DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Akumulatora miskastes desulfāts
Sveiki visiem! Apmēram 15 minūšu laikā ir pilnīgi iespējams pagatavot vienkāršāko veco un nevajadzīgo lietu desulfatoru, ja vien, protams, jūs nezināt, ko un ko darīt. Jebkuram normālam radioamatierim ir ļoti daudz un dažādu elektronisko atkritumu. Un, ja jūs saskrāpējat zarnas, jūs varat atrast visu nepieciešamo. Būtībā viss ir pieejams un savstarpēji aizvietojams.
Tātad svina akumulatori ir jutīgi pret sulfātu veidošanos. Šis ir process, kurā akumulatora plāksnes tiek pārklātas ar sulfātu. Pēc šīs parādības akumulatora kapacitāte un strāva pasliktinās.
Lai atbrīvotos no sulfātu nogulsnēm, es pakļaušu akumulatoru augstspriegumam ar augstu frekvenci.
Akumulatora miskastes desulfāts

Es ņemšu augstu spriegumu no dokumentu skenera dzīvsudraba lampas strāvas paneļa. Es nerādīšu, kā to atrast skenerī un savienot, jo tas katram skenerim ir individuāls.
Akumulatora miskastes desulfāts

Viena no augstsprieguma vadu galā es savienoju vara plāksni malās, kas pārklātas ar izolatoru. Un mēs piestiprinām otro augstsprieguma vadu pie akumulatora spailes.

Pāreja uz akumulatora atkopšanu


Pēc tam mēs piegādājam strāvu 12 voltu plāksnei. Uzmanību! Bīstams spriegums!
Akumulatora miskastes desulfāts

Tagad jums jānostiprina plāksne akumulatora otrajā spailē, lai nebūtu tieša kontakta. Un strāva gāja gar iespējami īsāko dzirksteles loka.
Akumulatora miskastes desulfāts

Akumulatora miskastes desulfāts

Akumulatora miskastes desulfāts

Lai iegūtu vislabāko nepieciešamo rezultātu. Beat augstsprieguma akumulators no 30 minūtēm līdz 3 stundām. Pēc šī dizaina atvienošanas un uzlādējiet akumulatoru. Pēc izlādes atkārtojiet visu vēlreiz.
Atkārtojiet, līdz akumulatora ietilpība palielinās.
Varat arī trāpīt ar kratītāju. Šis paņēmiens attiecas uz ni-cd baterijām.

Noskatieties video


Komentāri (8)
 1. A.G.
  #1 A.G. Viesi 2018. gada 30. augusts 18:39
  0
  Un vai daudz akumulatoru tiek atjaunoti šādā veidā?
 2. vit152
  #2 vit152 Viesi 2018. gada 31. augusts 07:32
  0
  2 gabali un abi no delta
 3. Vitālijs
  #3 Vitālijs Viesi 2018. gada 31. augusts 16:39
  0
  Vai pats esat redzējis plāksni uz plāksnēm vai vienkārši esat pieņēmis, ka tā ir?
  Un kā ar procesa ķīmiju / fiziku? Vai metodei ir zinātnisks pamatojums?
 4. Viesis Vladimirs
  #4 Viesis Vladimirs Viesi 2018. gada 1. septembris 10:53 plkst.
  0
  Muļķības un sarežģīts process, un rezultāts ir apšaubāms. Vislabāk ir akumulēt akumulatoru ar automātisko lādētāju, pilnībā uzlādējot un izlādējot to ar nelielu strāvu līdz apmēram 11,8 voltiem, pēc tam atkārtoti uzlādējot. Daži cikli un akumulators atkal ir labā stāvoklī.
 5. Viesis Jevgeņijs
  #5 Viesis Jevgeņijs Viesi 2018. gada 4. septembris 02:12
  3
  Vienkāršākais “desulfāts” ir lādētājs, paralēli kuram ir pievienota spuldze. Tas tiek izvēlēts tā, lai tā darba strāva būtu piecas līdz desmit reizes mazāka nekā uzlādes strāva. Ir smalkums - lādēšanas ķēdē nedrīkst būt lieli kondensatori. Ieteicams arī, lai taisngriežā nebūtu tilts, bet viena diode. Tas ir - uzlāde jāveic ar impulsa strāvu. Un pauzēs starp impulsiem akumulators tiek izlādēts caur spuldzi.
 6. petja
  #6 petja Viesi 2019. gada 12. marts 07:39
  0
  Kas ir piemērots "vara plāksnes" vietā?
 7. Viesis Sergejs
  #7 Viesis Sergejs Viesi 2019. gada 6. jūnijs 16:33 plkst.
  0
  Es daru baterijas 40 gadus. Kāda fantāzija ir cilvēkiem!
  Mazliet jālasa mācību grāmatas !!!
 8. A.A.
  #8 A.A. Viesi 2019. gada 9. jūnijs 02:49
  0
  Varat arī novadīt skābi strāvas vietā, trāpīt ar kamanu āmuru un iegādāties jaunu. Turklāt šādu akumulatoru cena ir zema. Bet šādā veidā iegūt akumulatora sprādzienu (elektriskās strāvas triecienu) ir ļoti viegli + jūs nokļūsit visaugstākajā stāvoklī, kas atrodas skābē. Jebkurā skābā vai sārmainā akumulatorā. ir sprādzienbīstama gāze, kuras dēļ dzirksteles sagrauj akumulatora kārbas, kad ir dzirkstele.Ir bijuši gadījumi, kad pēc parastās standarta uzlādēšanas baterijas eksplodēja, kad tās bija pilnībā atvienotas no pašreizējās barošanas avota tām. Viņi vienkārši paši aizvēra plāksnes bankās.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām