DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Pikants sālīts kapelīns
Kapelīna pikants sālīts

Žēl, ka šī mazā jūras zivs tiek nepelnīti ignorēta, un patiesībā tā pārspēj gaļu B vitamīna un selēna saturā. Tas ir ļoti bagāts ar jodu, fluoru, kalciju un nātriju, kā arī, tāpat kā visas savvaļas jūras zivis, ir bagāts ar omega-3 taukiem. Mēs iesakām iekļaut kapelīnu savā uzturā, ja vēlaties regulēt vairogdziedzeri, sirds un asinsvadu sistēmu, izvairīties no hipertensijas un paaugstināt holesterīna līmeni asinīs. Turklāt pikants sālīts kapelīns - tas ir vienkārši garšīgi! Ar kartupeļu biezeni vai ar vārītiem apvalka kartupeļiem ādā, ar rupjmaizes un sīpola šķēli kā ēstgribu vai salātiem. Lai to visu izmēģinātu, jums noteikti jāatrod, kā mājās vienkārši un ātri sālīt kapelīnu!

Sastāvdaļas


  • - svaigi sasaldēts kapelīns - 0,5 kg;
  • - ūdens - 150 ml;
  • - sāls - 1,5 tējk;
  • - koriandra graudi - 1 tējk;
  • - lauru lapa - 2 gab .;
  • - krustnagliņas - 3 pumpuri;
  • - garšviela - 5-10 gab.

Kapelīna pikants sālīts

Pagatavošanas laiks: 12 stundas, porcijas: 3 gab.

Gatavošanas recepte


1. Atkausējiet kapelīnu 18-20 temperatūrā vai ledusskapī apakšējā plauktā, ja karstā vasarā gatavojaties sālīt. Pēc tam labi izskalojiet atkausēto kapelīnu, pārbaudiet, lai veselām zivīm būtu pareizs izskats. Kamēr kapelīns atkusīs - pagatavojiet sāli un garšvielas. Zivis nav jātīra no iekšpuses, tās sālīs nesadalītas.
Kapelīna pikants sālīts

2. Kad viss liekais ūdens izplūst - jūs varat ievietot kapelīnu traukā, kas piemērots sālīšanai.
Kapelīna pikants sālīts

3. Pagatavojiet piestā sasmalcinātu sāls un garšvielu maisījumu (samaļ visu, izņemot lauru lapu).
Kapelīna pikants sālīts

4. Kapelinu bagātīgi apkaisa ar sālīšanas maisījumu un pēc tam samaisa ar rokām, lai pikantais maisījums nokļūtu zivīs no visām pusēm.
Kapelīna pikants sālīts

5. Ielejiet kapelīnu ar ūdeni istabas temperatūrā (filtrētu vai atdzesētu vārītu) un ielieciet lauru lapu sālījumā. Ja ūdens līmenis pilnībā neaptver kapelīnu, virsū varat ievietot nelielu trauku, lai zivis viegli sasmalcinātu. Mēs pārklājam trauku ar vāku un atstājam kapelīnu 12 stundas telpā vai visu nakti sālīt. Pēc noteiktā laika vai no rīta mēs pārvietojam trauku ar gatavo pikanto sālīto kapelīnu ledusskapī.
Kapelīna pikants sālīts

Tagad jūs varat notīrīt zivis, tas vairs nav tik trausls, pēc izliešanas kļūst elastīgāks, un tāpēc to var viegli sagriezt filejās - kaulus un mizu labi atstāj, un jūs saņemat skaistus gabalus kanapē vai sviestmaizēm. Pikantais sālītais kapelīns gatavs!
Kapelīna pikants sālīts

Kapelīna pikants sālīts

Bon apetīti!
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām