DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »DIY ģipškartona griesti
DIY ģipškartona griesti

Ģipškartona griestu uzstādīšana ir viens no ātriem un vienkāršiem veidiem, kā padarīt tos plakanus vai piešķirt neparastu formu. Šajā procesā ir vairākas nianses, izpētījis, kuru darbu varat veikt pats. Lai to izdarītu, jums jāiepazīstas ar teorētiskajiem aspektiem.

Drywall uzstādīšana pie griestiem


Šī dizaina uzstādīšana tiek veikta vairākos posmos:
1. Nepieciešamo instrumentu un materiālu sagatavošana.
Galvenais materiāls ir ģipškartons, lai noteiktu, cik daudz tas būs nepieciešams apvalkam, ir vērts aprēķināt pārklājuma laukumu un ņemt vērā nelielu rezervi.
2. Kā papildu elementi darbojas metāla profils, vadotnes, balstiekārta, savienojuma šķērsgriezums, pašvītņojošās skrūves un dībeļi. Gatavā pārklājuma apdarei būs nepieciešama tepe (sākums un apdare), pastiprināta lente ar līmējošu slāni un gruntēšanas maisījums. No celtniecības instrumentiem, kas jums būs nepieciešami: līmeņrādis, krāsas vads, skrūvgriezis un perforētājs, šķēres darbam ar metālu, lāpstiņas un smilšpapīrs, kā arī krāsas veltnis.

Virsmas marķējums


Tas nosaka nākotnes pārklājuma vienmērīgumu. To veic ar līmeņa un krāsas auklas palīdzību. Turklāt, ja galvenais uzdevums nav samazināt griestu augstumu, tad marķēšana jāsāk tuvāk pamatnei, ņemot vērā profila un balstiekārtas lielumu. Šis solis jāveic atbildīgi, lai jums nebūtu jādemontē pārklājums.

Celtniecības kolekcija


Tas sākas ar vadotņu uzstādīšanu perpendikulāri ģipškartona loksnēm. Pēc tam suspensijas tiek piestiprinātas, izmantojot pašvītņojošās skrūves. Tikai pēc tam tiek instalēti profili. Jāņem vērā to elastība, jo, nepareizi nostiprinot, griesti var kļūt izliekti. Jūs varat pārbaudīt, vai rāmis ir pat saskaņā ar garu likumu. Tajā pašā posmā tiek uzstādīti krusti ar soli 50 cm, starp tiem tiek piestiprinātas profila sekcijas.
DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

Ģipškartona uzstādīšana


Instalēšana prasa daudz laika, tāpēc to vislabāk var izdarīt ar palīgiem. Tomēr jūs varat iztikt ar īpašiem mopiem un darīt darbu atsevišķi. Lai izveidotu spēcīgus, skaistus griestus, pietiek ar vienu ģipškartona slāni. Tas tiek fiksēts secīgi profilā ar pašvītņojošām skrūvēm.
DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

Rupja apdare


Pirmkārt, visa virsma ir gruntēta. Loksņu savienojumus līmē ar armējošo lenti un pēc tam pārklāj ar sākuma špakteli. Viņa apstrādā arī ieskrūvētās skrūves un pārējo pārklājumu. Kvalitatīvs šķīduma pielietojums tiek panākts, sasmalcinot ar speciālu rīvi. Tad tiek uzklāts otrs gruntējuma maisījuma slānis un pārklāts ar apdares špakteli. Šīs kārtas galvenais mērķis ir kvalitatīvs un vienmērīgs pārklājums, kas mākslīgā apgaismojuma apstākļos izskatīsies skaisti.
DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

DIY ģipškartona griesti

Šeit beidzas viss pamatdarbs, kas saistīts ar griestu pārklāšanu ar drywall. Principā tajā nav nekas sarežģīts, un iesācēju meistars var viegli tikt galā pats. Tomēr, lai nodrošinātu līdzenu un cietu virsmu, ir stingri jāievēro tehnoloģija.
Komentāri (4)
 1. Miša
  #1 Miša Viesi 2018. gada 15. janvārī 12:30
  0
  Tas viss, protams, ir labi; tikai ģipsis ir sašūts šaha galdiņa rakstā.
 2. Tula
  #2 Tula Viesi 2018. gada 15. janvārī 18:54
  0
  Un elektriķis viss ir uz cepurēm, uz vistas kājām niknums
 3. Drywall
  #3 Drywall Viesi 2018. gada 21. janvāris 12:02
  0
  Autors, kuru jūs smēķējat, tas ir piemērs, kā nedarīt
 4. viesis Maikls
  #4 viesis Maikls Viesi 2018. gada 7. februāris 20:02
  0
  Un kas ir krabji un šūnu puišu profilu komplekts, viņi nezina.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām