DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kolonna grāmatā ar savām rokām
Grāmatas kolonna “dari pats”

Vienu vakaru viņš sēdēja ar grāmatu rokās, un radās traka ideja. Kolonnu runātāji ir kļuvuši garlaicīgi. Tāpēc es nolēmu savākt neparastu kolonnu, nevis kā visi citi. To var ņemt dabā vai izmantot garāžā, valstī.
Kūtī atradu vecu grāmatu. Es noteikti to nelasīšu, bet tas joprojām darbojas.

Vajadzēs


Mājasdarbiem jums ir nepieciešama bieza cieta grāmata, mīkstā darbā ar to būs ļoti neērti.
Grāmatas kolonna “dari pats”

. Paņēmu vecos no kaut kāda magnetofona. Man ir 1 vats 4 omi. Šis izmērs nav īpaši spēcīgs. Man pietiek ar šo spēku, es nelikvidēšu pilnu skaļumu.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Es izmantošu kā pārtiku . Man ir bu elements ar atlikušo ietilpību 2440 mAh. Ja grāmata ir bieza, tad varat ievietot divas baterijas. Es to darīšu, ja man nepietiek kapacitātes šim priekšmetam. Labāk ir izmantot Li-pol, biezumā tas ir piemērots tieši šim pašdarinātajam izstrādājumam. Man tā nebija, es izmantoju Li-ion.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Es uzlādēšu akumulatoru . Šie moduļi ir lēti. Ir arī kontrolieru dēļi ar aizsardzību, bet man tāds ir. Lūdzu, ņemiet vērā, ka aizsardzības plāksne ir garāka.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Tā kā man ir uzlādes kontrolieris bez aizsardzības (BMS), es izmantošu aizsargplāksni no sava mobilā tālruņa akumulatora. .
Grāmatas kolonna “dari pats”

Kā pastiprinātāju izmantošu gatavu moduli no Ķīnas. . Dēlis nodrošina 2 * 3 vati. Es regulēšu skaļumu tieši no atskaņošanas ierīces. Skaļuma kontrole nav nepieciešama.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Es izmantošu šādu slēdzi. Viņš to noņēma no datora barošanas avota.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Kolonnas izgatavošana no grāmatas


Mēs vēršamies pie kolonnas izgatavošanas. Vispirms jums jāatzīmē, kur tiks uzstādīti skaļruņi. Pēc tam jūs varat sākt marķēt visu elementu izgriezumus. Es elementāros iezīmēju caurumus skaļruņiem. Mēs sadalām lapu uz pusēm un zīmējam kompasus ar apļiem, izgriezām to ar nazi uz papīra.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Pēc apaļu caurumu izgriešanas skaļruņiem es turpināju sagriezt nišas atlikušajiem kolonnas elementiem. Jums tas ir rūpīgi jāizgriež. Jums ir jānostiprina lapas kopā un jāsagriež. Galvenais ir neaizmirstiet nolaist dažas lapas, tās kalpos kā priekšējais panelis. Zem slēdža jums jāizveido caurums. Arī caurlaide ir nepieciešama maksas kontrolierim.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Lodēt visu kopā. Shēma ir ļoti vienkārša. Akumulatora enerģija tiek piegādāta pastiprinātāja plāksnei. Mīnus tieši, plus caur slēdzi. Lādēšanas kontrollera vadi iet uz akumulatoru 18650. Aizsardzības plāksne ir pielodēta pie akumulatora. Izejas vadi no pastiprinātāja nonāk pie skaļruņiem. 3,5 mm domkrats. pielodēts pie pastiprinātāja ieejas. Es to iznesu zem grāmatas šuves.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Aizverot lapas, viss izskatās apmēram šādi. Mēs pārbaudām darbu un pēc tam pārejam pie turpmākām darbībām.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Tagad jums ir jāpielīmē lapas kopā. Līmes ar parasto PVA līmi. Pēc lapu nosmērēšanas ievietojiet grāmatu zem preses. Līme diezgan ātri izžūst. Ja jūs neliecat presi, tad lapa izlocās, un tā kļūst skaista.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Bija jāpabeidz logs ar uzlādes kontrolieri. Izgrieziet ļoti lielu caurumu. Līmēja lapas gabalu. Savienotājs arī pielīp pie plexiglass gabala. Kad pievienojat lādētāju, lādēšanas process ir skaidri redzams.
Grāmatas kolonna “dari pats”

Tādu pārnēsājamu skaļruni dabūju. Tas spēlē diezgan skaļi.Ja ir bieza grāmata, tad jūs varat izveidot kolonnu uz 4 skaļruņiem.
Veiksmi visiem asamblejā.

Komentāri (2)
 1. Viesis Viktors
  #1 Viesis Viktors Viesi 2018. gada 25. jūnijs 09:49
  0
  Es tādu neesmu redzējis. Ideja ir super!
  1. popvovka
   #2 popvovka Apmeklētāji 2019. gada 25. marts plkst. 9:21
   0
   Jūs joprojām varat izveidot lukturīti grāmatā, bet ...

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām