DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Mikroakumulatora otrā dzīve
Mikroakumulatora otrā dzīve

Bluetooth austiņas, bezvadu austiņas, MP3 atskaņotājs un daudzi citi miniatūri sīkrīki ar mikroakumulatoriem var būt noderīgi pat pēc ilga laika pavadīšanas. Daži cilvēki, īpaši netraucējot, vienkārši nosūta neveiksmīgu vai novecojušu sīkrīku uz miskasti. Bet velti. Ja nevajadzīgā miniatūra ierīce nesabojā akumulatoru, to var viegli pielāgot citiem ikdienas priekšmetiem, piemēram, televizora vai stereosistēmas tālvadībai, bezvadu datora pelei vai lāzera rādītājam, lai spēlētu ar mājdzīvniekiem. Visu standarta mikro akumulatoru jauda ir 3,7 V. Un ierīces, kas darbojas ar divu pirkstu (mazām) baterijām, patērē 3 V. no divām baterijām. Tātad mikro akumulators nomaiņai, nevis baterijas, ir tas, kas jums nepieciešams. Mani radinieki un paziņas man dažreiz atved šāda veida salauztu nevēlamo atkritumu, un es vienmēr atradīšu lietojumu šai miskastē. Visas tālvadības pultis un bezvadu datora pele strādāju no mikroakumulatoriem, kurus, savukārt, uzlādē no tālruņa lādētāja. Jebkurā gadījumā tas ir labāk nekā pastāvīgi mainot akumulatorus, kuru enerģijas resursi ir izsmelti, kas dažreiz joprojām var nebūt pa rokai. Tā kā trūka vairāk modernizācijas tālvadības ierīču, es nolēmu rādīt piemēru ar lāzera rādītāju.
Mikroakumulatora otrā dzīve

Būs nepieciešama


 • Lāzera rādītājs.
 • Mikro akumulators.
 • Lodāmurs ar alvu un kušņiem.
 • Urbt
 • Plānas vara stieples izolēti (vēlams sarkanā un melnā krāsā, lai izvairītos no neskaidrības).
 • Kontaktdakša un kontaktdakša (mamma-tētis).

Mēs izmantojam mikroakumulatoru


Tātad, sāksim darbu. Mēs noņemam (pieskrūvējam) lāzera rādītāja korpusa apakšējo daļu, kurā ir ievietotas divas sārtas baterijas, un no turienes izņemam šīs baterijas.
Mikroakumulatora otrā dzīve

Korpusa apakšā, no ārpuses, iepriekš izveidojot perforatoru, mēs urbjam sprauga kontaktligzdas caurumu.
Mikroakumulatora otrā dzīve

Mikroakumulatora otrā dzīve

Tā kā manā gadījumā tas ir metāls (misiņš), es paņēmu apaļu spraudni, lai netraucētu nogriezt piemērotu caurumu, bet, ja vēlaties, var uzstādīt jebkuru citu. Pēc tam pielodējiet mikroakumulatora vadus pie spraudņa kontaktligzdas atbilstoši lādētāja spraudņa polaritātei.
Mikroakumulatora otrā dzīve

Tādējādi mēs esam ļāvuši uzlādēt šo mikro akumulatoru pēc nepieciešamības. Neuztraucieties par uzlādes līmeņa indikatora trūkumu: uz visiem mikro akumulatoriem ir uzstādīta uzlādes kontroliera plāksne, tā ir redzama caur dzelteno plēvi, lai akumulators neuzbriest un nesaplīst no atkārtotas uzlādes, kontrolieris vienkārši izslēdz barošanas avotu, kad uzlāde ir pabeigta. Lai uzlādētu no jebkura spriegumam piemērota lādētāja, pietiek ar divām līdz trim stundām mikroakumulatoram. Tāpēc tagad mēs skatāmies uz polaritāti; kā baterijas atradās lāzera rādītājā un, attiecīgi, lodēt baterijas noved pie lāzera atbilstoši polaritātei - plus līdz plus, mīnus līdz mīnus. Manā gadījumā plus bija uz zemes, tāpēc es tieši pielodēju spraudņa kontaktligzdas ārējo daļu, kurai bija pozitīva polaritāte, tieši lāzera korpusa caurumā. Nu, es pagarināju mīnusu ar garu melnu vadu līdz lāzera atsperei (mīnus) un arī pielodēju.
Mikroakumulatora otrā dzīve

Mikroakumulatora otrā dzīve

Tagad vienkārši savienojiet (savērpiet) visu struktūru vienā, kā parasti. Atliek tikai pienācīgi parādīt korpusa lodētu kontaktdakšu.Lai to izdarītu, paņemiet smilšpapīru un noņemiet no tā visu pārpalikumu un izlīmēšanu no krustojuma. To visu var pulēt ar filca un goja pastu.
Mikroakumulatora otrā dzīve

Tagad mēs uzlādējamies un izmantojam!
Tādējādi jūs varat uzlabot visu, kam ir maināmas baterijas un kur var ietilpt mikroakumulators.
Mikroakumulatora otrā dzīve

Nelietojiet baterijas ar bojātu apvalku vai marķējuma trūkumu !!!
Komentāri (3)
 1. Sergejs Ļvovičs
  #1 Sergejs Ļvovičs Viesi 2018. gada 16. jūnijs 19:27
  1
  Un, kad jūsu dzīvoklis nodeg, jūs zināt ... tas ir tāpēc, ka šis amatnieks jums iemācīja ..
  1. anvars aminovs
   #2 anvars aminovs Apmeklētāji 2018. gada 12. jūlijs 08:05
   0
   tas viss tiek darīts vai nu nezināšanas, vai ziņkārības dēļ ..... Es neiesaku darīt šīs baterijas
 2. gvsp
  #3 gvsp Viesi 2018. gada 18. jūnijs 14:39 plkst.
  0
  Pastāv problēma ar spriegumu. Baterijas, iespējams, ir litija, ar nestandarta spriegumu. Lādēšanas laikā ierīce vēl vairāk nāks no lādētāja. Piemēram, piemērā akumulators ir 3,7 V, un divi akumulatori ir 3 volti. Un cik ilgi gaismas diode dzīvos uz augsta sprieguma, tātad arī strāvas. Ja jūs nevēlaties izmest baterijas, labāk un vieglāk tos aizstāt ar tāda paša formas koeficienta niķeļa-metāla hidrīda akumulatoriem, tagad ir parādījusies jauna paaudze ar ļoti zemu pašizlādes līmeni, tās tiek pārdotas ar marķējumu “uzlādēts” vai “pirms lietošanas nav nepieciešams uzlādēt” vai līdzīgā nozīmē.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām