DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Zaķa cūciņa no plastmasas kannas
Zaķa cūciņa banka

Oriģināla dāvana, vienlaikus rotaļlieta un noderīga, ar rokām darināta maza lieta, dāvana ar nozīmi un uz vietu - tas vienmēr ir ļoti jauki.
Viena no šādām universālām dāvanām ir cūciņa banka. Cūciņas bankas dāvanu iemesls var būt jebkas, sākot no kāzām vai bērna piedzimšanas līdz pirkuma plāniem vai sapņa piepildīšanai. Tiek piedāvāta rotaļlietu cūciņas bankas versija bērniem, kas izgatavota no plastmasas trauka, sasienot ar pavedieniem.

Darbam jums būs nepieciešams:
• plastmasas burka no salvešu aizsargiem (PET);
• krāsainas dzijas bumbiņas;
• pogu pāris - acs;
• poga - deguns;
• adīšanas āķis Nr. 2.5 - 3
• termiskais lielgabals;
• šķēres;
• trauksme

Pamatnei mēs izvēlamies plastmasas burku no zem aizsarga salvetes. Tas ir ērti pēc formas un apjoma, turklāt tam ir ļoti ērts vāka mēle.
Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Mēs sagatavojam cūciņas bankas pamatu. Tajā ir jāizdara divi caurumi: viens, lai nolaistu monētas, otrs, lai izņemtu uzkrājumus.
Plastmasas kannas apakšdaļa būs cūciņas bankas augšdaļa, un vāks ar aizbīdņa mēli kļūs apakšā. Lai to izdarītu, silda uguni uz uguns un sadedzina tos ar šauru rievotu caurumu PET apakšā tā, lai piecu rubļu monēta varētu brīvi iziet.
Zaķa cūciņa banka

Pēc tam, vākā, mēs saliecam apaļo aizbīdni un arī ap kontūru apkaisa apļa iekšējo daļu ar karstu vilni, lai apaļais caurums būtu mazāks par aizbīdni.
Zaķa cūciņa banka

Lai plastmasas caurumu malas pēc kausēšanas nebūtu raupjas un nesaskrāpētas, mēs tos apstrādājam ar nelielu vīli vai nagu vīli. Pamats ir gatavs.
Pēc tam izlejiet daudzkrāsaino dziju paliekas un no glomeruliem izvēlieties atbilstošās krāsas. Paņēmuši vairāku krāsu pavedienus, mēs sākam adīt no apakšas. Mēs piekabinām 15 gaisa cilpas un nofiksējam gredzenā. Tad mēs sākam adīt blīvās tamborētās aplī un adīt vairākas rindas, līdz aplis ir plastmasas pudeles dibena izmērs. Šis gredzens ļaus piekļūt cūciņas bankas apakšējam caurumam.
Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Tad paceliet adīšanaIzmēģiniet PET, lai tas izskatās kā pārsegs kannas virspusē. Izmantojot dažādu krāsu pavedienus, mēs piestiprinām visu burku uz augšu.
Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Augšējā daļā mēs samazinām cilpas, aizverot pamatni, līdz adīšana pārklāj PET, bet tā, lai spraugas caurums paliktu pieejams. Mēs iegūstam burku ar apvalku.
Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Mēs izgatavojam detaļas par rotaļlietu cūciņu banku. Kā ķepas, zirgasteņus un zaķa priekšnojautas mēs izgatavosim pomponus no baltas dzijas. Ja nav ierīču pomponu ražošanai, tad tas ir vienkāršāk: mēs trīs pavedienos pavedienus iesaiņojam blīvā slānī, centrā adām papildu pavedienu, pēc tam noņemiet dziju un sagriežam no divām pusēm. Pūka. Pēc tam sagrieziet ar šķērēm līdz apaļam stāvoklim.
Zaķa cūciņa banka

No krāsainiem pavedieniem mēs adām trušu ausis. Lai to izdarītu, mēs savācam 15 gaisa cilpu ķēdi, pēc tam mēs divreiz adām lokā ar dubultiem tamborējumiem, trešajā rindā no vidus mēs ejam uz atsevišķiem tamborējumiem, mēs tos adām 3 gabaliņos un salaužam pavedienu. Tādējādi katra auss vienā galā būs nedaudz platāka.
Apakšdaļai mēs adām cieši apaļu elementu, kas ir PET dibena izmērs, kas jāiesien apakšējā caurumā, lai aizvērtu plastmasas kārbas aizbīdni.Kad pienāk laiks uzkrāt uzkrātās monētas, šo ieliktni var izvilkt un atvērt caurumu.
No citas krāsas dzijas mēs adām vienkāršāko ziedu tamborējumu.
Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Mēs savācam zaķi. Vispraktiskāk ir izgatavot karstu kausējumu līmi. Līmējiet apaļas pogas, acis un degunu. Vietām līmējiet pom-poms, asti un priekšējās daļas. Mēs darām to pašu ar ausīm. Darbs ir beidzies.
Zaķa cūciņa banka

Zaķa cūciņa banka

Šādu dāvanu var dot, piemēram, bērnam, kuram ir sapnis, ietaupīt kāmis vai kucēns, vai varbūt kādai spēlei, skrituļslidām, futbola bumbiņai vai citai vēlmei.
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām