DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Plāns lodāmura uzgalis
Plāns lodāmura gals

Ja jūs nolemjat salabot salauztas austiņas, bluetooth austiņas vai jebkuru citu ierīci, kurai ir plāns un mazs mikroshēma, jums būs nepieciešams lodāmurs ar plānu dūrienu. Bet dažreiz gadās, ka šis ļoti dzēliens dažu apstākļu dēļ nebūs pie rokas. Jūs, protams, varat doties uz tuvāko specializēto veikalu un iegādāties pareizo, bet ne fakts, ka tur ir pieejams nepieciešamais rīks. Vai arī jūs varat pierast un darīt visu ar parastu, standarta dūrienu. Kāpēc gan riskēt un ciest, kad no materiāliem, kas atrodas gandrīz jebkuras personas kūtī vai pieliekamajā, tikai piecu minūšu laikā, neizejot no mājām, var veikt plānu dzēlienu. Mēs sagatavosim nepieciešamos materiālus un sāksim ražošanu.
Tas būs nepieciešams:
 • Vara stieple, jums nepieciešamais dzeloņa biezums.
 • Alumīnija folija.
 • Knaibles
 • Fails.
 • Nipeļi.
 • Šķēres.
 • Caurule no istabas antenas vai jebkura cita, no jebkura metāla, piemērota kalibra caurumam lodmetālā.

Plāns lodāmura gals

Izgatavojot plānu lodēšanas galu


Tas ir nepieklājīgi vienkāršs, bet uzticams un efektīvs. Izmantojot stiepļu griezējus, mēs atdalām vajadzīgā vara stieples garumu. Mēs ar šķērēm nogriezām garu alumīnija folijas sloksni, kuras platums ir mazāks par jūsu izvēlēto stieples garumu, tieši tik daudz, cik galu vajadzētu izspiest no lodāmura. Mēs piestiprinām stieples galu ar stieples galu, kas būs tieši ar pašu dzeloni, ar nepieciešamo failu.
Plāns lodāmura gals

Mēs tinējam foliju uz stieples līdz jūsu esošās caurules iekšējā diametra biezumam.
Plāns lodāmura gals

Folija jāapo pēc iespējas blīvāk, no tā atkarīgs sildīšanas ātrums - jo blīvāk slāņi pielīp viens otram, jo ​​ātrāk tā sakarst. Izmantojot failu vai failu, izgrieziet kanāliņu gabalu, kas ir vienāds ar folijas platumu, kas aptints ap stiepli.
Plāns lodāmura gals

Un tagad caurulē ievietojam folijā iesaiņotu vadu.
Plāns lodāmura gals

Jo stingrāks ir šis dizains, jo labāk. Lai fiksētu šķiedras stabilitāti caurulē ar foliju, izmantojot naža asmeni vai šķēres, mēs saliekt caurules malas uz iekšu, it kā aizsērējot to uz iekšu.
Plāns lodāmura gals

Ja nebija iespējams izvēlēties piemērotu cauruli, vienkārši iesaiņojiet foliju līdz standarta uzgaļa biezumam un aptiniet to ar plānu vara stiepli. Nu, ievietojiet jaunu galu lodāmurā!
Plāns lodāmura gals

Šāda dzēliena efektivitāte nepavisam nav zemāka par veikalā nopirkta dzēliena efektivitāti. Pirms ierīces pievienošanas elektrotīklam, mēs iemērcam asinātu dūriena galu lodēšanas skābē, lai lodētājs pēc tam pie tā pieliptu bez problēmām.
Plāns lodāmura gals

Plāns lodāmura gals

Tagad jūs to varat izmantot. Bet neaizmirstiet, ka šī ir tikai pagaidu izeja no šīs situācijas. Jūs varat izmantot šo dizainu divas līdz trīs reizes. Ne vairāk. Tad, kad folija caurulītes iekšpusē izdeg, ierīces sildīšana būs daudz ilgāka nekā parasti, un dzelzs stieples sāks izkrist no caurules, tāpēc, ja iespējams, veikalā joprojām saņemiet īstu dzēlienu.
Komentāri (7)
 1. Sergejs K
  #1 Sergejs K Apmeklētāji 2018. gada 8. jūnijs 10:37 plkst.
  4
  Viss ir daudz vienkāršāk - ir vairākas iespējas, kā padarīt lodāmuru par plānu galu:
  1. Aptiniet 2-3 mm stiepli uz lodāmura gala, salieciet galu pareizajā virzienā un alvu
  2. Izurbiet caurumu zem esošās stieples uzgaļa aizmugurē un saspiediet (piesitiet)

  Pirmais variants ir īslaicīgs, otrais var būt pastāvīgs, man ir daudz dzēlienu lodāmuros
 2. Ezis
  #2 Ezis Viesi 2018. gada 9. jūnijs 09:42
  1
  Īpaši iespaidīgs ir "lodēšanas skābe" ...
 3. Viesis Sergejs
  #3 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 11. jūnijs 16:16
  2
  Radio komponentus (šajā gadījumā mikroshēmas) ar lodēšanas skābi var pielodēt tikai persona, kas pat nezina radioelektronikas pamatus)))
 4. Es esmu
  #4 Es esmu Viesi 2019. gada 9. janvāris 07:49
  0
  Brauciet vēlreiz: antenas un folijas gabala termiskā pretestība būs tāda, ka daudz labāk ir atrast īstāku skrūvi un turēt plānu dūrienu tieši. Turklāt folijā esošais dūriens rotēs ...
 5. Anastāze
  #5 Anastāze Viesi 2019. gada 19. februāris 18:53
  1
  viss ir pareizi un normāli.Paldies. Viņi tev teica - PAGAIDU! Un skābē nav nekas briesmīgs, jo īpaši tāpēc, ka autore ieteica radzi notīrīt, nevis lodēt. Kāda ir visa peldošā viduvējība un žonglēšana. Tas arī viss! NAV tik viņi.
 6. Oļegs Gorjanovs
  #6 Oļegs Gorjanovs Apmeklētāji 2019. gada 15. augusts 8:18 p.
  1
  Joprojām ir vienkāršs veids, muļķīgi vītot vara stiepli ar diametru 0,8 un 50 mm diametru uz lodāmura galu, kura zars ir jānoslāpē .Es šo metodi izmantoju jau ilgu laiku.
 7. Oļegs Gorjanovs
  #7 Oļegs Gorjanovs Apmeklētāji 2019. gada 15. augusts 8:23 p.
  1
  Starp citu, dažreiz es kā plūsmu iesaku acetilsalicilskābi-aspirīnu! Tas ļauj jums lakos novilkt pat stieples! Skābes lodēšanas vietā es iesaku!

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām