DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Pārnēsājami tālruņa skaļruņi
Kad vēlaties pastiprināt savas ierīces skaņu, neatkarīgi no tā, vai tas ir tālrunis, planšetdators. Mēs pagriežam skaļumu uz visu, un akumulators izlādē lietojumprogrammu. Bet gadās, ka ar skaļumu nepietiek. Mājās, ja ir kontaktligzda, tiek izmantoti skaļruņi. Ārpus mājas pārnēsājams skaļrunis palīdz tikt galā ar enerģijas problēmu, taču to cenas ir diezgan augstas. Es nolēmu pārtaisīt lētos skaļruņus. Izsmalcinātības cena ir zema, un rezultāts derēs daudziem.

Vajadzēs


Sastāvdaļas un rīki:
  • - maza izmēra datoru skaļruņi;
  • - ;
  • - ;
  • - vadi;
  • - lodāmurs, urbis.

Skaļruņu izgatavošana viedtālrunim


Par pamatu tika ņemti datoru skaļruņi Defender SPK-165. Es tos nopirku vietējā forumā par 100 rubļiem. Skaņa bija briesmīgi sakot. Uz 1 vata bija pāris skaļruņu, un pirms šīs izmaiņas viņi uzstādīja un strādāja.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Izjaucot, mēs redzam vienkāršāko konfigurāciju. Transformatora un pastiprinātāja plate ar skaļuma kontroli un izslēgšanas pogu. Par pogu zemāk būs atsevišķa diskusija.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Mēs lodējam tīkla transformatoru un strāvas vadu. Atlieciet to malā, tie mums vairs nebūs noderīgi.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Sākumā jauda tika aprēķināta no divām 18650 formāta Li-ion baterijām, bet sakarā ar to, ka skaļruņos skaļruņi nomainījās uz vienu vatu (tie bija puse vatu un bija ļoti klusi), man nācās izmantot litija-polimēra plakanās baterijas. Esmu tos izmantojis, bet kopējā jauda ir vairāk nekā pietiekama.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Mūsu baterijas tiks uzlādētas, izmantojot uzlādes kontrolieri no Ķīnas. Kontrolieris ir aprīkots ar dziļas izlādes aizsardzību. B- / B + ir atzīmēti uz tāfeles, un tiem ir pievienots akumulators. OUT + / OUT-, slodze ir savienota ar tiem.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Zolē uzstādīts uzlādes kontrolieris. Mēs izgriezām logu zem savienotāja un failu dēli, galvenais nav sabojāt dziesmas. Dēlis ir pielīmēts pie abpusējas lentes, uzticamības labad to var salabot arī ar termo līmi.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Tā kā skaļruņi strāvas padevi piegādāja tieši transformatoram un no tā līdz diode tiltam, šī daļa tiks pārveidota. Lodēt visas diodes, 4 gab.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Jauda no akumulatora, precīzāk no uzlādes kontroliera plates, tiek pielodēta līdz diodes tilta plus un mīnusam. Arī jaudas plus tiks pārslēgts ar skaļruņu slēdzi.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Iepriekš lodējiet mūsu ķēdi ar nojumi uz vadiem un pārbaudiet, vai tā darbojas.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Plakanās baterijas tiek fiksētas ar vienkāršu stiprinājumu, kas izgatavots no vara stieples, un tam ir uzlikta izolācijas caurule.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Lai kontrolētu bateriju uzlādes procesu, mēs izveidojam caurumu zolē pretī lādēšanas kontrollera LED displejam un piepildām to ar karstu līmi. Mēs nogriezām lieko līmi. Mēs savīti skaļruņi un savienojam lādētāju. Maksas no jebkura lādētāja no viedtālruņa, planšetdatora un mikro USB izejas. Norāde ir redzama perfekti.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Tātad, gandrīz bez piepūles, mēs pabeidzām datoru skaļruņus ar tīkla jaudu portatīvajiem skaļruņiem. Vēlāk es pievienošu vēl baterijas, lai palielinātu akumulatora ietilpību.
Pārnēsājamie tālruņu skaļruņi

Noskatieties video


Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām