DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Kempings ir aktuāls jebkurā gada laikā. Medības, makšķerēšana daudziem ir īsts hobijs un hobijs. Un kurš no mums nepatīk vienkārši klejot pa mežu vai kopā ar ģimeni doties uz upi vai ezeru. Šeit kļūst aktuālas apkures ierīces, uz kurām jūs varat sasildīt tasi tējas vai pat pagatavot ēdienu. Veikali mūsdienās ir pārpildīti ar šādām ierīcēm. Kāpēc gan tērēt papildu naudu, kad jūs pats varat izgatavot vienkāršu un efektīvu sildītāja plīti no drywall profila sadaļas.
Kabatas plīts

Faktiski šādas krāsnis vai paliktņus-sildītājus vispirms izgatavoja vācu izgudrotājs un uzņēmējs Erich Schumm pagājušā gadsimta 30. gados. Par viņu tiek uzskatīta tādas granulētas degvielas radīšana, kuru mēs visi pazīstam kā “sauso spirtu”. Tādas krāsnis kā mūsējās Otrā pasaules kara laikā plaši izmantoja vācu karavīri. Bet tas, kas patiešām pārsteidz, ir tas, ka Esbit tos joprojām ražo. Šeit ir patiesi vienkāršs un ģeniāls izgudrojums, kas šodien nezaudē savu aktualitāti!
Kabatas plīts

Šo mājās gatavoto produktu var attiecināt uz vienkāršiem un ģeniāliem dzīves uzlaušanas izgudrojumiem, ko var izdarīt 5-10 minūšu laikā no burtiski jebko. Tas vispār neko nesver un vispār neapgrūtina īstu tūristu. Korpuss ir konstruēts tā, lai tajā varētu brīvi ievietot sausu degvielu un pat sērkociņus. Nu ko mēs šeit slavējam preces, ķersimies pie biznesa.

Kas padara mājās gatavotu brīnumu krāsni


Lai izgatavotu šādu sildītāju, mums ir nepieciešams:
 • Ģipškartona tērauda profila gabals CD 60x28, garums - 25-30 cm;
 • Alvas celtniecības kniedes;
 • Sausais spirts vai cits piemērots sildītājs.

Jūs varat sagriezt alvu ar dzirnaviņām (leņķa slīpmašīnu) vai metāla šķērēm. Kniebšanai būs vajadzīgas universālas ērces. Caurumus visērtāk tiks izgatavots ar skrūvgriezi vai urbi un atbilstoša diametra urbi un saliekt loksni ar knaibles.

Nokļūšana pie plīts


Mēs izceļam 10 mm garu drywall profila daļu un nogrieztu to. Profila plauktu saliektie gali traucēs pārsegu kustībai, tāpēc mēs tos noņemam arī gar pirmo izliekto risku malā. Mēs noņemam urbumus ar smilšpapīru vai slīpmašīnu slīpripai.
Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

No tā paša profila mēs izgatavojam 7 cm garus pārsegus, kā arī nogriezām plauktu izliektos galus. Atzīmējiet 2 cm attālumā no vienas vāka malas. Uzlīmes jāpieliek abos profila plauktos. Mēs sagriež malu gar tiem un izdzēš to pašā plaknē.
Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Mēs saliekam vāku gala malu ar knaibles. Galvenajā profilā - mūsu plīts apakšā - glītā puslokā mēs nogriezām ribu galus. Mēs uzliekam vākus uz pamatnes. Savienojumam vidū starp diviem profila fragmentiem jābūt minimālam.
Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Cieši nospiežot pārsegu galus, mēs uzstādām plīts korpusu uz ribas un četros stūros izveidojam caurumus kniedēm. Lai profila gali netiktu saliekti urbšanas laikā, tos var saspiest ar knaibles.
Kabatas plīts

Kabatas plīts

Mēs ievietojam kniedes caurumos un gofrējam tos ar speciāliem knaibles. Tas ir tas, sildītāja krāsns ir gatava, ir pienācis laiks pārbaudīt.
Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Iekšpusē ievietojam tableti ar sausu spirtu, kā arī no augšas mēs pielāgojam metāla krūzi, pielāgojot vāciņu laidumu tā izmēram. Mēs kurinām kurināmo un baudām patīkamus karstos dzērienus. Starp citu, šāda krāsns spēj sildīt puslitru ūdens no vienas tabletes sausas degvielas tikai 8-12 minūtēs!
Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Kabatas plīts

Praktiski padomi


Lai apgrieztu profilu ar dzirnaviņām, ar skrūvju palīdzību piestipriniet detaļas, pretējā gadījumā tās var spēlēt jūsu rokās un radīt savainojumus rokām.
Izvēlieties ģipškartona profilu no biezākas skārda. Šāds materiāls būs izturīgāks, īpaši degvielas sadegšanas zonā. Starp citu, oriģinālās Esbit krāsnis ir izgatavotas no titāna, kas ir praktiski izturīgs pret koroziju un deformāciju.
Lai uzlabotu krāsns darbību, apakšā tiks izveidoti papildu caurumi vai spraugas, ko var izdarīt netālu no vidus. Pateicoties viņiem, skābeklis iekļūs un veicinās kurināmā sadegšanu.

Secinājums


Šāda sildītāja ērtības ir tas, ka tajā var izmantot dažādu veidu degvielu - no sausa alkohola līdz benzīnam vai petrolejai. Tas ir pietiekami, lai pielāgotu nelielu trauku, kas ietilptu plīts iekšpusē un radītu pietiekamu sadegšanu, lai sildītu ūdeni vai pārtiku. Pārējā gadījumā šī ierīce ir patiešām uzticama un, iespējams, vislētākā palīdzība āra entuziastiem.

Noskatieties video


Komentāri (4)
 1. Sidors niknais
  #1 Sidors niknais Viesi 2018. gada 15. marts 12:49
  1
  Kāpēc tik daudz nevajadzīgas informācijas? Pietiek ar vienu pirmo kadru.
 2. Viesis Vladimirs
  #2 Viesis Vladimirs Viesi 2018. gada 29. marts 10:22
  0
  "Jūs varat izmantot dažādu veidu degvielu - no sausa alkohola līdz benzīnam vai petrolejai."
  Es ļoti iesaku benzīnu. Nu, vai arī pirms ugunsdzēšamie aparāti un ziedes ar apdegumu.
 3. Viesis Igors
  #3 Viesis Igors Viesi 2018. gada 23. jūnijs 10:03 plkst.
  3
  Pašnāvību izgudrotājs. Dzirnaviņas bez aizsargapvalka un pat zāģējot prom no sevis, acīmredzot viņam ir par daudz 10 pirkstu, skaidri vēlas samazināt to skaitu.
  Tagad pēc dizaina. Kniedes agrāk vai vēlāk sāks žaut, un kādu dienu šī iesildīšanās vienkārši papildināsies. Ir nepieciešams kaut kā salabot atvērtos profilus.
 4. mamuka
  #4 mamuka Viesi 2019. gada 16. maijs 10:59
  0
  wow shaitan krāsns veidotājs!

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām