DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Sveiki, dārgie vietnes apmeklētāji. Pašlaik ļoti populārā ir ļoti slavenā krievu animācijas seriāla "Smeshariki" varoņi, un katrs no viņiem savā veidā ir ļoti pievilcīgs. Rotaļlietas šīs karikatūras varoņu veidā bieži atrodamas mūsu veikalos, kur mēs dažreiz dodamies kopā ar bērniem. Un bērni, ieraudzījuši tādu skaistumu, sāk mums jautāt, ka mēs viņus pērkam. Bet ko darīt, ja nepietiek naudas pirkšanai? Jūs varat ietaupīt naudu vai arī pats var šūt ļoti līdzīgu eksemplāru, ja atrodat pareizos materiālus un instrumentus.
Es, man šķiet, izrādījos ļoti labs Kar Karych. Lai to izveidotu, man vajadzēja paņemt: biroja papīru A4 formātā, šķēres, pavedienus zilā, rozā, dzeltenā un melnā krāsā, viskozes audumu zilā, rozā un dzeltenā krāsā; melna laka, viena liela lodīte, zeltaini plāns pīts, uzticama līme (piemēram, “Moment”), melns audums un diegi, kā arī adata, pildviela (vate), drošības tapas.
1. solis. Nokļūstot pie amatniecības, es no papīra izgriezu apļa formu, kuru divreiz nepieciešams saliekt, lai centrs būtu marķēts uz formas. Pēc tam es izmēru un marķēju ar zīmuli garumu un platumu:
KarKarych no Smeshariki

2. solis. Tagad es salocīšu apļa malas uz pusēm, tas ir, ar padomiem uz vidu, lai izveidotu papīra paraugu, kura formā vajadzētu sagriezt četras daļas no auduma ķermeņa šūšanai:
KarKarych no Smeshariki

Pēc tam es vēlreiz divreiz salocīju apļa formu un nogriezu augšējos sānu stūrus, pēc kura es iegūstu šādu modeli:
KarKarych no Smeshariki

3. solis. Tagad mums ir jāizgriež papīra paraugi rotaļlietas spārnu un astes pielāgošanai atbilstoši ķermeņa parauga izmēriem. Tad būs iespējams paņemt audumu un no tā izgriezt detaļas atbilstoši šo paraugu formām, bet ar apmēram 1,5 cm lielu atkāpi.
Bagāžnieka un spārnu pielāgošanas daļas jāsagriež 4 gabalos.
Sīkāka informācija par šuvēm ir jāsagriež tikai 2 gab .:
KarKarych no Smeshariki

4. solis. Tālāk gar papīra paraugu kontūrām es šuju spārnu un astes detaļas, un pēc tam šuju četras ķermeņa daļas tā, lai tās veidotu apļa formu.
Šūšanai varat izmantot īpašu mašīnu vai arī, ja vēlaties, rotaļlietu šūt manuāli, ieliekot tajā dvēseli:
KarKarych no Smeshariki

5. solis. Mēs izrādām sašūtās ​​daļas un piepildām ar kokvilnu. Ja korpusa forma ir nevienmērīga, to var apstrādāt, lai koriģētu nevienmērīgumu.
Pēc detaļu piepildīšanas ar kokvilnu es gatavojos veidot acis: man šķiet, ka acu pamatnei (baltajai "sklērai") mūsu rotaļlieta var ņemt baltu plastmasas loksni vai kartonu, bet acu plakstiņu izgatavošanai jūs varat ņemt rozā audumu. Skolēnus var izgriezt no plastmasas loksnes, uz kuras tiek uzklāta melnā laka. Rozā acu plakstiņi un melnie zīlītes jāpielīmē pie acu baltajām formām (sklēras), pēc tam gatavas acis tiks piestiprinātas pie amatniecības, izmantojot labu līmi (piemēram, speciālo 88-HT zīmola līmi):
KarKarych no Smeshariki

6. solis. Mēs “atdalām” spārnu un astes daļas, kas ar kokvilnu piepildītas apakšā, ar šuvēm, lai tās būtu “spalvas”:
KarKarych no Smeshariki

7. solis. Pabeidzot ķermeņa, acu, astes un spārnu detaļas, es sāku sašūt knābi.
Šeit vienkārši nav iespējams šūt knābi ķermenim, tas nebūs ļoti ērti. Kukļa ražošanai priekšējās un aizmugurējās puses ražošanai būtu labāk sagriezt trīs daļas.
Priekšējā puse jāsadala augšējā un apakšējā daļā, kas pēc tam jāšuj:
KarKarych no Smeshariki

8. solis. Šujiet knābja detaļas, pēc kurām būs jāizgatavo rotaļlietas ķepu papīra paraugi un atbilstoši to formai pārī jāsagriež četras ķepu daļas no rozā auduma un pēc tam jāsaveido šuves:
KarKarych no Smeshariki

9. solisTālāk sašūtais knābis un ķepas jāpagriež uz "priekšējo" pusi:
KarKarych no Smeshariki

10. solis. Mēs piepildām šīs daļas ar kokvilnu un sašūtām caurumus tajās, kas palikušas pēc špakteles ieviešanas. Pēc vēlēšanās dzeltenu vai oranžu diegu var izmantot, lai papildus izveidotu šuves knābja priekšpusē, tas ir, tās augšējās un apakšējās daļas savienojuma “spraugā”.
KarKarych no Smeshariki

11. solis. Pēc ķepu un knābja izgatavošanas es sākšu šūt loku (mūsu multfilmas varonis vienmēr nēsā melnu tauriņu): veidojot papīra paraugu, es no formas izgriezu divus melna auduma gabaliņus, kuri būs jāšuj un pēc izvēles jāpiepilda ar kokvilnu. dodot apjomu. Iegūtais priekšgalis būs jāpievelk vidū ar nelielu auduma gabalu, lai iegūtu eleganci:
KarKarych no Smeshariki

12. solis. Mēs šujam loku un piepilda to ar kokvilnu, lai pievienotu tilpumu, pēc kura mēs ņemam nelielu taisnstūra auduma gabalu un šujam tā horizontālās malas. Pēc šī gabala, pēc tā sašūšanas, jums vajadzēs izspiest tauriņu pa vidu:
KarKarych no Smeshariki

Mēs šujam iegūto tauriņu rotaļlietai.
Tagad mēs ņemam lielu lodītes ar apzeltītu plānu pinumu, kuru mūsu amatniecību var kaut kur pakārt kā rotājumu (piemēram, Ziemassvētku eglītei Jaungada brīvdienās).
Vispirms es ielieku apzeltītā pinuma padomus lodītes caurumā, un tad es to sašuvu amatam:
KarKarych no Smeshariki

Lai lodītes nepazustu un neizkristu, tās jāpielīmē pie amatniecības:
KarKarych no Smeshariki

Tagad mūsu rotaļlieta ir gatava, un tā ir ļoti līdzīga tās īstajam varonim no animācijas seriāla. Tātad tas izskatās no malas:
KarKarych no Smeshariki

Skats no aizmugures:
KarKarych no Smeshariki

Tas nav slikti mājas dekorēšanai un priecēs bērnus:
KarKarych no Smeshariki

Tagad viss: mūsu roku darbs rotaļlieta ir gatava, un tā noteikti sagādās prieku tā īpašniekam:
KarKarych no Smeshariki

(Sveicieni, Vorobjova Dināra)
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām