DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Vienkāršs apavu žāvētājs DIY
Pavasaris un rudens ir gadalaiki, kad biežu lietavu dēļ kurpes īpaši mitras. Nežāvētas kurpes var kaitēt jūsu veselībai, ja pēdas pārmērīgi atdzesē. Jā, un pašas kurpes ilgi neturēsies. Lai kas notiktu, es jums parādīšu, kā izgatavot ļoti vienkāršu ierīci, kas ļaus jums izvairīties no šīm problēmām.
Vienkāršs pats darāmo apavu žāvētājs

Apavu žāvētājs sastāv tikai no trim komponentiem. Tas nav tik vienkārši, bet drīzāk vienkāršākais. Nu, es personīgi neesmu redzējis vieglāku. Neskatoties uz vienkāršību, tam ir vairākas nozīmīgas priekšrocības:
 • - mazs enerģijas patēriņš.
 • - mazs izmērs. Nav problēmu, jūs varat ņemt līdzi, lai kur jūs dotos.
 • - Kā barošanas avotu varat izmēģināt baterijas vai uzlādējamās baterijas. Un rezultātā jūs varat nožūt kurpes jebkur, teiksim, kempingā, vasaras makšķerēšanā utt.

Žāvētājam nav sildelementu, un tas žāvē jūsu kurpes ar vienkāršu ventilāciju. Metode ir diezgan efektīva, un žāvēšanas laiks nav ilgāks par elektrisko sildīšanas žāvētāju, lai gan tas viss ir atkarīgs no ārējā mitruma.

Kas nepieciešams apavu žāvētājam?


 • - strāvas padeve 12 V (5 V).
 • - Divi dzesētāji (ventilatori) 12 V no datora.

Žāvētāja montāža


Mēs ņemam divus ventilatorus un savienojam paralēli ar barošanas avotu. Izolējiet ar lenti vai termiski saraušanās cauruli. Un jūsu apavu žāvētājs ir gatavs. Mēs uzliekam ventilatorus apavu augšpusē vai, ja mēs tos ievietojam. Un pievienojiet ierīci tīklā.
Vienkāršs pats darāmo apavu žāvētājs

Vienkāršs pats darāmo apavu žāvētājs

Ja žāvēšanas ātrums jums nav tik svarīgs, tad varat ņemt 5 voltu barošanas avotu (lādētāju no tālruņa). Tas palielinās apavu žāvēšanas laiku, bet samazinās ventilatoru troksni. Protams, tas nav liels, bet tomēr kādam tas var nepatikt.
Es vēlētos piebilst, ka vienā barošanas blokā varat savienot vismaz 10 ventilatorus un nožūt 5 pārus apavu. Pietiek visai ģimenei. Un, ja pēkšņi jūs kļūstat mitrs un žāvētājs ir tikai viens, jums vajadzēs tikai dažas minūtes, lai pagatavotu vēl dažus žāvētājus, ja vien, protams, jums nav pa rokai visi elementi.
Vienkāršs pats darāmo apavu žāvētājs
Komentāri (1)
 1. Jevgeņijs Gurjevičs
  #1 Jevgeņijs Gurjevičs Viesi 2019. gada 3. augusts 19:12
  0
  Ventilatori jāņem mazāki un velciet uz tiem šļūtenes -
  pretējā gadījumā ventilācija viskritiskākajā zābaka (purngala) vietā būs pārāk vāja.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām