DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā nomainīt vārstu zem spiediena
Santehnikā, tāpat kā visos citos remonta darbos, ir daudz nianšu. Tehniski šis darbs ir saprotams un paredzams, taču visu nevar paredzēt. Incidenti var notikt visnepiemērotākajā brīdī, un jums ir jābūt gataviem tiem.
Neveiksmīga jaucējkrāna nomaiņa santehnikā ir parasts darba veids. Parasti to veic pēc pilnīgas ūdens padeves pārtraukšanas mājā vai stāvvadā ar vertikālu vadu. Bet ko darīt, ja nav ieteicams visu māju atvienot no ūdens padeves, un celtnis ir jāmaina?
Redzēsim, kā viens no santehniķu meistariem izkļuva no šīs situācijas. Mēs vēlamies jūs tūlīt brīdināt, ka šī metode nav panaceja un tai ir diezgan nopietna riska pakāpe. Bet noraidīt arī nav tā vērts. Tātad, sāksim!
Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Problēmas apraksts


Arī lodveida vārsts, neraugoties uz tā uzlaboto struktūru attiecībā pret vārstu, var kļūt nelietojams. Tam var būt vairāki iemesli:
 • Mēroga veidošanās uz bumbas un tā rezultātā PTFE blīvju (seglu) izdzēšana;
 • Rotācijas stieņa lūzums;
 • Celtņa iekšējo daļu deformācija;
 • Bojājumi pašai skrūvju lodītei.

Protams, tas var būt dažādu iemeslu dēļ, piemēram, sliktas kvalitātes plāns metāls vai ražotāja ietaupījums uz komponentiem. Bet kritiskā situācijā, kad celtnis nedarbojas un tas ir jāmaina, jums jāatrod pareizā izeja un tajā pašā laikā neplūstiet ne sev, ne kaimiņiem.
Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Mēs mainām celtni zem spiediena


Sākumā ir vērts sagatavot dažus konteinerus piepildīšanai ar ūdeni visneparedzētākajam gadījumam. Ja netālu kanalizācijas stāvvadā atrodas tualete vai pārbaudes lūka, varat tos izmantot, lai novadītu ūdeni caur piemērotu šļūteni.

Mēs sagatavojam hermētiķi


Vītņu noslēgšanai santehnikā tiek izmantoti dažādi hermētiķi. Katram no viņiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Viens no universālākajiem un senajiem hermētiķiem tiek uzskatīts par linu tauvu.
Nesen vilkšana parasti tiek izmantota kombinācijā ar blīvēšanas pastām, piemēram, Unipack. Tas ir ērti lietojams, nav toksisks, izturīgs pret koroziju un temperatūru līdz +140 grādiem pēc Celsija. Bet šī materiāla lielākā priekšrocība ir spēja pielāgoties 45 grādiem. Šis īpašums ir ārkārtīgi noderīgs sarežģītos komplektos, kur ir iesaistīti vairāki elementi, un katram no tiem ir svarīga pozīcija. Atšķirībā no, piemēram, fumlent, savienojums vairs nav jāizjauc, ja pēkšņi nejauši pagriežat krānu vai rupju filtru skaitītāja priekšā. Tas izžūst ļoti lēni, tāpēc, ja jums ir nepieciešams demontēt montāžas elementus, šo darbu var veikt bez lielām pūlēm.
Mēs atritinām vairākas tauvas šķiedras un savērpam tās stingrā pigtailā. Mēs aprēķinām garumu tā, lai tas būtu pietiekami visa pavediena tinumam zem krāna. Mēs uzņemam nedaudz blīvēšanas pastas un rūpīgi iemērc mūsu hermētiķi.
Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Mēs demontējam celtni


Šī procedūra ir ļoti riskanta, jo celtņa korpuss, nesavienots, var plaisāt vai vienkārši plīst no ūdens spiediena. Mēs pielāgojam regulējamu vai gāzes atslēgu zem celtņa apkakles izmēra. Tajā pašā laikā vārsta rokturi (sviru vai “tauriņu”) var noņemt, atskrūvējot spiediena misiņa Euro-riekstu.
Pielāgojot spiedienu, izslēdziet krānu pretēji pulksteņrādītāja virzienam, turot stāvvada krānu.Pēdējos diega pagriezienus var veikt manuāli, jo diega pretestībai jābūt minimālai.
Pēc vītnes noņemšanas no krāna, ūdens aizplūšanu aizstājam ar tvertni vai šļūteni.
Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Mēs vējam zīmogu


Aptiniet iepriekš sagatavotu pigtail pigtail uz krāna vītnes pulksteņrādītāja virzienā. Tādējādi celtņa uzstādīšanas laikā blīvējuma izvešana tiks izslēgta. Turklāt to var manuāli berzēt uz vītnes.
Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Mēs uzstādām celtni


Mēs uzstādām jaunu lodveida vārstu ar rokām, atverot vārstu, lai piegādātu ūdeni. Veicot vairākus pagriezienus, savienojumu var izvilkt no atslēgas. Mēs pagriežam krānu līdz galam, pakļaujot tā stāvokli attiecībā pret pārējiem montāžas elementiem, un pagriežam vārstu. Par labu savienojumu var būt sausa savienojuma stāvvada un celtņa izejā.
Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Kā nomainīt vārstu zem spiediena

Praktiski padomi


Šādās situācijās, kad vien iespējams, izslēdziet ūdens padevi stāvvadā vai mājā. Tā kā nav iespējams pilnībā pārliecināties par vītnes pareizību zem cauruļvada krāna, jums ir jāsagatavojas to sagriezt jaunā, un tas prasīs laiku. Un zem ūdens spiediena - tas ir ļoti neērti, un dažreiz vienkārši neiespējami.
Lai lodveida vārsts neradītu traucējumus vai sabojājumus, tas jāattīsta 1-2 reizes mēnesī, pārmaiņus aizverot un atverot bloķēšanas stieni.
Centieties vienmēr ņemt augstas kvalitātes bloķēšanas piederumus, ieskaitot lodveida vārstus, jo laba santehniķa, kurš var novērst jebkādu sabrukumu, var nebūt pie rokas!

Noskatieties video


Komentāri (62)
 1. Viktors Fedorovičs
  #1 Viktors Fedorovičs Apmeklētāji 2018. gada 24. marts 01:52
  28
  rzhachno, tāpēc rāmī ūdens spiediens nepārsniedz 1,5 atmosfēras (1,5 kg / cm2); reālajā dzīvē ūdens spiediens nav mazāks par 4 atmosfērām (4 kg / cm2)
  1. Aleksandrs
   #2 Aleksandrs Viesi 2018. gada 24. marts 10:23
   13
   Atveriet citus krānus mājā, un spiediens dramatiski samazināsies.
   1. Aleksandrs
    #3 Aleksandrs Viesi 2018. gada 30. marts 19:01
    8
    Jā, tāpēc viņa kaimiņi sāka celtņus, lai tos atvērtu)))))))
  2. Aleksandrs Sergeevich
   #4 Aleksandrs Sergeevich Viesi 2018. gada 3. aprīlis 01:57
   25
   Piekrītu! Es būtu paskatījies uz vedni, kad P saka vairāk nekā 2. Ne tikai es varu ievilkt ūdeni sagatavotajos traukos - es to nevarēšu normāli iztīt! Atlekiet un vadiet ārkārtas grupu izsaukumu!

   Īsi sakot, es pat neizskatījos. Encess, vispār, šādus padomus! Cilvēki būs pietiekami redzēti, viņi sāks darīt, un tad viņi uzreiz skrien pie mums - "Palīdzi un vieglāk!"
  3. Jura
   #5 Jura Viesi 2018. gada 7. aprīlis 16:35
   9
   mums ir 8 - 10 acis. Būtu interesanti redzēt
  4. Viesis Aleksandrs
   #6 Viesis Aleksandrs Viesi 2018. gada 12. maijs 10:27
   14
   Man pašam bieži bija jāmaina santehniķis un spiediena krāni, jo dažos gadījumos ieeju nevar bloķēt. Tās mainās ļoti viegli, ja rokas aug no vairāk nekā vienas vietas. Autors pieļāva kļūdu, pirms pievelkot krānu, viņam bija jābūt ATVĒRTAM, lai spiediens nenospiestos tik stipri, pēc iesaiņošanas aizveriet krānu un tas ir. Un tie komentētāji, kuri vilcinās, es teikšu vienu, jūs zināt tikai to, kā sēdēt atzveltnes krēslus un dīvānus, un viņi nav spējīgi veikt pamata lietas. Bet tas ir labi, ja vien būs tādi cilvēki kā jūs, mums būs darbs))
   1. Puškina
    #7 Puškina Viesi 2019. gada 20. janvāris 20:48
    2
    Tā viņš to pavēra, un šīs bēdas ir komentāri - jaunieši, kas var vicināt tikai klaviatūru.
 2. aleksandrs
  #8 aleksandrs Viesi 2018. gada 24. marts 02:19
  23
  un izmēģiniet to uz stāvvada ar karstu ūdeni ar 4 atm spiedienu. un kāda jauda būtu jānosaka!
 3. Viesis Vasilijs
  #9 Viesis Vasilijs Viesi 2018. gada 24. marts 03:32
  8
  Jā .... Spiediens sistēmā nav lielāks par pusotru atmosfēru .... Un, spriežot pēc skaitītāja krāsas - HVS notika skrūvju nomaiņa .... Un ar spiedienu 6,2 uz HUW - vai ir iespējas ??!
 4. Viesis Maikls
  #10 Viesis Maikls Viesi 2018. gada 24. marts 06:47
  49
  Nemēģiniet izmantot šo padomu. Ielejiet savu un zemāku atrodas kvatira
 5. Vjačeslavs
  #11 Vjačeslavs Viesi 2018. gada 24. marts 07:13
  3
  Gāzes vārstu komplekts
 6. Aleksandrs
  #12 Aleksandrs Viesi 2018. gada 24. marts 07:41
  67
  sveiks kaimiņiem, es pats esmu santehniķis un nekad tādas muļķības nedarīšu, kā arī citiem neiesaku.
 7. Viesis Anatolijs
  #13 Viesis Anatolijs Viesi 2018. gada 24. marts 08:06
  5
  Un ja ir karsts ūdens?
 8. Sanija
  #14 Sanija Viesi 2018. gada 24. marts 08:37
  17
  un ja pavediens pārtrūkst, tad ko !!! ???
  1. Aleksandrs
   #15 Aleksandrs Viesi 2018. gada 24. marts 10:26
   5
   Tiklīdz viņi sevi mocīs, uzliekot krānu pie mājas (dzīvokļa) ūdens padeves, negaidot problēmas ar mājokļu un komunālo pakalpojumu darbinieku palīdzību, un nākotnē dariet to pats un bez maksas.
  2. ŠURIKS
   #16 ŠURIKS Viesi 2018. gada 24. marts 17:57 plkst.
   20
   Nogalini koksnes likmi un izsauc ārkārtas situāciju
 9. Aleksandrs Semenjuks
  #17 Aleksandrs Semenjuks Viesi 2018. gada 24. marts 09:10
  17
  Maskavā ietaupījums ir 2,5 tonnas, un risks ir vēl lielāks. Vītne zem krāna var arī saplīst. Tā tas bija. Bet, ja tas pats nolēma izmantot izdevību, pagatavojiet koka karbonādi. Jūs to varat izgatavot pats, piemēram, no sausa dēļa (nevis skaidu plātnes). Asam galam vajadzētu brīvi iekļūt caurulē par 2-3 cm .Kritiskā situācijā to var iebraukt caurulē, sagriezt pavedienu un pievilkt lodveida vārstu, pēc tam urbt koku no caurules ar skrūvgriezi. sasmalciniet sešas atmosfēras
 10. Makss
  #18 Makss Viesi 2018. gada 24. marts 09:12
  5
  Reiz es gandrīz appludināju sevi un savus kaimiņus. Krāns sāka plūst, es to satricināju ar jebko un vairākus gadus gaidīju piemērotu lietu. Viņš atnāca - viņš redzēja sludinājumu par ūdens slēgšanu uz 3 stundām.
  Nu ar to man pietiek, es visu nodomāju un sakārtoju. Ūdens tika dots pusstundas laikā. ;) Nevarēja steigties pievilkt jaunu krānu, jo Es nenoņēmu rokturi, es pagriezu veco. Viņš atgriezās sākotnējā stāvoklī. Ūdenim nebija laika sasniegt kaimiņus.
  Es samaksāju par stāvvada atvienošanu un mierīgi mainīju visu.
 11. Viesis Sergejs
  #19 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 24. marts 12:12
  16
  Jums ir jāpagriež vilkšana otrā virzienā.
  1. aleksandrs
   #20 aleksandrs Viesi 2018. gada 7. aprīlis 22:10
   2
   Jā, jā, un bija iespējams ietīt tauvu, pilnībā nenoņemot celtni, pēc tam noņemt celtni un nekavējoties vējot jaunu
 12. Dmitrijs
  #21 Dmitrijs Viesi 2018. gada 24. marts 16:19
  16
  Pie 3 atm spiediena. ūdens plūsma no atvērtas caurules līdz 1/2 "būs aptuveni 90 l / min. Tātad jūs nesaņemsit spaiņu pāri. Jūs pārpludināsit visus! Un pat ja, kā rakstā, viss ir kārtībā ar pavedienu un viss tika izdarīts ātri. Neviens Es neiesaku.
 13. Viesis
  #22 Viesis Viesi 2018. gada 24. marts pulksten 17:44.
  19
  Nemēģiniet to atkārtot! Piepildi to visu ellē. Par šļūteni vispār, pilnīgas muļķības.
  1. Viesis Alekss
   #23 Viesis Alekss Viesi 2018. gada 26. marts 15:47
   5
   Nemaz nav muļķības. Tas bija darījums. Naktī kaimiņš pamodās, salauza celtni pie ieejas. Ierāmējiet šļūteni no putekļsūcēja un tualetē. Par laimi aukstais stāvvads saraustīja. Linu brūce, 3 pagriezieni virs FUM un nedaudz silikona. Celtnis tika ievainots atklātā stāvoklī. Ir pagājis sestais gads, kopš devos - un pagaidām viss ir kārtībā.
 14. Viesis
  #24 Viesis Viesi 2018. gada 24. marts plkst. 9:48
  7
  Nu beigās:
  Dzeltens krāns gāzei, uzstādīts uz ūdens.
  Lini tiek satīti nejauši un ne gluži pavedienā, kas nozīmē, ka tie negulēs tā, kā vajadzētu, un būs noplūdes
  Liels kaimiņu applūšanas risks.
  Un vissvarīgākais ir tas, ka jaucējkrāns atrodas līdz letei un attiecas uz stāvvadi, kas nozīmē, ka samaksa par maiņu jau ir samaksāta ar ikmēneša maksājumu un netiek samaksāta, zvanot uz ārkārtas santehniķi.
 15. Maks
  #25 Maks Viesi 2018. gada 24. marts 10:37 plkst.
  15
  Kā santehniķis es teikšu, ka, atskrūvējot veco ventilatoru, nekavējoties pieskrūvējiet jaunu, tam vajadzētu būt atvērtam, bet vispirms ir nepieciešams satīt 2 3 pavedienus (vītni), aizvērt ventilatoru un pēc tam, kad mierīgi notīrīts pavediens, vijiet spoli, spole ir pulksteņa rādītāja virzienā bultiņu un sagrieziet ventilācijas atveri līdz galam. Bet labāk piezvanīt speciāli apmācītiem cilvēkiem
  1. Kostja
   #26 Kostja Viesi 2018. gada 3. jūlijā plkst. 9:00
   2
   Bliiiin! Ventil, nevis ventel. Jūs vismaz izlasāt to, kas rakstīts pirkuma dokumentos.
 16. Dmitrijs
  #27 Dmitrijs Viesi 2018. gada 25. marts 10:33
  3
  Caurules ir vecas, acīmredzami metinātas uz ilgu laiku. Tātad, lai nepavilktu krānu no caurules, pagriežot jaucējkrānu - šajā gadījumā tas ir viss vienādi: vai mēs to pagriežam zem spiediena - bez spiediena, būtu jauki turēt cauruli ar gāzes uzgriežņu atslēgu virs vītnes un savīt krānu ar abām rokām - pagriezt krānu ar vienu taustiņu un turēt otru caurule. Un nevelciet celtni uz caurules, bet pieliekiet centienus ar rokām, lai nesamazinātu metināšanu.
 17. Aleksandrs
  #28 Aleksandrs Viesi 2018. gada 25. marts 18:56
  5
  Labāk neveiciet šādu eksperimentu savā dzīvoklī, neuzkrājiet naudu, lai dotu mājas santehniku, lai tā izslēdz ūdeni stāvvadā! It īpaši, ja nav zināms, kāds spiediens ir caurulē: pie 3 ... 4 atm celtni vienkārši nevar pievest pie vītnes ...
 18. Jakubs
  #29 Jakubs Viesi 2018. gada 25. marts 21:59
  3
  Kurš lins? ”Viņš ātri pagatavoja krānu, nosmērēja to ar automašīnas hermētiķi. Pats hermētiķis tika atstāts atvērts, lai to ļoti ātri uzklātu uz stāvvada vītnēm. Pēc tam, kad vien iespējams, atveriet visus krānus ar karstu un aukstu ūdeni. Tas mazinās spiedienu. Jaunajam krānam jābūt atvērtam, lai nesadegtu.
 19. Akaki
  #30 Akaki Viesi 2018. gada 26. marts 15:30
  1
  Čets kaut kā nepārliecina. Caurule ir ērti novietota, plūsma nav spēcīga ... Nekas, kas tur ir, vairs nav. Diemžēl. Un izdarīja šādus trikus!)))))))
 20. Viesis Endrjū
  #31 Viesis Endrjū Viesi 2018. gada 26. marts 18:15
  2
  stāvvads ir aizvērts, bet ūdens netiek novadīts; šādā augstumā nav spiediena.
 21. Viesis Oļegs
  #32 Viesis Oļegs Viesi 2018. gada 27. marts 07:23
  0
  Bet, ja viņš aizvietotu lielāku tilpumu zem dibena, piemēram, plastmasas mucu ar 80 litriem, tad viņam nebūtu nekādu problēmu.
 22. Aleksandrs
  #33 Aleksandrs Viesi 2018. gada 27. marts 07:35
  5
  Kungi, ja jūs dzīvojat daudzdzīvokļu ēkā virs pirmā stāva, es stingri neiesaku mainīt celtni, neatbrīvojot spiedienu, lai izvairītos no sekām
 23. Viesis Sergejs
  #34 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 27. marts 18:36
  1
  Lai nepludinātu kaimiņus, bija nepieciešams uzbūvēt kaut ko līdzīgu izlietnei un novirzīt ūdeni uz tualeti (par laimi, tas ir tuvumā)
 24. Viesis Oļegs
  #35 Viesis Oļegs Viesi 2018. gada 28. marts 16:17
  6
  Apvīšana jāatsien pat tad, kad celtnis tika turēts uz pēdējās diegu vītnes
  1. Vadims
   #36 Vadims Viesi 2018. gada 1. aprīlis 01:48
   0
   Es lasīju komentārus un domāju, ka vismaz kāds man to pateiks? Tas ir pareizi.Lai ietaupītu laiku, jums tinums ir jāapgriež uzreiz, līdz vecais celtnis ir pilnībā atskrūvēts.Ja jūs visu darāt ātri un precīzi, tad ar spiedienu 2 atm. 20 litru tilpums ir pilnīgi pietiekams. Es pats to nesen pārbaudīju apkures sistēmā.
 25. Aleksejs
  #37 Aleksejs Viesi 2018. gada 29. marts 12:22
  0
  izlēja spaini ūdens gar leti)
 26. Aleksejs
  #38 Aleksejs Viesi 2018. gada 29. marts 12:23
  4
  un tomēr) es ceru, ka mani kaimiņi no augšas jūs neklausīs)
 27. Aleksandrs
  #39 Aleksandrs Viesi 2018. gada 30. marts 18:54
  1
  Varēja nākt klajā ar kādas piltuves pavedienu no 5 litru pudeles un tualetē. Un viņš lūdza kaimiņu no apakšas to turēt, jo viņam nebija kur iet)))))
 28. Viesis Igors
  #40 Viesis Igors Viesi 2018. gada 1. aprīlis 19:49
  2
  Piecstāvu ēkā ir 4 atm, bet mājas 16. stāvā 7 ir 7,5 atm. Tas visu pārpludinās pagrabā.
 29. Fedotovs Sergejs
  #41 Fedotovs Sergejs Viesi 2018. gada 1. aprīlis 19:59
  2
  Nemēģiniet to darīt - ja pavediens ir vecs, tas var salūzt, it īpaši, ja krāns karājas uz 1-2 pavedieniem! Ja jums tas tiešām ir nepieciešams, ŅEMIET ŠĻŪTENI. Ielieciet to uz krāna un kā saplēst pavedienu ATVĒRT jaucējkrānu un šļūteni kanalizācijā. Piestipriniet jauno krānu tikai ar šļūteni Tikai vispirms piesien to pie 2-3 vītnēm un PĒC ŠĀDAS PAKĀPĒJU LIETOT
 30. Ivanovs Ivans, pats mainīja celtni.
  #42 Ivanovs Ivans, pats mainīja celtni. Viesi 2018. gada 2. aprīlis 06:40
  3
  Bullshit, -Mēģiniet to nedarīt, -Var rasties daudz problēmu 1-Kaimiņu noblīvēšana 2-Vītņu noplēšana no cauruļvada, demontējot celtni 3 Ja karstā ūdens padeve vai centrālā apkure var sadedzināt, 4-veļa uz vītnes noteikti nav ievainota, pēc dažām laiku pa laikam būs vītņots savienojums starp cauruli un krānu. Ir vēl viens labāks veids, ja tas ir nepacietīgs, bet es par to nerunāšu, sliktās rokās tas var nodarīt kaitējumu, nevis gūt labumu.
 31. Santehniķis Petrovs
  #43 Santehniķis Petrovs Viesi 2018. gada 4. aprīlis 09:16
  0
  smieklīgi, virtuvē bija tāda pati problēma, skrēja maisītāja lodveida krāns, jums jāmaina, kas ir vieglāk? bet atveramais krāns dzīvoklī ir vecs un neaizslēdz ūdeni, es vannas istabā atvēru krānu (kur būtu ūdens, kur iet), atskrūvēju bumbiņu ūdeni, protams, skrēju, pieslēdzu, bet !!! jāšanās, ka elektroinstalācija ir veca, un ūdens ir izgājis cauri ūdenim, es turu krānu, tas triecas man, es ļauju krānam iet - ūdens spurē, 4.stāvs, ak, un es skrēju, strāva ir vāja, es apstājos un safasēti ar sievas kliedzienu, nocēlu mašīnu dzīvoklī, izmetu to, es to atstāju, lai saglabātu celtni, un es pats devos uz veikalu pēc rezerves daļām, labi, ka tie daudzus cilvēkus neplūda :)
 32. Romāns
  #44 Romāns Viesi 2018. gada 6. aprīlis 9:31 plkst.
  5
  Ja jūs nolemjat mainīt celtni šādā veidā, uzkrājiet lielu summu remontam kaimiņiem!
 33. Īvāns
  #45 Īvāns Viesi 2018. gada 7. aprīlis 9:55 plkst.
  4
  Mums ir viens tik mainīts! 8 stāvi iemērkti. Nauda ietaupīta vairāk nekā vienu gadu.
 34. vp
  #46 vvp Viesi 2018. gada 11. aprīlis 07:56
  6
  pasaku briedis ....
 35. Viesis Nikolajs
  #47 Viesis Nikolajs Viesi 2018. gada 12. aprīlis 17:36
  4
  Es strādāju par santehniķi 6 gadus, es neesmu redzējis sliktu padomu. Protams, jūs varat to darīt, ja atrodaties pirmajā stāvā, bet es tomēr to neieteiktu.
 36. Kirils
  #48 Kirils Viesi 2018. gada 13. aprīlis 06:54
  0
  Patiesībā viss ir taisnība! Bet, lai mainītu krānu mājā zem spiediena ... tas jau ir pāri ...
 37. Long_live
  #49 Long_live Viesi 2018. gada 15. aprīlis 18:18
  2
  Nāc, dari to, piepildi kaimiņus un samaksā par remontu! Jūs esat mūsu riskants)
 38. Valdemārs
  #50 Valdemārs Viesi 2018. gada 16. aprīlis 16:34
  3
  Sasodīts, un ka jūs nevarat ieskrūvēt vēl vienu krānu krānam līdz labākam laikam.
 39. Jurijs Vasiļjevičs
  #51 Jurijs Vasiļjevičs Viesi 2018. gada 19. aprīlis 12:14
  0
  Nomainīja karstā ūdens vārstu hostelī pēdējā piektā stāva virtuvē. Viņš atvēra vēl trīs karstā ūdens vārstus telpā un vienu dušā, lai samazinātu spiedienu. Spiediens karstā ūdens sistēmā ir lielāks nekā aukstā. To no ūdens pasargāja plastmasas izlietne, kas tika izvilkta virs vārsta noņemšanas vietas. Viss "velmēts".
 40. Viesis Vladimirs
  #52 Viesis Vladimirs Viesi 2018. gada 20. aprīlis 12:44
  0
  mēģiniet lidot, lai labotu kaimiņus. Un šis bēdu santehniķis pirmo reizi to redz, tāpēc atkārtojiet, ka es nedomāju, ka viss ir nepareizi
 41. Vitālijs
  #53 Vitālijs Viesi 2018. gada 21. aprīlis 14:10
  1
  Bez papildu piezvanīšanas, lai piezvanītu tur, kur jums vajadzētu, ieradīsies speciāli apmācīti cilvēki, lai arī viņi prasīs naudu. Es stundu aiztaisīšu stāvēt. Stundu nav kaut kas aizstāt krānu, jūs varat lodēt visas caurules)))
 42. Gregorijs
  #54 Gregorijs Viesi 2018. gada 21. aprīlis 19:27
  1
  Es NEVAJADZU! Vītne uz tērauda caurules var sabrukt, un, noņemot, sviedru pamatne sabojājas, un tad viss. Nepieskarieties, ja neesat profesionālis šajā jautājumā.
  1. Es
   #55 Es Viesi 2018. gada 6. novembris 04:09
   0
   Un kāda būs viņa profesionalitāte? Vai apstādināt ūdeni ar domu spēku? Tā kā, ja tas mainās zem spiediena un pavediens nokrīt, rezultāts būs tāds pats jebkuram cilvēkam. Ar tādiem pašiem panākumiem jūs pats varat doties uz pagrabu un izslēgt stāvvadi. Bet labāk ir tikai uzstādīt jauno celtni uz vecā un to aizmirst. Un neviens 90 l / min 1/2 "ar 4 punktiem pat nebūs tuvu.
 43. Aleksandrs Kursatsky
  #56 Aleksandrs Kursatsky Viesi 2018. gada 22. aprīlis 20:01
  1
  Tajā ir daudz vieglāk ieskrūvēt jaunu celtni un mēģināt attīstīt veco. Un viņš pat nemēģināja.
 44. Ufimtsevs Aleksandrs Sergeevich
  #57 Ufimtsevs Aleksandrs Sergeevich Viesi 2018. gada 26. aprīlis 19:14
  0
  Sasodīts, ka tu kaut ko uzraksti ?? Puisis teica to pašu; Es nezinu, kas notiks; padarīja skaistu !! Paši tad domāju, ka spuldzīti pajautājiet savai sievai))
 45. Edvards
  #58 Edvards Viesi 2018. gada 27. jūnijs 18:05
  0
  Jūs mēģināt aizstāt jaucējkrānu ar karstu ūdeni zem spiediena. Jūs nedarbosities, vienkārši applaucēsities
 46. Eugene
  #59 Eugene Viesi 2018. gada 15. septembris 15:58
  0
  Parasts darbs, gandrīz nesteidzīgi un bez satraukuma.
 47. neatkārtojiet stulbas kļūdas.
  #60 neatkārtojiet stulbas kļūdas. Viesi 2018. gada 21. novembris 19:53
  0
  mainot vārstu zem spiediena, iespējams, pārpludināja visus kaimiņus, tas ir, kāda veida jauda jums ir nepieciešama ar tik lēnu nomaiņas procedūru!
 48. Viesis Sergejs
  #61 Viesis Sergejs Viesi 2019. gada 21. janvāris 19:22
  0
  To nevar izdarīt, jūs varat izmantot iespēju tikai tad, ja esat pilnīgi pārliecināts, ko darīsit. Ja rodas šaubas, ka kaut kas notiks nepareizi, tad padomājiet par to, vai jums ir pietiekami daudz naudas, lai labotu apakšējos dzīvokļus. Risks nav tādu problēmu vērts, kuras jūs iegūsit. Ja situācija nav ārkārtas situācija, tad mainīt sevi var izrādīties dārgāk. Personīgi ar 20 gadu pieredzi un pieredzi ar šādām korekcijām es to nedaru, ja es to varu izdarīt pareizi. Un vispār, tuvojoties ūdenim, ievērojiet noteikumu “nedarīt ļaunumu”. Pat ar gāzi tas ir vienkāršāk, jūs varat to turēt ar pirkstu, ir mazs spiediens. Jā, un sprādzienbīstami maisījumi, kad logs ir atvērts, jūs atrodaties 2-3 minūtēs. neieraksti.
 49. Viesis Aleksandrs
  #62 Viesis Aleksandrs Viesi 2019. gada 18. februāris 10:28
  0
  Kausu var aizstāt zem vertikālas caurules. Un ja caurule ir horizontāla?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām