DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Vienkāršs robots - mārīte
Rudens ir laiks ne tikai skaistām meža fotosesijām, bet arī rudens amatniecībai, kas mūs sagaida bērnudārzos un skolās. Šajā biznesā galvenā ir oriģinalitāte. Lai sasniegtu absolūtu oriģinalitāti, jūs varat no robota mārrutka pagatavot mārrutku. Nekur citur nevar atrast kaut ko līdzīgu.
Robots - mārīte

Jums būs nepieciešams:


  • - īsumā;
  • - vibrējošs trauksmes motors no jebkura darba vai nestrādājoša tālruņa;
  • - mazs slēdzis;
  • - divas AG13 formāta baterijas;
  • - šļirce 5 cm kubiskā formā kā akumulatora nodalījums;
  • - nedaudz stieples;
  • - lodāmurs un lodēšana (vēlams);
  • - karstā līme;
  • - nagu lakas vai krāsas.

Robots - mārīte

Vibrācijas motoru var noņemt no jebkura tukšgaitas tālruņa, jo tie paši sabojājas ļoti reti. Protams, jūs vai jūsu draugi atradīsit tālruni, kura remonts vairs nav praktisks. Šādam motoram ir divas izejas, un tā polaritātei nav nozīmes, t.i. nav nozīmes, kur savienot plusu un kur mīnusu.
Robots - mārīte

Pirmais vads ir pielodēts pie viena no motora kontaktiem un slēdža centrālā kontakta. Šādi slēdži ir uzstādīti gandrīz visās ķīniešu rotaļlietās ar baterijām. Ja pēkšņi mājās nevarēja atrast kaut ko līdzīgu, tad to varat iegādāties radio detaļu veikalā.
Tas tiešām ir iespējams iztikt bez lodāmura: vienkārši uzmanīgi aptiniet vadus pie kontaktiem un piestipriniet tos ar karstu līmi, bet tad savienojums nebūs tik uzticams kā lodēšanas laikā.
Robots - mārīte

Šļircē nogrieziet degunu un saīsiniet to tā, lai ietilptu divas baterijas.
Robots - mārīte

Lai baterijas labi kontaktētos ar vadiem, pietiek ar to, lai tās labi nospiestu un piestiprinātu ar nelielu daudzumu elektriskās lentes vai līmlenti.
Robots - mārīte

Tagad jums vajadzētu lodēt vadus, kas nāk no akumulatoriem, līdz motora brīvajam kontaktam un jebkuram slēdža galējam kontaktam. Tā ir visa mūsu rudens elektronika amatniecība.
Robots - mārīte

Robots - mārīte

Visam vajadzētu ietilpt apvalka iekšpusē. Motors jānovieto tajā vietā, kur atradīsies mārītes "galva". Pārliecinieties, ka neviena detaļa nav izvirzīta ārpus apakšējās plaknes.
Robots - mārīte

Kad viss ir iestatīts, un esat pārliecināts, ka motors darbojas, detaļas var salabot ar nelielu karstu līmi.
Krāsošana ir ļoti vienkārša. Vispirms pārklājiet apvalku ar sarkanas lakas slāni. Tad ar melnu laku uzzīmējiet mūsu mārītes galvu un punktus. Kad viss ir sauss, jūs varat pievērst acis.
Robots - mārīte

Mēs garantējam, ka jūsu bērnu rokdarbi pārsteigs un iepriecinās gan bērnus, gan skolotājus. Šāda mārīte pārvietojas ļoti smieklīgi.

Noskatieties robota video


Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām