DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Tātad 2016. gads tuvojas beigām. Lai arī daudziem tas bija diezgan grūti, jo bija jāpārvar daudzas grūtības un izmaiņas, Jaunais gads vienmēr ir priecīgs un ilgi gaidīts notikums, jo noteikti notiks pārmaiņas, un tās noteikti būs uz labo pusi, jo nenotiek tā, ka vienmēr ir grūti. Smagumu priekšā vienmēr ir prieki, bet arī kucēns liks mums strādāt. Galu galā gailēns, atšķirībā no pērtiķa, ir ļoti nopietns un strādīgs dzīvnieks. Gailis pieradis strādāt no ļoti agrajām rīta stundām līdz vakaram, bet pērtiķis, 2016. gada simbols, ir diezgan smieklīgs un izveicīgs dzīvnieks, kuru var brutizēt, un tad visa tā sekas ir diezgan smagas. Bet mēs izdzīvojām, nodzīvojām šo 2016. gadu, un tagad mums ar cieņu jāsatiek 2017. gada Jaunais gads, kucēna gads. Šim dzīvniekam noteikti jābūt Jaungada brīvdienās, un tas rotā jūsu mājas. Un, lai tas patiešām būtu ļoti interesants, jūs varat ar savām rokām šūt mīkstu gailis uz Ziemassvētku eglītes.

Sāksim tūlīt, un, lai pielāgotu gaili, kas mums jāņem:
• dzeltens spilgti vilnas;
• sarkans cietais filcs;
• Cockerel shēma;
• skriešanas acu pāris;
• Lente spilgti rozā satīna šaura;
• Zelta zvani;
• Rhinestones hameleons un tirkīzs rotaslietām 5 un 6 mm;
• Holofiber pildīšanai;
• Balts pavediens un adata.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Saskaņā ar šo modeli mēs skaidri redzam, cik un kādus elementus mums vajadzētu sagriezt no auduma. Vispirms izgrieziet sīkāku informāciju par mūsu cockerel veidni. Tas ietver: divus torsus, divus vēderus, divas dzeltenas filca galvas un knābja pāri, astes un cekaru pāri, kā arī divus kāju un spārnu pārus.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Mēs izkārtojam dzelteno vilnu un atbilstoši modeļiem ieskicējam tikai dzeltenās daļas. Atlikušās daļas tiek izgrieztas no sarkanā filca.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Tas ir, cik daudz dažādu mūsu gaiļa daļu mēs iegūstam.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Mēs sākam šūt visas detaļas pa pāriem tagad un nedaudz piepildām ar špakteli.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Mēs iegūstam trīs dzeltenus elementus un septiņus sarkanus elementus.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Tagad mums priekšā ir jāizklāsta visas mūsu gaiļa detaļas un jāsamontē vienotā veselumā. Mēs uzliekam detaļas viens otram virsū un līmējam ar līmes pistoli. Mēs sasietam loku ar zvaniņiem, kā arī lentes lenti cilpai, lai jūs varētu pakārt gaili uz Ziemassvētku eglītes. Visas gaiļa daļas tika saliktas, mēs saņemam tik dzeltenu spalvu draugu. Jūs varat pagatavot šādus gaiļus un apsveikt visus savus draugus un radiniekus svētkos. Paldies par uzmanību, drīz tiksimies.
Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Fleece Cockerel

Fleece Cockerel
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām