DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Es domāju, ka šī problēma jau ir pazīstama visiem, kad kādu dienu jūs paņemat savu skrūvgriezi, ieslēdzat to, un tā nedarbojas. Pēc tam vispirms mēģiniet to uzlādēt, pieņemot, ka baterijas ir vienkārši izlādējušās. Bet tur tas bija: uzlāde nedod rezultātu.
Šī problēma ir tikpat sena kā pasaule. Lieta ir tāda, ka lēti skrūvgrieži izmanto salīdzinoši lētas niķeļa-kadmija (NiCd) baterijas. Tie ir diezgan kaprīzi un ar nepareizu darbību nekavējoties vairs nav kārtībā.
Es iesaku jums atjaunot savu skrūvgriezi, lai tas būtu kā jauns. Lai to izdarītu, mēs vienkārši nomainām baterijas ar līdzīgu vai labāku kvalitāti.
Lai arī internetā vairums cilvēku iesaka nomainīt baterijas uz litija joniem (Li-ion), bet es neesmu pilnīgas pārbūves atbalstītājs. Galu galā jūs tos vienkārši nevarat aizstāt, jo litija jonu akumulatori ir jāuzlādē atšķirīgi, jāievieš uzlādes kontrolieris, jāizmanto atšķirīgs enerģijas avots utt. Un pašu bateriju gadījumā notiks būtiskas izmaiņas. Nē, es vienkārši iesaku nomainīt baterijas uz tām pašām, tās ir daudz lētākas, un jums nevajadzēs satraukties un kaut ko izgudrot.

Vajadzēs


Ieslēgts mēs iegādājamies nepieciešamo daudzumu .
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Kā redzat, cenas ir diezgan saprātīgas. Meklējiet savu izmēru un daudzumu. Es pasūtīju 12 gab. Bijušās vienības kopējais spriegums ir 14,4 V. Viens elements ir 1,2 V. Vienkārša matemātika 1,2 x 12 = 14,4 V.

Mēs atjaunojam skrūvgrieža akumulatoru


Nu, tagad mēs turpinām tieši ar skrūvgrieža atjaunošanu. Noņemiet akumulatora augšējo vāku.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Saskaitiet savu vienību skaitu. Nav arī lieki norakstīt izmantoto akumulatoru markas.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Lai neaizmirstu, kā baterijas tiek ievietotas iekšpusē, uz papīra izveidoju sava veida karti ar to atrašanās vietu un poliem. Dariet to pašu, lai jums vēlāk nebūtu jāapmāca savas smadzenes un jādomā, kas notiek.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Tagad jūs varat izjaukt šo paketi, lai atbrīvotu strāvas spailes, kas būs nepieciešami tieši tad.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Šeit ir visa ķēde.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Lai savienotu elementus, es paņēmu vairoga vadu no vecā USB kabeļa.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Sagrieziet to vienmērīgos gabalos.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Labi visus konservēja.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Viss ir gatavs aizstāt vienu ar otru.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Ķēdes salikšana. Lodēt šos akumulatora segmentus savā starpā saskaņā ar iepriekš sastādīto shēmu.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Parasti slēgtā tipa akumulatori netiek lodēti. Džemperi jāmetina ar kontakta metināšanu. Bet, tā kā tas nav pieejams, ņemiet jaudīgu lodāmuru un ātri to pielodējiet.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Mēs smērējam polu ar plūsmu, ielieciet džemperi un ātri pielodējiet lodāmuri, turot galu ne ilgāk kā 1-2 sekundes.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Beigās mēs līmējam atpakaļ abās pusēs esošās vispārējās izolācijas blīves un saliekam bloku apgrieztā secībā. Mēs mēra spriegumu pie izejas spailēm. Tam jāatrodas 14,4 V. diapazonā. Ja tā, tad bateriju ieslēgšanas secība ir pareiza. Mēs uzstādījām maksu.
Kā atjaunot skrūvgrieža akumulatoru

Tātad, vienkārši, bez nevajadzīgām manipulācijām, jūs varat atgriezties darbā ar skrūvgriezi, kas ilgs ļoti ilgu laiku, ja jūs to pareizi izpildīsit.
Komentāri (19)
 1. Viktors
  #1 Viktors Viesi 2018. gada 14. jūlijs 11:00 p.
  2
  Vai nav vienkāršāk iegādāties gatavu akumulatoru skrūvgriezim?
  1. Viesis Igors
   #2 Viesis Igors Viesi 2018. gada 16. augusts 13:31 plkst.
   3
   Protams, tas ir vienkāršāk, bet tas iznāks divreiz dārgāk. Šeit, kurš ar kuru ir apmierināts. Jā, un ne vienmēr ir tikai tāds bloks, kas jums nepieciešams. Tagad ir daudz dažādu skrūvgriežu.
   1. Viesis Vladimirs
    #3 Viesis Vladimirs Viesi 2019. gada 18. februāris 18:09
    0
    Daudz dārgāk nekā divas reizes. Divas baterijas ir gandrīz kā jauns skrūvgriezis. Un parasti ir jāiegādājas divas baterijas. Aprakstītā metode jau sen ir pārbaudīta.
  2. Īvāns
   #4 Īvāns Viesi 2018. gada 22. septembris 18:46
   1
   Ja šie g .. ražotāji tos turpinātu ražot, pretējā gadījumā katrs nākt klajā ar saviem sūdiem, tad, ja jūs izvēlaties, tas neder, bet ja tikai pēc pasūtījuma, tad kopumā loterija, uzlāde jau tiek nopirkta, tā kontaktligzda izrādījās 4 mm un akumulators tur karājas
  3. fantoms
   #5 fantoms Viesi 2018. gada 27. septembris 07:35
   4
   Viss ir vieglāk, kungi. No caurspīdīgas plastmasas aizsargplēves veidā jūs izgriezāt plāksni. Atzīmējiet savienojuma punktus. Līmes plāksnes no plānas, konservētas skārda. Un mainiet vismaz katru dienu
 2. Viesis Sergejs
  #6 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 15. jūlijs plkst. 9:56 plkst.
  1
  Dažreiz pietiek ar akumulatora izjaukšanu, atrodiet jaru, kas neuzlādējas, un uzlādējiet to atsevišķi, pēc tam akumulators sāk normāli darboties
  1. Viesis Vladimirs
   #7 Viesis Vladimirs Viesi 2019. gada 18. februāris 18:13
   0
   Nez, kā jūs uzlādēsit vienu akumulatoru atsevišķi, ja viss akumulators ir 12 V vai 14,4 V, bet akumulators ir 1,5 V
 3. Vasja
  #8 Vasja Viesi 2018. gada 25. augusts 18:38
  2
  Un nekas nav teikts par slodzes strāvu. Viņi noregulēja spriegumu, un cik minūtēs šāds akumulators atteiksies no visas uzlādes?
 4. Viesis Maikls
  #9 Viesis Maikls Viesi 2018. gada 6. septembris 01:26
  9
  Es uzskatu, ka tas ir bezjēdzīgs un muļķīgs pasākums, jo es pats to mēģināju izdarīt. Stulbi, jo jaunu akumulatoru izmaksas ir gandrīz vienādas ar jauna akumulatora izmaksām plus laiks lodēšanai, kur jūs man ticat, ka es nervozu, Un bezjēdzīgi jā, jo ilgu laiku tas nedarbosies, jo Zemas kvalitātes kakaba baterijas, uzlīme netika pielīmēta. Ilgu laiku strādā tikai tās, kuras uzstādījusi rūpnīca, radinieki un tiešām strādnieki!
  1. Viesis Aleksandrs
   #10 Viesis Aleksandrs Viesi 2018. gada 17. decembrī 14:48
   5
   Jūs šeit maldāties. Esmu jau pielodējis vairākus simtus akcentu. Laiks ir 40-50 minūtes, un nervu nav. Ražotāji bieži gadu vai divus ieliek sliktas kannas. Viņi palielina ietilpību. Piemēram, bieži tiek uzstādīti 1800 mAh, bet vietējie - 1700 mAh, sīkums, 10 rubļi. atšķirības, bet ar lieliem apjomiem ir liela rezerve :). Ali arī pārdod kaķus iepakojumos.Jums jāzina, no kurienes pirkt.
 5. Viesis Samodelkins
  #11 Viesis Samodelkins Viesi 2018. gada 21. oktobris 07:06
  2
  Jūs iegādājaties jebkuru piemērotu lētu bloku vietnē Aliexpress un iekšēji pārkārtojat to pats, un jums nekas nav jāizgudro
 6. Sergejs
  #12 Sergejs Viesi 2018. gada 29. novembris 16:44
  4
  Jebkurā skrūvgrieža Li-ion akumulatorā ir vadības ierīce. Es nopirku piemērota izmēra akumulatoru Leroy un ievietoju to Bortā, nevis savējā, es piecēlos gandrīz kā pats, tikai man vajadzēja dažas vietas sagriezt un failēt. Delovs stundu ar dūmu pauzēm. Un viņš guva panākumus, cenu zīme bija ap 400 rubļu. Un atšķirības starp 12 un 14,4 voltiem praksē, pieņemiet drosmīgi, tas tiks darīts.
 7. Viesis Vladimirs
  #13 Viesis Vladimirs Viesi 2019. gada 3. februāris 18:38
  1
  Šīs baterijas nevar lodēt ar lodāmuru! Turklāt šāda jauda un mazāks lodāmurs krustojuma kvalitāti nenodrošinās. Ir nepieciešams ņemt baterijas ar gatavām, punktveida metinātām, ziedlapiņām. Un viņi jau lodē, vienlaikus turot ziedlapu pāri ar pinceti, lai nepārslogotu akumulatoru. Visas ar ierosināto metodi pielodētās baterijas darbojas ne ilgāk kā 3 mēnešus vai pat mazāk.
  1. Viesis Aleksandrs
   #14 Viesis Aleksandrs Viesi 2019. gada 4. februāris 15:51 plkst.
   1
   Manam skrūvgriezim jauna akumulatora atrašana ir smaga problēma, un tas maksā 2500, es pērku sadzīves akumulatoru ar tādu pašu spriegumu un jaudu 1000 robežās, kuru elementi ir tādi paši ķīniešu valodā kā oriģinālajā. Darbs ilgst apmēram vienu stundu. Kas attiecas uz lodēšanas aizliegumu, pārveidotie 6 gabali neatšķīrās no jaunajiem.Retorisks jautājums: vai metināšana ir auksta? Metinot dzelzs pārsegu, kam vajadzētu daļēji izkausēt, temperatūra ir daudz augstāka nekā tad, ja lodējat ar lodēšanu ar zemu temperatūru.
   1. Viesis Alekss
    #15 Viesis Alekss Viesi 2019. gada 11. februāris 08:13
    1
    Vietējā metināšanā sildīšana notiek ļoti lokāli, ķermenim nav laika iesildīties sekundes dalījumā.
 8. Reģistrēties
  #16 Reģistrēties Viesi 2019. gada 10. februāris plkst. 10:30
  1
  Nu, jā, spriegumu koriģē pēc bateriju skaita. Bet kā ar pašreizējo? Bateriju virknes savienojumā spriegums tiek summēts, bet strāva nav. Un nav izslēgta iespēja, ka bateriju iepakojumā viņi stādīs viens otru ... Tāpēc ir daudz jautājumu.
 9. Viesis Vitālijs
  #17 Viesis Vitālijs Viesi 2019. gada 12. februāris 12:23
  1
  Aizliegtas preces pārvadāšanai no Ķīnas uz Krieviju. "Visu veidu uzlādējamās baterijas un baterijas ir paredzētas ierīcēm, mašīnām un citam aprīkojumam. Bieži vien muita piever acis uz akumulatoru pārvadāšanu personiskām vajadzībām, taču oficiāli tas ir aizliegts."
  1. Viesis Jurijs
   #18 Viesis Jurijs Viesi 2019. gada 10. jūnijs 09:16
   0
   Aizliegts litija pārvadāšana ar lidmašīnu.
 10. mirons
  #19 mirons Viesi 2019. gada 12. aprīlis 09:22
  0
  Vēss veids, pāris reizes tas tika ātri atjaunots. 14,4 voltu akumulators piegādāja 24 voltus. Sezonai pietika ar dažiem uzlādes-izlādes cikliem.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām