DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Pogu portrets
Šāds noskaņojums rodas, kad, stāvot pie skatloga, jūs saprotat: figūriņas un brilles nesniedz prieku, ko vēlaties piegādāt ar neaizmirstamu dāvanu. Reiz eureka manī uzmundrināja pārliecību ar savām rokām izgatavot neparastu dienas varoņa portretu. Mani iedvesmoja Lizas Kokinas darbs, kurš no pogām veido apbrīnojamas gleznas. Simtiem šī labuma uzkrājas katrā ģimenē.


Kur sākt? Pirmkārt, sagatavojiet kartona gabalu un balta auduma gabalu. Jums būs nepieciešama arī līme un pinceti. Tagad datorā atveriet tās personas fotoattēlu, kuras portretu jūs gatavojaties izgatavot. Pievienojiet lupatu monitoram un uzzīmējiet zīmuli ap caurspīdīgajām kontūrām. Ļoti vienkārši - tāds ir modelis. Atliek to piepildīt kā mozaīku. Novietojiet kartonu uz leju tā, lai auduma piesūcināšana nenokrāso galdu.


Ar prieku sadaliet pogas pēc krāsas, izvēloties īpaši spilgtas pogas matiem, acīm un lūpām. Dzeltenas nokrāsas pogas ir piemērotas sejas piepildīšanai ar anatomisku realitāti. Neparastas formas noderēs sirreālu suku triepienu vietā, piemēram, cirtas matos.


Ir vērts atzīmēt, ka tumšu toņu pogas, kurām vajadzētu būt vairāk vienā portreta pusē, palīdz attēlot seju ar skaļumu. Šis paņēmiens radīs sejas apgaismojuma sajūtu ar lampu.


Es uzacis izgatavoju no sadrumstalotas lielas pogas gabaliņiem. Neaprakstītas baltas pogas ir piemērotas acu dziļuma izcelšanai. Pagrieziet katru no tām, līdz pamanāt priecīgu līdzību ar oriģinālu. Paturiet prātā, ka attēla iespaids mainīsies atkarībā no attāluma: jo tālāk jūs ejat, jo harmoniskākas detaļas parādīsies. Pārklājiet pogu malas viena otrai (piemēram, svariem), mainiet attēla reljefu, krāsu spēli, kausētu toņu robežas.


Jums patiks pieteikums. Mati portretā sāks izliekties, lūpas atdzīvosies, spīdēs “šarma acis”. Noteikti ielieciet portretu rāmī (tie tiek pārdoti fotoveikalos) un savu dāvana iemīlēt kādu nākamajos gados. Es novēlu jums radošu baudījumu.

Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām