DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Žāvētu kasetņu atjaunošana
Diezgan bieži tintes printeru īpašnieki saskaras ar tādu problēmu kā “žāvēta kasetne”. Tas notiek tāpēc, ka printeris ilgu laiku nav darbojies. Lai tas nenotiktu, eksperti iesaka vismaz nedēļu uz printera izdrukāt vienu lapu.


Nu, ja tas notika un jūsu kārtridžs ir izžuvis, tad es ceru, ka šī žāvētu kārtridžu atjaunošanas metode jums palīdzēs. Ir 3 veidi, kā sagatavot preparātus, lai "iemērc" žāvētu kārtridžu. Sārmains, skābs un neitrāls.

1) Skābes sastāvs ir piemērots šādiem krāsainiem HP printeriem. Tās sastāvs: 10% etiķskābes esence, 10% spirta, 80% destilēta ūdens.

2) Neitrāls, piemērots lielākajai daļai printeru: 10% glicerīna, 10% alkohola, 80% destilēta ūdens.

3) Sārmains, piemērots printeriem, piemēram, "Epson, Canon": 10% amonjaka, 10% alkohola, 10% glicerīna, 70% destilēta ūdens.

Visi preparāti pēc pagatavošanas ir jāfiltrē. Lai to izdarītu, varat izmantot tualetes papīru vai salvetes.

Pēc kādas kompozīcijas sagatavošanas uzreiz rodas jautājums: “Kā mērcēt kārtridžu? »Es jums teikšu: iztukšojiet visu tinti no kārtridža, ielejiet šķīdumu iekšpusē un visu kasetni nolaidiet šķīdumā. Un ļaujiet tai atbloķēt 1-3 par. Šī procedūra nav piemērota putu kārtridžiem, viņiem ir nepieciešams mitrināt salveti un ievietot kārtridžu uz tā ar sprauslām uz salvetes. Pēc visām veiktajām procedūrām ir nepieciešams izpūst kārtridžu ar šļirci abos virzienos, lai to izdarītu, labāk ir izmantot gumijas vai silikona adapteri. Nepārspīlējiet to ar attīrīšanu. Šādā veidā diezgan veiksmīgi atveseļojas HP, Lexmark, Canon un tamlīdzīgi.

Tādi printeri kā Epson atgūst nedaudz savādāk. Paņemiet galvu uz sāniem, izveidojiet auduma gabalu, kas piemērots auduma vai salvetes gabala lielumam, iemērciet to ar šķīdumu un piestipriniet to galvas stāvvietā un iesaiņojiet galvu.
Un labāk ir noņemt galvu un iegremdēt tā sprauslas šķīdumā.
Atstājiet uz dienu. Nemēģiniet to pūst pēc šļirces beigām. Ieslēdziet tīrīšanu 2-3 reizes (printerim ir šāda funkcija). Uz darba kārtridžiem vajadzētu sākt drukāt.
Ja viena veida kompozīcija nedod rezultātu, tad izmēģiniet citu.
Šādos veidos es varēju atgūt daudzus žāvētus printerus!

Komentāri (1)
  1. Eugene
    #1 Eugene Viesi 2015. gada 14. marts 17:48
    7
    Man ir cits veids: es nopirku Muscle kungu glāžu mazgāšanai ar spirtu kompozīcijā, izsūknēju tinti no kārtridžiem ar šļirci, izlēju Muscle kungu ar to pašu šļirci, 3-4 reizes ieslēdzu tīrīšanu un atstāju to naktī. pārbaudot ar testa izdruku, viss atgriežas savā vietā. Tas nepalīdzēja, mēs atkārtojam procedūru. Mans Epson pēc “apstrādes” skrāpē kā jauns. : puisis:

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām