DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Sienas gāzes katla mini krāsns
Gāzes katls neapšaubāmi ir nepieciešama un noderīga lieta, bet diemžēl tas nav mūžīgs. Diemžēl daudzas mūsdienu sadzīves ierīces tiek izgatavotas ar cerību, ka to remonts patērētājam maksā vairāk nekā jaunas ierīces iegāde, un gāzes katls ir viena no šādām ierīcēm. Ja jūsu lauku mājā vai mājas katlu mājā tas neizdodas, nesteidzieties to izmest vai pēc jauna nomaiņas izmest. Viņa sistēmā ikdienas dzīvē ir daudz nepieciešamo un noderīgo mehānismu; dažādi motori, sūkņi, vārsti, ventilācijas atveres un tamlīdzīgi. Starp visu to ir sadegšanas kamera un caurule sadegšanas produktu noņemšanai. Tas ir tieši tas, kas mums vajadzīgs mini plīts ražošanai. Šāda plīts var būt ļoti noderīga teltī, ceļojot ar kempingu pa nakti, piemēram, makšķerējot, medījot vai vienkārši atpūšoties ezera vai upes krastā, lai nedegtu dārgu benzīnu automašīnā apkurei. Arī šī plīts var būt noderīga valstī siltumnīcas sildīšanai sasalšanas apstākļos (protams, ar atbilstošu siltumnīcas modernizāciju!).
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Vajadzēs


Būs nepieciešami šādi rīki un materiāli:
 • Skrūvgriezis (atbilst ierīcē izmantotajām skrūvēm).
 • Slīpēšanas mašīna ar griešanas riteni.
 • Lineāls.
 • Marķieris
 • Maza eņģe (durvīm).
 • Koka skrūves.
 • Urbt
 • Fails.

Mini krāsns izgatavošana no gāzes katla


Lai nokļūtu sadegšanas kamerā, man bija jāizjauc gandrīz viss katls tā sastāvdaļās un jāizņem viss saturs. Tomēr man tam bija nepieciešams tikai Phillips skrūvgriezis! Bet, ja jūs strādājat ar skrūvgriezi, tad tas prasīs diezgan daudz laika. Sienas katla sadegšanas kamera ir diezgan maza salīdzinājumā ar pašu katlu. Piemēram, man tas ir ar izmēriem tikai 35 x 25 x 25.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Turklāt (kas ir īpaši ērti) šādām kamerām jau ir caurules izeja.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Arī pati sadegšanas kamera ir izjaukta. Tas ir piestiprināts ar skrūvēm un sastāv no noņemamām sienām, ūdens sildīšanas elementiem, ugunsdrošas aizsardzības pret azbesta vairogiem un gāzes sprauslām.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Mēs izjaucam sadegšanas kameru, no iekšpuses noņemam visu, mums nevajadzīgo saturu un saliekam sienas ar ugunsizturīgiem vairogiem atpakaļ.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Tagad mums ir jāsamazina durvis kurināmā (apaļkoku, šķeldas vai akmeņogļu) piegādei krāsnī. Lai to izdarītu, uz priekšējās sienas, izmantojot lineālu un marķieri, mēs izgatavojam vajadzīgās zonas marķējumu.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Lai precīzi noteiktu priekšējo sienu, es ņēmu vērā tās ērtāko sānu atrašanās vietu no caurules izejas, kā arī acs klātbūtni no karstumizturīga stikla, pārraugot degvielas sadegšanu. Tagad mēs uzņemam pulēšanas mašīnu (neaizmirstiet par aizsargbrilles!) Un uzmanīgi izgrieziet durvis atbilstoši marķējumam.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Apzinīgi ražotāji, kā likums, izgatavo šādas sadegšanas kameras no īpašiem, ugunsizturīgiem metāliem, piemēram, titāna, tāpēc griežot, jums būs jābūt pacietīgam un, tikai gadījumā, jāsagatavo rezerves griešanas ritenis. Pēc durvju izgriešanas mēs ļaujam visai lietai atdzist. Nekādā gadījumā nedzeriet to! Tas ir svarīgi! Pēkšņa atdzišana var izjaukt sakausējuma, no kura sastāv kamera, struktūru, kas turpmākās darbības laikā novedīs pie tā deformācijas! Šādu izstrādājumu sakausējums ir paredzēts neatkarīgai, dabiskai dzesēšanai. Pēc tam, kad metāls ir atdzisis, mēs notīrām durvju malas un tam paredzēto caurumu kameras sienā ar failu no urbjiem.Tālāk uz durvīm un sienas mēs atzīmējam ar marķieri zem eņģes. Mēs urbjam caurumus.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Mēs arī urbjam caurumus uz durvīm vārtu vārsta piestiprināšanai. Joprojām ir nepieciešami caurumi zem, zem durvīm. Tie kalpos gaisa padevei uz krāsni (sava ​​veida pūšana) .Ja nepieciešams, uzstādiet kājas, kameras apakšā stūros mēs arī urbjam vajadzīgā diametra caurumus.
Mums būs vajadzīgs arī taisnstūrveida metāla gabals, lai izgatavotu sloksni, kas no iekšpuses pārklāj spraugu starp durvīm un sienu, lai durvis, aizverot tās, neietu krāsnī. Lai to izdarītu, nogrieziet nepieciešamo parametru metāla gabalu, kurā mēs arī urbjam caurumus stiprināšanai pie sienas no iekšpuses.
Pēc urbšanas pabeigšanas mēs visu saliekam vienotā veselumā, izmantojot mazas skrūves ar uzgriežņiem, skrūvgriezi un attiecīgā numura atslēgu.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

Tagad ej uz pīpi. Šādas caurules sadegšanas produktu noņemšanai no gāzes katliem parasti iziet dubultā. Šī ir tā saucamā "turbo caurule". Tas ir, caurules iekšpusē ir vēl viens - caur iekšējo cauruli izplūst izplūde, un caur ārējo cauruli katlā iekļūst auksts gaiss, lai atdzesētu sistēmu. Šajā gadījumā tas ir ļoti noderīgi papildu siltumizolācijai. Lai to izdarītu, vienkārši aizpildiet atstarpi starp caurulēm ar kādu karstumizturīgu pildvielu. Tagad jūs nevarat baidīties, ka siltums no caurules izkausēs telts vai siltumnīcas griestus.
Kā es jau minēju, sadegšanas kamerā jau ir caurules izeja, tāpēc viss, kas mums jādara, ir attiecīgi salabot.
Mini plīts no sienas piestiprināma gāzes katla

To ir viegli uzstādīt un tikpat viegli noņemt, kas ir ļoti ērti pārvadāšanas laikā. Ja ir vēlēšanās, caurules augšpusē ir iespējams uzstādīt aizsardzību pret lietus, lai tā neielej krāsnī, kad tā netiks izmantota. Šāda krāsns viegli iederas jebkuras automašīnas bagāžniekā, tā nav smaga, kompakta. Tas sildīs sliktos laika apstākļos un sniegs komfortu jūsu teltī.
Komentāri (1)
 1. Vadims Aleksandrovičs
  #1 Vadims Aleksandrovičs Viesi 2018. gada 3. maijs 11:22 p.
  0
  Muļķības! No sākuma līdz beigām !! Degšanas kamera no apakšas ātri izdeg, jo var izmantot vienreiz lietojamu ierīci. Idejām 5. Par produktu efektivitāti 2.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām