DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Sienu pārklājums ar drywall
Ģipškartona sienu apšuvums

Ar drywall apmestas sienas ne tikai iegūst perfekti plakanu virsmu, bet arī vizuāli palielina telpas platību. Jūs pats varat ģipškartona sienas, tādējādi ietaupot pienācīgu naudas summu.
Ģipškartona sienu apšuvums

Ģipškartona sienu apšuvums

Ģipškartona sienu apšuvums

Ģipškartona sienu apšuvums

Apdare ar ģipškartona plāksnēm


Sienu apdarei ar ģipškartona loksnēm tiek izmantota vienkārša tehnoloģija. To var piestiprināt pie sienām, izmantojot īpašu līmi. Pirms sākat piestiprināt šo materiālu, sienas ir jānotīra un jāgruntē. Pēc tam ar lāpstiņu uzklājiet līmi uz loksnēm. Līme tiek uzklāta malās ar nepārtrauktu sloksni, kā arī pa vidu, kamēr katras sloksnes platumam jābūt 10 cm.
Līme nedrīkst aizņemt vairāk kā pusi no lapas. Apšuvuma tiem vajadzētu būt no istabas stūra. Noteikums izlīdzina lapu. Instalēšanas laikā labāk ir salabot trīs lapas uzreiz. Gadījumos, kad sienā ir nelieli nelīdzenumi, mazos gabaliņos tiek uzklāta speciāla līme, un attālumam starp tām malās jābūt 25 cm. Šo kūku vidū jāatrodas apmēram 35 cm attālumā viens no otra. Uzklājamās līmes laukumam jābūt ne mazākam par 15%. pretējā gadījumā loksne neturēsies droši. Līmes biezumu nosaka sienas nevienmērīgums. Jo lielāks nevienmērīgums, jo vairāk līmes būs jāpieliek. Ja virsma ir ļoti nevienmērīga, tam tiek pielīmētas ģipškartona sloksnes.
Platumā tiem jābūt ne vairāk kā 10 cm., Jo augstāka un platāka ir siena, jo vairāk šīs sloksnes būs vajadzīgas. Pēc plumb vai noteikumiem, sloksnes tiek izgatavotas pat attiecībā pret plakni. Jums jāgaida, līdz līme izžūst. Parasti tas prasa 3 stundas, tikai pēc šī laika jūs varat līmēt loksnes. Izmantojot rāmi, sienas var apšūt ar loksnēm. Šī metode ļauj īsā laikā sienas padarīt gludu. Rezultāts ir līdzena virsma dekorēšanai. Turklāt telpā tiek uzlabota skaņas izolācija un siltumizolācija. Tāpat ir iespēja izvietot dažādus sakarus. Caur šādu sienu ir viegli novirzīt elektrības vai telefona vadu.
Ģipškartona sienu apšuvums

Ģipškartona sienu apšuvums

Ģipškartona sienu apšuvums

Ģipškartona sienu apšuvums
Komentāri (1)
  1. Dmitrijs
    #1 Dmitrijs Viesi 2018. gada 16. aprīlis 03:49
    0
    Jūs varat līmēt uz parastā alabastra. Plus - ātri uzņem. Mīnus - jums jārīkojas ātri, lielu daudzumu šķīduma nevar pagatavot nekavējoties.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām