DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Piesietu auklu grozs dāvanu iesaiņošanai
Piesieta auklas grozs

Bieži dāvanu iesaiņošanai tiek izmantoti dažādi grozi, kurus jūs varat izgatavot pats, ja vēlaties. Ir tik daudz groza ideju, kā padarīt dāvanu "konteineru", tomēr ne katrs no tiem ir piemērots, lai izgatavotu pareiza izmēra trauku.
Viena no lieliskajām idejām grozu, kā arī rokassomu, konteineru, paplāšu un pītu trauku, paplāšu vai pamatņu izgatavošanai sienas paneļiem ir auklas piesiešana ar plānāku virvi vai diegu. Gatavais produkts ir ļoti dekoratīvs un tajā pašā laikā diezgan praktisks.
Piesieta auklas grozs

Darbam mēs sagatavosim auklu, dziju un tamborēšanas āķi.
Dāvanu groza ražošanai tika izmantoti:
- 0,7 cm biezs polipropilēna aukla;
- dzija no dzijas divos papildinājumos, mūsu gadījumā - melnā un zilā dzija;
- āķa numurs 4;
- satīna lente priekšgalam;
- caurspīdīgs iesaiņojuma iesaiņojums (celofāns)
- liela adata ar platu aci.
Piesieta auklas grozs

Sākas adīšana no nākotnes groza apakšas centra. Mēs savācam 4 darba cilpas, lai sāktu adīt, mēs tos aizveram gredzenā. Tad mēs adām pirmo rindu caur iegūtās gredzena centru, katrai gaisa cilpai divas kolonnas bez tamborēšanas. Mēs arī adām otro rindu, dubultojot kopējo cilpu skaitu.
Piesieta auklas grozs

No trešās rindas mēs sākam aust auklu. Mēs to izklājam starp iepriekšējo adīšanas rindu un darba pavedienu un sākam sasiet ar dubultu tamborējumu, katrā rindā vienmērīgi pievienojot tik daudz cilpu, lai, sasaistot izvēlētā biezuma auklu, iegūtu vienmērīgu plakni.
Piesieta auklas grozs

Šajā gadījumā mēs atstājam darba pavedienu aiz auklas, lai to varētu piesiet. Mēs veidojam groza apakšu. Mūsu gadījumā priekšroka tika dota kvadrāta formai, groziņam vajadzētu izrādīties kvadrātā. Tāpēc, adot, mēs nekavējoties izvēlamies četrus stūrus un adām trīs dubultās tamborēšanas stūra cilpās. Mēs turpinām adīšanu, līdz iegūstam pareizā izmēra dibenu. Grozu vislabāk adīt, kad dāvana jau sagatavots, lai iepakojuma grozs nonāktu tieši laikā.
Piesieta auklas grozs

Piesieta auklas grozs

Kad apakšdaļa mums ir piemērota izmēra, mēs pārtraucam pievienot cilpas un turpinām adīšanu aplī līdz vēlamajam groza augstumam. Mēs ņemam vērā, ka, iesaiņojot dāvanu, tā nav jāiegremdē veidlapas dziļumā, ir vēlams, lai dāvanas reprezentatīvā daļa būtu redzama. Mūsu iepakojuma grozā bija pietiekami piecas rindas. Mēs sagriezām auklu un adām pēc tā 2 dubultās tamborēšanas, 2 vienreizējās tamborēšanas un vienu pusi kolonnu. Mēs sagriež pavedienu un paslēpj galu.
Austam auklam, kā likums, ir pietiekama elastība, tāpēc tam būs tendence izlīdzināt groza stūrus, pārvēršot to par apaļu. Lai nofiksētu formu, ar lielas adatas palīdzību ar platu aci un to pašu diegu, kuru mēs izmantojām adīšanai, mēs šujam groza stūrus, nostiprinot stūrus.
Piesieta auklas grozs

No kontrastējošas krāsas satīna lentes mēs sasienam loku un šujam vai piespraužam to groza sānos vai stūrī.
Piesieta auklas grozs

Mēs iesaiņojam dāvanu. Mēs sagriežam celofāna plēvi ziedu iesaiņošanai sloksnēs, kas ir 1,5 reizes platākas par mūsu groza sāniem, garumam vajadzētu ļaut šīm sloksnēm aizvērties pāri dāvanai. Vajadzētu būt divām šādām joslām.
Piesieta auklas grozs

Piesieta auklas grozs

Salieciet tos šķērsām un piestipriniet ar caurspīdīgu lenti ap malām.
Piesieta auklas grozs

Mēs novietojam grozu ar dāvanu celofāna iepakojuma centrālajā zonā, savienojam svītras virs dāvanas un piestiprina ar skavotāju. Ja nepieciešams, iesaiņojuma malas var pielīmēt ar caurspīdīgu lenti.
Piesieta auklas grozs

Mēs aizpildām iepakojuma augšdaļu ar loku no jebkuras piemērotas lentes.Tas ir viss, dāvana ir iesaiņota un gatava dāvināšanai.
Piesieta auklas grozs
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām