DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Daudzveidīgs" Athletic "ar malto gaļu
Manti - Ļoti apmierinošs un garšīgs ēdiens. Un, protams, ar augstu kaloriju daudzumu, taču tas tiek lieliski absorbēts sakarā ar to, ka tas tiek tvaicēts. To pagatavošanai ir ļoti daudz recepšu. Manti pagatavo ar dažādiem pildījumiem: ar jēra gaļu, cūkgaļu, liellopa gaļu, zirga gaļu un pat ar ķirbi un citiem dārzeņiem. Lai arī šis ir Vidusāzijas tautu tradicionālais ēdiens, mūsu valstī manti arī ļoti patīk gatavot.
Mantas ir ļoti viegli pagatavot, pat iesācējs pavārs ar tām tiks galā. Tāpēc manti sagatavošana ir lielisks gadījums, lai iepriecinātu savus mīļos!
Tas būs nepieciešams:
 • 0,5 kg miltu;
 • 250 g ūdens;
 • 500 g cūkgaļas (vai citas gaļas);
 • 4 līdz 5 sīpoli;
 • 0,5 tējk sāļi;
 • garšvielas pēc garšas.

Manty varoņi ar maltu gaļu

1. Dziļā bļodā ielej miltus, pēc tam pievieno ūdeni (tam vajadzētu būt nedaudz siltam, lai mīkla būtu labāk mīcīta) un šķipsniņu sāls. Mīcīt diezgan foršu mīklu.
Manty varoņi ar maltu gaļu

2. Tagad mīklu jāpārklāj ar dvieli vai jāieliek maisiņā un jāatstāj “atpūsties” 60 - 80 minūtes. Mīklai vajadzētu kļūt mīkstākai un elastīgākai.
Manty varoņi ar maltu gaļu

3. Tagad sagatavo pildījumu. Piemērota jebkura gaļa, bet man visvairāk patīk cūkgaļas manti, jo tad tā izrādās sulīgāka. Gaļu vajag sasmalcināt mazos kubiņos (malto gaļu var pagatavot, protams, bet tā nebūs manti). Lai iegūtu precīzi mazus kubiņus, gaļu nedrīkst pilnībā atkausēt.
Manty varoņi ar maltu gaļu

4. Nomizojiet sīpolu, mazgājiet to zem auksta ūdens un arī sagrieziet mazos kubiņos.
Manty varoņi ar maltu gaļu

5. Tagad jums jāapvieno cūkgaļa ar sīpoliem, pēc garšas jāpievieno sāls, garšvielas (es pievienoju tikai piparus) un visu kārtīgi samaisa.
Manty varoņi ar maltu gaļu

6. Tagad no mīklas izrullējam kūkas (es tapu pietiekami lielas). Ja mīklu izveltnē pārāk plāni, tad pēc saspiešanas tā var saplīst.
Manty varoņi ar maltu gaļu

7. Par katru kūku jums jāievieto pildījums. Tagad jums ir jāveido manti: vispirms divas puses tiek saspiestas vidū, pēc tam abas atlikušās puses tiek saspiestas uz šo vidu, atstājot “astes”. Izrādījās kaut kas mazliet kā zvaigzne. Tagad mēs savienojam šīs “astes” no divām pusēm.
Manty varoņi ar maltu gaļu

8. Tagad jūs varat nosūtīt manti sagatavoties. Divkāršā katla līmeņus labāk ieeļļot ar augu eļļu, lai vēlāk būtu vieglāk iegūt manti. Tad izlieciet tos tā, lai starp tiem būtu attālums un tie nepieskartos viens otram. Gatavošanas laiku mēs uzstādījām uz dubultā katla uz 40-50 minūtēm (tā kā man ir lieli manti, es to iestatīju uz 50-60 minūtēm).
Manty varoņi ar maltu gaļu

9. Tātad, Manty "varoņi" ar sasmalcinātu gaļu ir gatavi! Uz tiem virsū var ieliet dažādas mērces, sviestu vai skābo krējumu.
Manty varoņi ar maltu gaļu
Komentāri (1)
 1. Natālija Ogarkova
  #1 Natālija Ogarkova Viesi 2017. gada 21. augusts 21:29
  0
  Paldies par soli pa solim sniegtajiem norādījumiem - pirmo reizi veidoja manti - viss izdevies, ģimene ir laimīga.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām