DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Es jūsu uzmanībai pievērsu oriģinālu rotaļlietu no vilnas "Gliemezis". Pat bērns to var šūt, turklāt ārkārtīgi īsā laikā. Viss, kas jums nepieciešams radošumam, ir patvaļīgas krāsas vilnas (vai plānas filca) gabals, pieskaņoti diegi, rokas adata un nedaudz polsterējuma spilventiņu pildīšanai. Pats izstrādājuma šūšanas process notiek šādā secībā:
• Mēs veicam rotaļlietu sagriešanu saskaņā ar pievienoto shēmu.

Rotaļlietu ķēde


• Mēs sagatavojam mazus produkta elementus - acis un degunu. Lai to izdarītu, mēs izliekam biežas mazas šuves gar to daļu apkārtmēriem un, nedaudz tos pievelkot un piepildot ar sintētisko ziemojošo līdzekli, mēs beidzot aizveram (bumbiņām vajadzētu izrādīties) un piestiprinām, izmantojot manuālo šuvi.

Mēs iegādājamies mazus priekšmetus

velkot kopā


• Galvenās un aizmugurējās daļas vidējās šuves samaļ ar mašīnas šuvi, kā parādīts fotoattēlā.

izmantojot manuālo šuvi

sasmalcina detaļas ar mašīnas šuvi


• Izgrieziet šauru flīsa sloksni, kuras platums ir vismaz 5 cm (garums ir patvaļīgs un atkarīgs no vēlamā izlietnes izmēra). Salociet to uz pusēm, sasmalciniet atvērtās šķēles un pagrieziet to uz sejas.

sasmalcina detaļas ar mašīnas šuvi


• Piepildiet daļu ar sintētisko ziemojošo līdzekli un ieskrūvējiet to pie stūres. Iegūtais apvalks tiek fiksēts ar manuālu šuvi.

mēs šujam gliemezi

mēs šujam gliemezi


• Mēs savienojam galveno daļu ar aizmugurējās un apakšējās daļas, kā parādīts fotoattēlā, atstājot nelielu atstarpi, lai izstrādājumu varētu pagriezt uz sejas. Mēs to piepildām ar sintētisko ziemojošo līdzekli, aizveriet spraugu un manuāli savienojiet to ar atlikušajām gliemeņu daļām.

mēs šujam gliemezi

mēs šujam gliemezi

mēs šujam gliemezi


Ja jūsu rotaļlieta ir izgriezta no vienkārša auduma, es iesaku to dekorēt ar akrila krāsām.

mēs šujam gliemezi


Raksts var būt patvaļīgs un veidots gan ar otu, gan ar vates tamponu (pēdējais sniegs īpaši maigu efektu). Pēc tam no kontrastējošas krāsas materiāla lūžņiem izgrieziet salmiņu un šujiet to galvai, kā tas tika darīts fotoattēlā. Gliemezis ir gatavs!

mēs šujam gliemezi

mēs šujam gliemezi

Vilnas gliemezis

Vilnas gliemezis

Vilnas gliemezis
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām