DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā pagatavot citronu dzērienu
Slavenais itāļu dzēriens "Limoncello" jau sen ir populārs visā pasaulē. Tās izcelsmes vēsture ir diezgan neskaidra, pārklāta ar mītiem un leģendām. Saskaņā ar vienu versiju to sagatavoja zvejnieki no Itālijas dienvidiem. Agrā rīta stundā viņi to dzēra, lai mazāk ciestu no aukstā jūras gaisa. Saskaņā ar citu versiju šāds dzēriens tika pagatavots klosteros un garšots ar tiem dažādiem konditorejas izstrādājumiem.
Kā pagatavot citronu dzērienu

Līdz divdesmitā gadsimta sākumam tie tika pagatavoti daudzās Itālijas dienvidu ģimenēs un kalpoja par gremošanas līdzekli īpaši cienījamiem viesiem. 1988. gadā uzņēmējs M. Canale reģistrēja preču zīmi Limoncello. Šī dzēriena fani uzskata, ka tikai no citroniem, kas auguši Itālijas dienvidos, jūs iegūstat īstu limoncello, bet mājās jūs varat pagatavot gardu dzērienu no tiem citroniem, kas atrodas izplatīšanas tīklā. Galu galā šo augļu ķīmiskais sastāvs nav lielā mērā atkarīgs no vietas, kur tie auga. Galu galā citroni aug reģionos ar aptuveni tādu pašu silto subtropu klimatu.
Kā pagatavot citronu dzērienu

Sastāvdaļas


Lai pagatavotu citronu dzērienu mājās, jums būs nepieciešams:
 • 0,5 l laba degvīna, vēlams no Alfa spirta;
 • 5-6 citroni;
 • 300 ml ūdens;
 • 300 g cukura.

Citronu liķiera pagatavošana


1. Citronus ielejiet ar karstu ūdeni 2-3 minūtes, pēc tam labi nomazgājiet un nosusiniet.
Kā pagatavot citronu dzērienu

2. Nogrieziet mizu ar nazi vai dārzeņu mizotāju pēc iespējas plānāk. Limoncello pagatavošanai ir nepieciešams tikai plāns mizas slānis, un šī dzēriena pagatavošanai neizmanto ne citrona ķermeni, ne tā sulu.
Kā pagatavot citronu dzērienu

3. Pārlejiet mizu burkā un ielejiet degvīnu. Burku nepieciešams novietot tumšā vietā un trīs dienas turēt istabas temperatūrā. Degvīna vietā varat izmantot labas kvalitātes mājās gatavotu moonshine.
Kā pagatavot citronu dzērienu

4. Katliņā ielej ūdeni un pievieno cukuru, sīrupu vajag tikai uzkarsēt, bet nevārīt.
Kā pagatavot citronu dzērienu

5. Izkāš uz mizas uzlietās degvīna, to labi izspiež un liek sīrupā.
Kā pagatavot citronu dzērienu

6. Kad sīrups ir atdzisis, tas ir jāfiltrē un atkal labi jāizspiež ar mizu. To var izmantot smalkmaizīšu un citronu pīrāgu pagatavošanai.
7. Apvienojiet sīrupu ar degvīnu un atstājiet to joprojām ledusskapī divas dienas.
Viņi dzer Limoncello dzērienu, kas ir labi atdzesēts. Viņi to ielej glāzēs, kuras arī turēja saldētavā.
Kā pagatavot citronu dzērienu

Citronu dzēriena uzkošana netiek pieņemta.
Komentāri (2)
 1. Aleksejs
  #1 Aleksejs Viesi 2018. gada 14. jūnijs 13:54
  0
  Tas pat neizskatās pēc tā! Trīs dienas degvīnam nepietiek, trīs dienas ir spirtam. Kaisle (un nevis garoza, kā jums ir) pēc uzstāšanas zaduyut - jūs tos “neizvelciet”. Nu utt.
 2. Viesis Alekss
  #2 Viesis Alekss Viesi 2018. gada 15. jūnijs 19:25
  0
  Mizu (labi noņem ar mizotāju) ar 3 citroniem + 250 ml spirta, iztur 3 dienas, iztukšo. Sajauc 250 g cukura ar 750 ml ūdens (labāk ir uzsildīt, noņem putas, atdzesē) un apvieno ar spirtu. Šķidrums kļūs duļķains, indīgi dzeltens. Tas ir pareizais limoncello, tāpat kā itāļi.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām