Laternas pārbaudes laikā mēs ieguvām 2 kvēlotības režīmus: pirmais, kā mēs plānojām ar objektīvu, gaismas stars spīd tālu un spilgti un viegli apgaismo koku malas, tas arī apgaismo zemi no 9. stāva, gaismas stars ir lielāks par 30 m. Kad mēs ieslēdzām lukturīti bez objektīva, viss laukums ap mums tika apgaismots ar izkliedētu gaismu, piemēram, dienas laikā, bet šajā gadījumā tas spīd ne tuvu, apmēram 10 m. Jums arī jābūt uzmanīgam, lai nevienu neliktu aklam.

Noskatieties video par vizuālo montāžu un darbu


Komentāri (3)
 1. ali.bar60.
  #1 ali.bar60. Apmeklētāji 2018. gada 6. septembris 02:17
  2
  ... daudz trokšņu ..., no nekā ... !!!
 2. Viesis Anatolijs
  #2 Viesis Anatolijs Viesi 2018. gada 12. septembris 19:57
  3
  ar fokusu - pilns crap. ar šādu matricu viņam vajadzētu āmurēt vismaz 2 km, tāpēc tas ir pilnīgs muļķis.
 3. Ivanovičs
  #3 Ivanovičs Viesi 2018. gada 26. septembris 10:25
  0
  Varbūt vispirms iemācāmies pareizi izteikt savas domas?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām