DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Lodāmura statīvs
Lodāmurs statīvs

Elektriskā lodāmura tīrīšana un sakopšana ir vienkārša lieta. Tomēr kopā ar lodāmuru mēs vienmēr izmantojam palīgmateriālus, piemēram, alvas un svina lodmetālu, lodēšanas kušņu, kolofoniju, lodmetāla smērvielu un tamlīdzīgus izstrādājumus. Jūs to visu, protams, varat uzglabāt kastē vai speciālā lodāmura pirkšanas maisiņā. Bet jūs varat izgatavot īpašu stendu. Tas kalpos ne tikai kā visu nepieciešamo piederumu glabāšanas vieta, bet arī kā sava veida darba vieta, jo šeit arī pielāgosim tā saukto “trešo roku” veiktā darba ērtībām.

Vajadzēs


 • 1 - saplāksnis 10 × 250 × 100 mm. (biezums, garums, platums)
 • 2 - tādu pašu parametru kokšķiedru plātne.
 • 3 - 100 mm metāla caurules gabals, kura iekšējais diametrs ir nedaudz lielāks par lodāmura biezumu.
 • 4 - koka skrūves, 10mm.
 • 5 - veca metāla gofrēšana ar diametru 15 mm. (no dušas)
 • 6 - alumīnija stieple, 4-5 mm bieza.
 • 7 - metāla drēbju tapa-krokodils, 1 gab.

Instruments


 • 1 - āmurs.
 • 2 - urbis.
 • 3 - Sander.
 • 4 - skrūvgriezis.
 • 5 - Knaibles.

Stendu izgatavošana


Par pamatu ņemiet kārtainu saplāksni ar kokšķiedru plātni, kas novietota uz tā.
Lodāmurs statīvs

Lodāmurs statīvs

Tas tā ir gadījumā, kad vienmēr ir iespējams mainīt stenda darba virsmu, kas laika gaitā ir kļuvusi taukaina un piesārņota, un tādējādi vienmēr ir tīra darba vieta. Jūs varat šūt kokšķiedru plātni ar skavotāju, bet, manuprāt, pilnīgi pietiek ar tām skrūvēm, kuras mums drīz būs vajadzīgas. Tagad mēs izgatavosim turētāju lodāmuram. Lai to izdarītu, ņem sagatavoto cauruli, izlīdzinot vienu galu ar āmuru, salieciet to vajadzīgajā leņķī un urbjiet caurumu tajā esošajai skrūvei.
Lodāmurs statīvs

Lodāmurs statīvs

Pieskrūvējiet turētāju pie statīva pamatnes, uz kokšķiedru plātnes loksnes. Tālāk mēs veidojam "trešo roku". Mēs nogriezām ar dzirnaviņām metāla nepieciešamā garuma fragmentu.
Lodāmurs statīvs

Ja iekšpusē ir gumijas šļūtene, mēs to atstājam. Katrā šādā gofrējumā abi gali ir izjaukti, tāpēc mēs tos noņemam no nevajadzīgiem segmentiem un pārkārtojam uz mūsu fragmentu.
Lodāmurs statīvs

“Trešās puses” pamats būs 5 mm alumīnija stieple. Lai tas kļūtu mīkstāks, elastīgāks un elastīgāks, tam jābūt uzkarsētam uz uguns, kas neizraisa apsārtumu, un jāļauj pašam atdzist.
Lodāmurs statīvs

Tagad vienā stieples galā mēs izmantojam knaibles, lai izveidotu nelielu cilpu un saliektu to uz sāniem, vēlāk caur šo cilpu ieskrūvēts skrūves vītne, un stieples vītne tiek gofrēta.
Lodāmurs statīvs

Lodāmurs statīvs

Lodāmurs statīvs

Mēs izspiež visu gofrējumu līdz cilpai, piestiprina krokodila skavu pie stieples otrā gala un atbrīvo gofrējumu tā, lai tas rāpo pa visu stieples garumu.
Lodāmurs statīvs

Mēs ievietojam skrūvi cilpā un piestiprinām “trešo roku” pie statīva. Un tālāk mēs statīvam pievienojam visus palīgmateriālus, kurus izmantojat, strādājot ar lodāmuru. Mēs ar spirāli pagriežam alvas svina lodmetālu un pieskrūvējam tā centru statīvam jebkurā jums ērtā vietā. Tagad noņemiet kolofonijas vāku un arī pieskrūvējiet to pie statīva, malas uz augšu. Mēs uzliekam kolofona paketi uz vāka - kolofonija nevar izkrist, jo tā tika ielieta iepakojumā šķidrā veidā un tur sasalusi. Tagad plūsmas turētājs. Paņemiet jebkuru plastmasas vai metāla burku, formu, rāmi, kur iederēsies pudele ar plūsmu un piestipriniet to pie statīva.
Lodāmurs statīvs

Mēs ievietojam pudeli ar plūsmu tam sagatavotajā vietā. Ja pudele karājas šī turētāja iekšpusē - aptiniet pudeli ar elektrisko lenti vajadzīgajā biezumā. Kopumā šādā veidā jūs varat piestiprināt statīvu visu, ko parasti izmantojat lodējot.
Lodāmurs statīvs

Tagad visi nepieciešamie materiāli vienmēr būs redzami, un jums nav jārauj kastē vai somā, meklējot nepieciešamo.
Lodāmurs statīvs
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām