DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā izgatavot krēslu no grīdas dēļiem
Ilgu laiku es mēģināju kaut ko izgatavot ar savām rokām. Bet kā vienmēr nebija pietiekami daudz laika, tad pacietības, tad vienkārši nebija spēka. Un reiz darbā es nolēmu: "Asinis man no deguna, bet es nāku mājās un sāku to darīt."
Pirmais, kas ienāca prātā, bija parasts virtuves krēsls. Īpaši pagrabā bija tikai gadījuma rakstā apgrieztas grīdas dēļi. Tas noderēja! Ilgu laiku es nevarēju izlemt par izmēru. Viņš izvēlējās vismazākās pretestības ceļu: viņš paņēma parasto, rūpnīcas krēslu un no tā izņēma visus izmērus.
Tātad jums būs nepieciešams:
• Faktiski paši grīdas dēļi;
• Galdniecības līme;
• Metāla stūri - 4gab .;
• mēbeļu skrūves - 4gab .;
• Rīku komplekts, ko katrs var atrast.


Pirmais, kas jums jādara, ir sagatavot sava nākamā krēsla sagataves. Mūsu gadījumā vispirms kājām. Izgrieziet 6 dēļus pa 43 cm katra. Mēs tos ievietojām kaut kur tuvumā, lai nepazustu. Vākam mums nepieciešami 4 dēļi pa 32 cm katrs. Mums nepieciešami arī 2 dēļi pa 23 cm katrs - tas ir paredzēts krēsla labākai nostiprināšanai. Rezumējot: jums vajadzēja iegūt 6 * 43cm, 4 * 32cm un 2 * 23 cm. Vai viss ir kārtībā? Jūs varat iet tālāk.
Nākamais solis ir ļoti svarīgs, jo tas ir atkarīgs no tā: cik spēcīgs būs jūsu krēsls. Mēs saliksim kopā mūsu detaļas. To vislabāk izdarīt uz galda. Sāksim ar kājām. Kā jūs pamanījāt, mūsu grīdas dēlim ir rieva un ķemme. Mēs sev uzņemam vienu dēli ar rievu, pārklājam ķemmi ar koka līmi, paņemam otro, bet tikai mēs smērējam rievu un ievietojam to savā starpā. Ar trešo mēs atkārtojam to pašu. Ar āmuru izlīdziniet dēļus visā garumā, lai nenotiktu tā, ka viens no tiem izvirzītu.


Tagad visa šī lieta ir jānosaka, lai mūsu sagatavi varētu noturēt. Fiksēšanas metožu ir daudz, bet mēs analizēsim tikai divas. Ja jūsu mājas arsenālā ir skavas vai skavas, tad jums ir ļoti paveicies. Un ko darīt kādam, kam to vienkārši nav. Šeit tev jābūt gudram! Personīgi es visu izdarīju ļoti vienkārši. Viņš piespieda vienu pusi pret sienu un ar naglu piestiprināja koka uzsvaru, kas neļāva mūsu priekšmetam kustēties. Kā redzat, viss ir ļoti viegli. Ar otru kāju veiciet tās pašas darbības, kas aprakstītas iepriekš, un atstājiet tās šajā stāvoklī apmēram dienu.
Tagad dodieties uz vāku. Mums ir četras daļas pa 32 cm katra. Man vajadzēja vienu no tām izgriezt, lai izveidotu kvadrātu 32cm * 32cm * 32cm * 32cm. Tad viss atkal salīmējas, līdzinās un nostiprinās nekustīgā stāvoklī līdz rītdienai. Mēs atkārtojam visu iepriekš minēto ar savu pēdējo tukšu. Tas ir šodienai!
Tātad, atnākot mājās, redzat sava darba rezultātu:


Atliek tikai to visu savākt! Lai to izdarītu, urbjiet 4 caurumus no vāka aizmugures. Šajos caurumos mēs ievietosim kājas. Attiecīgi kājās mēs izgatavojam tos pašus caurumus. Tad mēs ņemam koka nagel, iesmērējam tos ar līmi un ievietojam caurumos uz kājām. Tagad jūs varat droši savienot kājas ar vāku. Labākai līmēšanai mēs piestiprinām divus stūrus katrā pusē.


Tālāk mēs ņemam džemperi vai, kā to sauc - karalis, ievietojiet to precīzi vāka vidū. No ārpuses mēs urbjam 4 caurumus un savīti ar mēbeļu skrūvēm.Tātad, mēs saņēmām krēslu!


Komentāri (1)
  1. žurnāls-revie
    #1 žurnāls-revie Viesi 2011. gada 14. septembris 17:33
    0
    Lieliski, tas ir diezgan labi.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām