DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Trikotāžas rotas izceļas ar unikalitāti un oriģinalitāti. Turklāt tie nes cilvēka, kurš tos savienoja, enerģiju. Patiešām, katrā izstrādājumā ir roku siltums un meistara dvēseles gabals.
Ir interesanti radīt šādus produktus, jo vairumā gadījumu jūs pilnībā nezināt, kāds būs rezultāts. Pietiek, lai pavedienu mainītu citā veidā, un viss radījums mirdzēs ar jaunām krāsām. Ne mazāk patīkami ir saņemt šādu rotājumu dāvana.
Lai izgatavotu adītas krelles, jums būs nepieciešams:
1. Kokvilnas dzija.
2. Pērlītes divos izmēros.
3. Aizdares magnēts.
4. Vaskots pavediens.
5. Veca nevajadzīga rotas ķēde.
6. Super līme.
7. Āķis 1.5.

būs vajadzīgs


Sākumā mēs izgatavosim adītu auklu. Sākumā mēs uzņemam 6 gaisa cilpas un adām tos kopā, lai izveidotu apli. Un mēs to adīsim aplī. Galvenais nav palaist garām vienu cilpu, tad mežģīnes būs nevienmērīgas. Mēs adām to vajadzīgajā garumā. Viss atkarīgs no tavas idejas. Jūs varat sasiet diezgan garu auklu, un tad tas būs uz kakla vairākās rindās.

Izgatavosim adītu auklu

Izgatavosim adītu auklu

Izgatavosim adītu auklu

Izgatavosim adītu auklu

adīta aukla


Tālāk mēs piesaistīsim lielas krelles. Mēs aizveram trīs gaisa cilpu ķēdi un adām līdz lodītes izmēram, katrā rindā pievienojot divas cilpas. Paceliet sienas līdz vajadzīgajam augstumam, ievietojiet lodītes iekšpusē un pabeidziet bumbiņu, pakāpeniski samazinot cilpas pretējā virzienā.
Pārmaiņus mēs ievietojam krelles uz vaskotā pavediena. Ja tas nebija pa rokai, ir piemērots parasts pavediens no dzijas, ar kuru tika piesaistītas krelles. Izvelciet to caur krellēm divās rindās.

sasiet lielas krelles

sasiet lielas krelles

sasiet lielas krelles

krelles


Tālāk apsveriet divas iespējas. Vispirms paslēpiet pavedienu adītā auklā. Lai to izdarītu, mēs piestiprinām nelielu tapu pavediena malā un izstiepjam to auklas iekšpusē. Šujiet auklas apakšmalu ar krellēm ar adatu un diegu. Pirmais variants ir gatavs.

krelles

tamborētas krelles

tamborētas krelles

tamborētas krelles


Varat iet tālāk un izveidot otro iespēju. Viņam trikotāžas aukla būs jāiesaiņo ķēdē. Mēs paslēpjam galus iekšpusē un stingri šujam. Trīs elementi jāsavieno kopā. Pievienojiet vaksēto diegu auklai. Lai to izdarītu, novietojiet galus adījuma iekšpusē un šujiet. Pievienojiet auklas malām magnētisko stiprinājumu. Tam ir piemērota superlīme. Tam jābūt pilienam stiprinājuma iekšpusē un piestipriniet auklu. Ja ir iespējams mierīgi aizdari aizdari, šī opcija būs uzticamāka un izstrādājums izturīgāks. Vada iekšpusē varat arī ievietot plānu lenti un atstāt padomus, kā piesiet rotaslietas.

tamborētas krelles

tamborētas krelles


Šīs ir divas vienkāršas lodītes iespējas, kuras varat izgatavot ar savām rokām. Citu skaudībai un viņu priekam.
Komentāri (1)
  1. Viesis
    #1 Viesis Viesi 2015. gada 23. maijs 20:11
    1
    Ķēde ir absolūti lieka.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām