DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Ziemassvētku rotaļlieta" Adīta bumba "
Interesantu un neparastu Ziemassvētku rotājumu var izgatavot patstāvīgi ar vēlmes palīdzību, nelielu brīvā laika daudzumu un vienkāršu nepieciešamo materiālu komplektu.
Ziemassvētku rotaļlieta Trikotāžas bumba

Lai izgatavotu "adītu bumbiņu", jums būs nepieciešams:
Pelēks pavediens; Āķis Nr. 1,75; Billets - putu bumba ar diametru 5 cm; Līmes “moments” vai līmes pistole; Rhinestones vai pērlītes dekorēšanai; Satīna lente, platums - 0,5 cm; Plānas vaniļas mežģīnes; Šķēres, pinceti vieglāks.
Ziemassvētku rotaļlieta Trikotāžas bumba

Pirmkārt, jums ir nepieciešams tamborēt bumbu ar tamborējumu:
1. rinda - 3 gaisa cilpas; tālāk pa spirāli, 2. rinda ir katras cilpas palielināšanās, tad abas rindas ir palielinājums caur cilpu, nākamās 2 rindas ir caur 2 cilpām. Nedaudz nesasniedzot bumbiņas vidu, katrā rindā ir 3 palielinājumi. Kad "apvalka" diametrs ir vienāds ar bumbiņas diametru - adiet vairākas rindas bez palielinājuma, novietojiet bumbu tur. Tad līdz beigām līdzīgs cilpu samazinājums. Rindu un cilpu skaits ir atkarīgs no dzijas un adīšanas blīvuma, šajā piemērā tika iegūtas 18 rindas, tika izmantota “bērnu dzija” 50 g / 200 m garumā.
Pirms augšdaļas pievilkšanas jums ir jānostiprina lente uz tā. Ar adatu nedaudz caurdurt putas un ievietot lentes saišķu, kas salocīts cilpā ar pincetēm. Pievelciet adīšanas galu tā, lai dzija nešķīst un lente neizlektu.
Ziemassvētku rotaļlieta Trikotāžas bumba

Pie bumbiņas "ekvatora" maigi pielīmējiet mežģīnes, kas būs piemērotas šī produkta krāsai. Jūs varat izrotāt bumbiņu ar lentes lokiem, pērlītēm un rhinestones, lai tie atbilstu.
Ziemassvētku rotaļlieta Trikotāžas bumba

Šāda Jaungada balle ir gaiša un, pats galvenais, neplīstoša, un rhinestones gaismā mirdz spoži.
Ziemassvētku rotaļlieta Trikotāžas bumba
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām