DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Kā pats tīrīt automašīnas motoru
Motors, tāpat kā visas auto rezerves daļas, ir pakļauts piesārņojumam. Periodiski notīriet motora ārpusi, lai novērstu motora pārkaršanu. Jūs varat notīrīt motora ārpusi ar automašīnu mazgāšanas speciālistu palīdzību, taču šo darbu varat veikt pats.
Tā kā motora virsma darbības laikā ir piesārņota ar eļļu un putekļiem, tā periodiski jātīra.

Kā tīrīt automašīnas motoru


Lai notīrītu motora ārējo virsmu, izmantojiet īpašiem nolūkiem paredzētus produktus. Darbam ieteicams izmantot smidzināšanas rīku.

Kā tīrīt automašīnas motoru


Motora tīrīšanas posmi.
1. Vispirms uz motora virsmas uzklājiet tīrīšanas līdzekli. Šajā gadījumā motoram nevajadzētu būt karstam. Motora temperatūrai jābūt ne augstākai par 30 °. Šādi apstākļi veicina labāku tīrīšanu. Darbs jāveic uzmanīgi, lai produkts neietilpst sejā.

Kā tīrīt automašīnas motoru


2. Tīrīšanas līdzekli obligāti izsmidzina grūti sasniedzamās motora vietās.

Kā tīrīt automašīnas motoru


3. Pēc tam, kad produkts ir uzklāts uz motora virsmas, pagaidiet brīdi. Uz laiku no 20 līdz 30 minūtēm tīrīšanas līdzeklis “korodē” netīrumus un atvieglo turpmāku tīrīšanas procesu.

Kā tīrīt automašīnas motoru


4. Nākamajā tīrīšanas posmā piesārņojums ir jānomazgā. Veikt šo darbu ir ērtāk un efektīvāk, izmantojot dažādus instrumentus, piemēram, smidzināšanas pistoli un kompresoru.

Kā tīrīt automašīnas motoru


5. Smidzināšanas pistole ir piestiprināta pie kompresora caurules. Pēc tam nofiksējiet pistoli tīra silta ūdens pudelē.

Kā tīrīt automašīnas motoru


6. Tad ir jāieslēdz kompresors un zem spiediena jānomazgā netīrumi no motora virsmas.

Kā tīrīt automašīnas motoru


7. Ja nepieciešams, atkārtojiet darbu.
8. Visbeidzot, ļaujiet motora virsmai nožūt.

Kā tīrīt automašīnas motoru


Periodiski notīriet motoru. Šāds darbs pagarinās motora kalpošanas laiku.
Komentāri (10)
 1. Aleksandrs
  #1 Aleksandrs Viesi 2016. gada 30. jūlijs 01:35
  1
  Nez, kā "šāds darbs pagarinās motora kalpošanas laiku uz ilgu laiku." pagarināt motora kalpošanas laiku? Jūs arī pievienojat iespēju, ka elektroinstalācija sāks oksidēties ātrāk.
 2. Viesis Jevgeņijs
  #2 Viesis Jevgeņijs Viesi 2017. gada 5. decembris 12:50
  5
  Labdien, es izlasīju, kā tīrīt automašīnas motoru. Es nolēmu uzrakstīt, kā es to daru, un draugi neiedziļinās detaļās. Vispārējā izpratnē rupji ielej dīzeļdegvielu, dod man kādu laiku nomazgāties un pēc tam to mazgā ar sadzīves ķimikālijām (plūdmaiņas ariels, maigām rokām, tas ir, es personīgi tīru vai mazgāju kaut ko pēc savas gaumes) Es izmantoju trauku mazgāšanas līdzekli) rezultāts ir mans viedoklis, ka tas atšķaida motora netīrumus, būtībā tas ir eļļas un putekļu maisījums un pēc tam atstāj plēvi, kas novērš koroziju, un sadzīves ķīmija mazgā netīrumus (ja jūs tos notīrāt, notīriet to bez motora problēmas 1900. gadā), lūdzu, nevainojiet vārdu krājumu
  1. Aleksejs
   #3 Aleksejs Viesi 2018. gada 5. februāris 19:37
   1
   Ja ļausim filmu atstāt, tad putekļi pieķersies desmit reizes ātrāk nekā tad, ja tie būtu atstāti absolūti tīri un bez taukiem.
 3. Aleksejs
  #4 Aleksejs Viesi 2018. gada 5. februāris, plkst. 7:40 plkst.
  1
  99% motora mazgāšanas līdzekļu: izmantot uz auksta motora (viegla degviela). T. i. teiksim, iesim uz garāžu un atstāsim motoru atdzist. Vasarā, atkarībā no temperatūras, tas prasīs vairākas stundas. T. i. lai droši mazgātu automašīnu, jums jāpavada visa diena garāžā. Lieliski!
  1. Konstantīns
   #5 Konstantīns Viesi 2018. gada 18. marts 17:22
   2
   Un no rīta mazgāties, kas traucē?
   1. Azazello
    #6 Azazello Viesi 2018. gada 21. maijs 10:55 plkst.
    0
    Traucē burzma, traucē.
 4. Viesis Vladimirs
  #7 Viesis Vladimirs Viesi 2018. gada 22. maijs 21:19
  2
  Es mazgāju motoru vēsā servisā un rezultātā sadedzināju ģeneratoru. Viņiem par labu viņi bez maksas nomainīja ģeneratoru, es saprotu savu vainu. Tāpēc ne viss ir tik vienkārši, kā šeit rakstīts. Ģenerators ir ļoti rūpīgi jāaizsargā no ne tikai īpaša aprīkojuma, bet arī tīra ūdens iekļūšanas.
 5. Viesis Sergejs
  #8 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 15. jūlijs 09:38
  1
  Vispirms. Akumulators, otrkārt, aizveriet elektriķi .Pēc tam mēs sākam mazgāties. Jūs varat izmantot dīzeļdegvielu vai petroleju caur smidzināšanas pistoli.Pēc 30 minūtēm noskalojiet vēlams ar karstu ūdeni. Veiciet attaukošanas vai benzīna apstrādi caur smidzināšanas pistoli. Drošības labad noskalojiet ar ūdeni. Rulliet mašīnu prom no mazgāšanas vietas. Noņemiet aizsardzību. pievienojiet akumulatoru un dodieties.
 6. Viesis Vladimirs
  #9 Viesis Vladimirs Viesi 2019. gada 14. janvāris 09:13
  1
  Viss ir pareizi, un pats galvenais - "par pieņemamu cenu" ... jo visiem garāžā ir kompresors un smidzināšanas pistole ... Izlietnē ir vieglāk dot 300-400 rubļu, un speciālisti to darīs jums pusstundas laikā un ir ļoti tīri. Nesaki, ka tas ir dārgi - jo motoru mazgājam gandrīz reizi gadā ...
  1. Genādijs
   #10 Genādijs Viesi 2019. gada 24. janvāris 16:17
   0
   Mums jāatrod arī izlietne, kur viņi ņemtu motoru.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām