DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »PVC caurules izkārnījumi
Dizains mēbeļu arvien vairāk priecājas par neparastiem jauninājumiem, paplašinot tradicionālo lietu uztveri. Tāpēc šodien mēs jūsu uzmanībai pievēršam mājās gatavotu tabureti, kas izgatavota no PVC caurulēm, ko var izdarīt jebkurš meistars. Iesim!
PVC caurules izkārnījumi

Materiāli:
 • PVC caurule, diametrs 25-32 mm;
 • Armatūra: šķērsgriezums - 2 gab., Taisna savienojošā tee - 8 gab., Spraudnis bez vītnes - 8 gab .;
 • Saplāksnis, biezums 10-16 mm;
 • Pašvītņojošas skrūves sakabes stendam;
 • Lakas vai krāsas uz koka.

Rīki:
 • Lodāmurs PVC caurulēm;
 • Finierzāģis;
 • Skrūvgriezis vai Phillips skrūvgriezis;
 • Smilšpapīrs vai slīpēšanas mašīna;
 • Santehnikas šķēres vai metāla zāģis;
 • Krāsas nazis;
 • Mērlente, zīmulis vai marķieris.

PVC caurules izkārnījumi

PVC caurules izkārnījumi

Izkārnījumu salikšanas procedūra no plastmasas caurulēm


Lodēt krustus


Mūsu izkārnījumu pamatā būs divi identiski izmēra krusti, kas pilda augšējās un apakšējās kārtas lomu. Vienam šķērsgriezumam būs nepieciešami šādi veidgabali: šķērsgriezums - 1 gab., Savienojošā tee - 4 gab. Caurules garumu mēra empīriski, ņemot vērā attālumu lodēšanai.
Gatavam krustam jāizliekas kvadrātā, un tā izmērs ir mazāks par banketa izmēru par dažiem centimetriem katrā pusē. Lodēšana tiek veikta ar santehnikas lodāmuru, ar optimālu laika nobīdi izvēlētajam caurules diametram.
Vienmērīgāko PVC cauruļu griezumu iegūst ar specializētām šķērēm. Tomēr šis rīks var nebūt pieejams visiem. Jūs to varat aizstāt ar zāģu metālu, griezuma izliekumu sagriežot ar krāsas nazi. Viņi arī noņem slotiņas labākai lodēšanai.
Padoms!
PVC cauruļu izmaksas atšķiras atkarībā no ražotāja un galamērķa kvalitātes. Tā, piemēram, karstā ūdens apgādei paredzētās caurules ir par aptuveni dārgākas nekā aukstās. Līdzīgiem izstrādājumiem nav svarīgi cauruļu veidi, bet gan kvalitatīva un uzticama lodēšana.
PVC caurules izkārnījumi

PVC caurules izkārnījumi

PVC caurules izkārnījumi

Izgatavojot ķebļa rāmi


Ar tāda paša diametra PVC cauruļu gabaliem mēs abus krustus saliekam kopā, izveidojot ķebļa rāmi. Varat piekrist vispārīgajām dimensijām, kuras videoklipa autors nosaka savā izstrādājumā.
PVC cauruļu kā materiāla priekšrocība ir tā, ka ar nepareizu izmēru izvēli jūs vienmēr varat lodēt vai, gluži pretēji, sagriezt cauruli garumā. Mūsu gadījumā ir vērts apsvērt kontaktdakšu klātbūtni abās rāmja pusēs. Tos var lodēt caur mazām cauruļu sekcijām, tādējādi pielāgojot mūsu izkārnījumu augstumu.
PVC caurules izkārnījumi

PVC caurules izkārnījumi

PVC caurules izkārnījumi

Mēs izgatavojam banketu


Sēdekļa izkārnījumus sauc par sola. Mēs to izgatavojam no kvadrātveida saplākšņa gabala. Parasti izkārnījumu stenda izmērs ir 30-35 cm. Zāģējiet to ar finierzāģi vai zāģu, pārlaižot malas pa pareizo rādiusu. Smilšpapīrs vai dzirnaviņas mēs apstrādājam ribas un zāģētās malas pa perimetru.
Mēs atzīmējam četrus caurumus pašvītņojošām skrūvēm stenda piestiprināšanai pie rāmja. Nedaudz iesmērējiet priekšpusē esošos caurumus, lai skrūves neizietu no ārpuses. Urbt caurumus ar skrūvgriezi vai urbi. Sols ir gandrīz gatavs.Ilgstošākai lietošanai to var krāsot vai lakot.
PVC caurules izkārnījumi

Savāc izkārnījumus


Mēs precīzi atveriet ķebļa rāmi caurumu centrā. Mēs ēsm skrūves ar rokām un savīti ar skrūvgriezi vai skrūvgriezi. Mēs pārbaudām izkārnījumu stabilitāti, lai visas kājas būtu vienveidīgas.
PVC caurules izkārnījumi

PVC caurules izkārnījumi

PVC caurules izkārnījumi

Mēs esam ieguvuši izcilu lauku mēbeļu piemēru, kas, pateicoties mūsdienīgiem materiāliem, uzticami kalpos vairāk nekā divpadsmit gadus. Komponentu izmaksas ir ļoti zemas, un daudziem meistariem tās parasti norēķinās kā rezerves kopijas dziļā rezervē. Bet mēs piedāvājam jums lielisku veidu, kā tos izmantot biznesa un ekonomikas labā, jo būtībā tie ir nepieciešami. Visiem veiksmes un laba garastāvokļa meistariem!

Noskatieties video


Komentāri (6)
 1. Viesis Sergejs
  #1 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 7. marts 20:20
  1
  Tiešām ļoti praktisks priekšlikums, un to nav grūti izgatavot. Vienīgais, ko es vēlētos labot autoru, ir tas, ka kanalizācijas un pastiprinātas caurules apkurei neatšķiras pēc cenas pēc lieluma, bet tikai reizi divās, kas ir daudz mazāk nekā pēc lieluma. Kārtību uzskata par atšķirību desmitiem reižu, divu lielumu simtiem simtiem utt.
 2. popvovka
  #2 popvovka Apmeklētāji 2018. gada 7. marts 23:17
  0
  Kad nav pieredzes cauruļu metināšanā, varat garām palaist garām. Es pats zinu, kamēr esmu pieradis, tik daudzas reizes esmu pārtaisījis savu "perfekcionismu".
 3. eppo
  #3 eppo Viesi 2018. gada 11. marts 11:53
  0
  kanālā jums ir nepieciešams bebrs
 4. Vectēvs Mikulas
  #4 Vectēvs Mikulas Viesi 2018. gada 15. marts 16:28
  1
  Es gribētu zināt šīs izkārnījuma kravnesību. šeit ir mans svars, piemēram, nedaudz mazāks par 150 kg, un es negrasos zaudēt svaru.
 5. Vasja
  #5 Vasja Viesi 2018. gada 17. jūnijs 11:16 plkst.
  0
  foršs krēsls.
 6. Vova Ļeontjeva
  #6 Vova Ļeontjeva Viesi 2019. gada 12. jūnijs 19:24
  0
  tikai nedaudz vienkāršāks ir dizains. augšējo tees ar aizbāžņiem vietā pietiek tikai ar 90 grādu leņķiem.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām