DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā novērst skrūvgrieža patronu
Dažreiz ir problēma ar kārtridža izlaišanu skrūvgriežā vai urbjmašīnā. Instruments tika uzrādīts vai tas tika nopirkts jau sen, defekts netika pamanīts savlaicīgi, pārbaude nav veikta un pretenziju nevar izvirzīt. Un strādāt ar šādu skrūvgriezi ir ļoti grūti vai neiespējami.
Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Es nejauši atradu risinājumu šai problēmai. Es uzreiz nepārbaudīju savu veco skrūvgriezi, pēc tam jau atradu kārtridža aizmugurējo daļu. Urbt ar šādu instrumentu bija iespējams tikai ar ļoti mazu ātrumu. Es pasūtīju jaunu, ko darbina elektrotīkls, kuram izrādījās tieši tāds pats defekts. Internetā ir daudz video par šo problēmu, bet es neatradu to, kas man vajadzīgs. Es nolēmu pats to izdomāt, noņemt kārtridžu un aizstāt to ar sadzīves - tas pēkšņi darbosies.

Mēs novēršam skrūvgrieža sitienu


Lai noņemtu kārtridžu, atskrūvējiet skrūvi ar kreiso vītni. Atskrūvējiet atslēgu pulksteņrādītāja virzienā.
Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Piestiprinātās vītnes bloķēšanas dēļ skrūve bija jāpieskrūvē ar piepūli. Vēl vairāk problēmu bija ar kārtridžu.
Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Man nācās ieskrūvēt skrūvgriezi vāzē, ievietot atslēgu pie 16 un izmantojot uzsvaru lielā ātrumā, tikai ar trešo mēģinājumu man izdevās noņemt kārtridžu, kas bija ļoti pievilkts.
Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Sadzīves patrona nederēja pavedienam. Atlika pirkt jaunu. Bet vispirms es nolēmu mēģināt vēlreiz. Es nomainīju veco kārtridžu, nepiestiprinot to. Pievilku skrūvi un mēģināju ievietot urbi. Izrādījās, ka pretreakcija bija pazudusi.
Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Tad es sāku saprast, kāpēc pēc kārtridža noņemšanas un nomaiņas spēle pazūd. Izrādījās, ka ir pretreakcija, līdz kārtridžs ir saspiests. Defekts var palikt vai pazust atkarībā no tā, kā patronu piespiež pie skrūvgrieža virsmas. Metāla virsmas uzstādīšanas vietā tiek izgatavotas mašīnā un tās ir jāuzstāda vienmērīgi. Ļoti pievelkot parādās aizmugure. Izrādās, ka daļa virsmas tiek nospiesta stiprāk, bet daļa - vājāk. Visā kārtridža garumā ir neliels šķībs, kā rezultātā urbjmašīna tiek palaista.
Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Kā novērst kasetnes izlaišanu skrūvgriežā

Tādā pašā veidā es jaunajā skrūvgriežā novērsu kārtridža iztukšošanos. Tur skrūve ir pieskrūvēta ar Phillips skrūvgriezi. Viņš izņēma kārtridžu un, nespiežot pārāk daudz, ievietoja to vietā. Atstarpe šajā gadījumā ir pazudusi.
Atcerējos, ka kaimiņš sūdzējās par kārtridža izliekumu, kurš OBI veikalā nopirka urbi. Mēs atskrūvējām kasetni no urbja un ievietojām to vietā, uzmanīgi aizslēdzot. Bojājums ir pazudis. Tātad šī metode var būt noderīga tiem, kam skrūvgriežā vai urbjmašīnā ir kārtridža izlaišana.

Noskatieties video


Komentāri (3)
 1. Viesis Vasilijs
  #1 Viesis Vasilijs Viesi 2018. gada 31. augusts 14:24 plkst.
  3
  sabozies
 2. Alekss
  #2 Alekss Viesi 2018. gada 2. septembris 20:49
  6
  Slāpe un sirdsdarbība ir pilnīgi atšķirīgi jēdzieni, jūs noņēmāt sirdsdarbību.
 3. Viesis Sergejs
  #3 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 25. septembris 19:21
  0
  PALDIES jums, ka man ir tas pats skrūvgriezis un tā pati problēma

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām