DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Balansēšanas lādētājs Li-ion
Tagad tirgus ir pilns ar lādētājiem. Automātika, nevis, ar kapacitātes mērīšanu un bez tās. Lielākā daļa lādētāju ir universāli un var uzlādēt jebkuras ķīmijas elementus. Litija jonu un litija polimēru arvien vairāk izmanto dažādās ierīcēs.
Ne tik sen es pārtaisīju skrūvgrieža akumulatoru 18650 litija jonu elementos un uzlādēju to ar viedo lādētāju Turnigy. Bet ne visiem ir šis lādētājs.

Tas būs nepieciešams montāžai


Es nolēmu salikt vienkāršu lādētāju ar litija jonu balansētāju. Lādētājam ir 3 identiski neatkarīgi kanāli. Tos var uzlādēt no viena elementa līdz trim. Ja nepieciešams, varat pievienot jebkuru kanālu skaitu. Man ir trīs no tiem, tas ir, 3S vai 11,1 volti.
Balansēšanas lādētāja gadījums ir no izdegušā D-link maršrutētāja. Ja iespējams, paņemiet lielāku lietu, izrādās, ka tā ļoti cieši strādā.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Viena no galvenajām sastāvdaļām ir katra kanāla barošanas avoti. Viņu lomu pilda planšetdatoru lādētāji ar 5 voltu izeju un strāvu 1 Ampere (vai arī jūs varat iegādāties vietnē Ali Express - .
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Uzlādes kontrolieri ir dēļi no Ķīnas - . Katrā kanālā savs kontrolieris. Man ir dēlis bez aizsardzības, bet šajā gadījumā tas nav vajadzīgs. Varat izmantot kontroliera dēļus kopā ar savienotājiem, man tādu nav, tie tika noņemti citiem projektiem. Šo moduļu cena ir lēta. Ja jūs nodarbojaties ar tādu ierīču attīstību, kuru pamatā ir litija joni un litija polimēri, tad šie kontrolieri ir nepieciešami.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Balansēšanas lādētāja izgatavošana


Uzlādes kontroliera dēļi jāpielīmē līdz uzlādes plātņu izejām. Tas ir iespējams un atsevišķi. Es pielodēju pie strāvas kabeļa bieziem vadiem, tāpēc dizains ir stingrāks.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Uzlādēšanas kontrolieru dēļos ir gaismas diodes, kas norāda lādiņu un uzlādes beigas. Tie ir jāiztvaicē. Tā vietā tās būs parastās gaismas diodes, dažādās krāsās. Tie tiks piestiprināti pie logiem, kur pirms tam mirgoja maršrutētāja gaismas diodes.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Es pielodēju vadus pie gaismas diodēm no vecā datora cietā diska. Ja ir gaismas diodes ar kopēju anodu (plus), tad labāk tos izmantot. Man tādu nebija, es pielēmu to, kas ir.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Veco gaismas diožu vietā kausējiet kabeļus ar gaismas diodēm. Fotoattēlā man ir zaļa 3 mm gaismas diode. Man tas bija jāaizstāj, tie izrādījās saķērušies, pirms elektroinstalācijas to nepārbaudīju.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Aizmugurējam panelim jums ir jāsagriež apdare. Tajā mēs izgriezām strāvas slēdzi un 4 kontaktu izejas savienotāju. Savienotājs tika noņemts no vecā cietā diska. Vajadzīgajam tapas skaitam var pievienot jebkuru ar 1-2 ampēru strāvu.
Slēdzis tika noņemts no vecā datora barošanas avota. Mēs piestiprinām pārsegu ar divām skrūvēm, lai nodrošinātu stingrību.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Līmējiet izvades savienotāju ar epoksīda līmi vai soda ar super līmi. Es līmēju vienu un otru ātrumam.
Uzlādes dēlis ar kontrolieriem, kas pielīmēti pie termo līmes. Bet pirms fiksēšanas es pielodēju tīkla vadus.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Viens no tīkla vadiem, pielodēts pie slēdža. Otrais, tieši uz otro strāvas vada vadu.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Tagad pielīmējiet gaismas diodes. Es līmēju termo līmi, jūs varat un soda ar super līmi.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Lodēšanas izejas džemperi.
Plus pirmais kontrolieris izejas savienotāja pirmajā pusē. Atskaitot to līdz otrajai kājiņai un savienojiet ar otrā kontrollera plusu. Un tā tālāk.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Mēs vērpjam lietu un noliekam malā.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Izgatavosim vadu šim lādētājam.
Es no datora barošanas avota ievietoju divus vadu gabalus. Es pielodēju secībā no viena savienotāja pirmā kontakta līdz otrajam.
Balansēšanas lādētājs Li-ion

Mēs savienojam lādētāju ar skrūvgrieža akumulatoru (Litija skrūvgrieža akumulatora maiņa) Sarkans gaismas diode norāda notiekošo uzlādes procesu. Lādēšanas beigās iedegas zaļā gaismas diode. Attiecīgi iedegas lietas ikonas: Wi-Fi, otrais un ceturtais dators.
Balansēšanas lādētājs Liion

Šeit mums ir lādētājs. Izmaksas ir minimālas, un ieguvumi ir lieli.
Izmantojot šo ierīci, jūs varat uzlādēt litija polimērus, tos, kurus modelētāji izmanto savos transportlīdzekļos. Galvenais ir izveidot pareizo uzlādes vadu.
Balansēšanas lādētājs Liion

Noskatieties video


Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām