DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Karameļu āboli
Karameļu āboli ir ideja biznesam. Karameļu ābols - šī frāze var ieinteresēt ne tikai bērnu. Tiem, kuri meklē jaunas biznesa idejas, šādu ābolu pagatavošana būs interesants risinājums. Ar nelielām finanšu investīcijām šī ideja nes diezgan labu peļņu. Ābolu karamelizācijas process kopumā ilgst 40 minūtes un tiek veikts mājās, nepērkot īpašu aprīkojumu.

Pārdošanas tirgus.
Tā kā produkts ir vairāk piemērots bērniem, būtu pareizi svētku pasākumos pārdot karameļu ābolus. Labākās šādu produktu pārdošanas vietas ir tādi pasākumi kā Pilsētas diena, gadatirgus, Maslenitsa utt. Un, ja lielajās pilsētās tirdzniecības politika ir vairāk orientēta uz stacionārām telpām, tad perifērijā šādam naudas pelnīšanas veidam tiek piešķirta pilnīga brīvība. Pašlaik pastāv modelis: jo tālāk no lielās pilsētas, jo lojālāki ir tirdzniecības noteikumi. Šis fakts ir jāņem vērā.

Gatavā produkta izmaksas.
Šajā rakstā mēs apsveram karameļu ābolu ražošanas metodi mājās, neizmantojot īpašu aprīkojumu. Tiem, kas vēlas profesionāli iesaistīties šādā biznesā, būs noderīgi iegādāties karamelizatoru. Bet, lai saprastu, cik tas ir izdevīgi un laikietilpīgi, parastā pannā jums jāveic vairākas partijas. Iespējams, tas nekad nesasniegs profesionālas ierīces iegādi.
Lai aprēķinātu izmaksas, ņem 80 ābolu partiju. Sākumā ābolu cena dažādos gada laikos ir diezgan atšķirīga. Vasara un rudens tiek uzskatīti par lētākajiem. Ja uzskatāt, ka šis laiks ir vislabākais šādu produktu tirdzniecībai, tad mēs to varam uzskatīt par pozitīvu faktu, kas ietekmē izmaksas. Sezonas ābolu vidējā cena par 1 kg svārstās no 50 līdz 100 lpp. Par šo cenu jūs varat iegādāties 8 vidēja lieluma augļus. Ir viegli aprēķināt, ka 80 āboli maksās 1000 p. Arī ražošanai jums ir nepieciešama īpaša karamele, kuras izmaksas ir 250 r. un 2,5 kg cukura 75 p. Iepakojuma un elektrības izmaksas kopā būs 150 lpp.
Tagad jūs varat veikt vienkāršus aprēķinus:
 • Āboli 1000 r.
 • Karamele 250 r.
 • Cukurs 75 r.
 • Iepakojuma izmaksas 150 lpp.


Kopā: 1475 lpp. / 80 = 18 lpp. (viena gatavā ābola izmaksas).
Ja uzskatāt, ka gatavā karameļu ābola pārdošanas cena svārstās no 100 līdz 150 rubļiem, tad šāda pašizmaksa var dot diezgan lielu peļņu. Pārdodot 15 ābolus par 100 rubļiem, visas partijas izmaksas atmaksājas. Un, ja jūs uzskatāt, ka nopirkto ābolu cena var būt zemāka, tad šis aprēķins kļūs vēl interesantāks.

Materiālu sagatavošana.
Karameļu ābolu pagatavošanai jums būs nepieciešams:
• āboli ar vidējo izmēru 80 gab .;
• karameļu glazūra 425 g;
• granulēts cukurs 2,3 kg;
• ūdens 470 ml;
• iepakojuma maisiņi 80 gab .;
• nūja 80 gab .;
• pēc vajadzības pagatavošanas maisījumu.
Karameļu ābolu ražošanai vislabāk der zaļie augļi. Parasti tiem ir diezgan blīva struktūra un tie izskatās skaisti gatavā formā.
Labi noskalojiet ābolus, noņemiet kātiņu un kārtīgi noslaukiet. Tad katrā auglī jums jāievieto nūjas turētājs. Košais nūjas gals ir iestrēdzis kātiņa zonā. Šiem nolūkiem izmantojiet koka vai plastmasas nūjas. Parasti veikalos, kur tiek pārdota glazūra, jūs varat viegli iegādāties nūjas un iepakojumu. Daudzi uzņēmumi piedāvā īpašu ierīci ābola sasiešanai uz nūjas, taču, kā liecina prakse, jūs varat pilnīgi iztikt bez papildu izmaksām.
Tagad jums jāsāk gatavot karamele.Visas nepieciešamās sastāvdaļas sajauc saskaņā ar instrukcijām, kas rakstītas uz apledojuma burkas vāka. Iegūtais maisījums jāielej pannā ar plakanu dibenu un jāuzliek uz mērenas uguns. Karamele tiek uzskatīta par gatavu, kad šķīduma temperatūra sasniedz 138 grādus, un tā ātri sacietēs kā piliens uz šķīvja. Ir ļoti svarīgi, lai karamele nedeg. Pretējā gadījumā apledojums kļūs rūgts un neēdams.
Karameļu āboli

Karameļu āboli

Karameļu āboli

Karameļu āboli

Karameļu āboli

Karameļu āboli

Karameļu ābolu pagatavošanas process.
Kad glazūra ir sasniegusi ideālo gatavības pakāpi, jūs varat sākt ražot produktu. Turot ābolu pie nūjas, jums tas ir ātri jāiegremdē karamelē. Ieteicams neaptvert laukumu ap nūju ar karameli, jo šajā vietā izdalīsies lieki gaisa burbuļi, kas var veidoties, kad ābolu pārklāj ar glazūru. Tad ābolu var novietot uz paplātes, kas ieeļļota ar augu eļļu pilnīgai sacietēšanai. Ja glazūra ir pagatavota pareizi, tad karameles apvalks pēc minūtes sacietē. Lai uzklātu papildu ābolu dekori maizes krelles, kokosriekstu un šokolādes skaidiņās, tad - tas jādara tūlīt pēc ābola iemērcēšanas karamelē, pretējā gadījumā maize nelipos.
Karameļu āboli

Karameļu āboli

Karameļu āboli

Iepakošana un uzglabāšana.
Pareizi vārīti āboli ir labi iesaiņoti caurspīdīgos maisos. Nepietiekami termiski apstrādāta glazūra pielīps polietilēnam un var ātri izkausēt.
Gatavus ābolus vislabāk uzglabāt ledusskapī. Pārvadājot izstrādājumu, izmantojiet dzesētāja maisiņu vai pārklājiet izstrādājumus ar dzesēšanas elementiem. Gatavo ābolu derīguma termiņš 3 dienas. Ražojot preču partiju, šis fakts ir jāņem vērā, lai neizmestu preces savlaicīgi neizmestu. Vislabāk ir sākt ar nelielu daudzumu un laika gaitā palielināt ražošanu atbilstoši reālajam pieprasījumam.
Karameļu āboli

Karameļu āboli
Komentāri (1)
 1. Irinaalexa
  #1 Irinaalexa Viesi 2017. gada 27. augusts 14:59 plkst.
  0
  Tiešām, lieliska ideja biznesam! Dzīvo un mācies. Tātad, iespējams, jūs varat pagatavot mazus bumbierus un dažus citus augļus. Sākumā mēģināsim parūpēties paši, drīz tuvojas bērna dzimšanas diena, un šeit mēs nekavējoties pārbaudīsim pieprasījumu pēc saldā zoba.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām