DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Polārais vilnas lācis ar sirdi
14. februāris ir brīnišķīgi svētki - Valentīna diena! Nelietojiet šo datumu pārāk nopietni, gluži pretēji, padariet to vieglu un jautru. Dodiet viens otram dāvanas par Valentīna dienu rakstiet "Valentine". Nav jākoncentrējas uz to, no kurienes nāk šie svētki un kāpēc tie tiek svinēti. Tikai mīliet, apskaujiet un sviniet! Iztēlojieties Valentīna dienu kā lielisku iespēju noorganizēt romantisku vakaru. Uzdāviniet mīļas dāvanas jums nozīmīgai personai: mīkstiem kaķiem, maziem mazuļiem ar lielu sirdi. Mēģiniet pats izgatavot interesantu amatu.

Polārs vilnas lācis ar sirdi


Tam būs nepieciešams:
• vilna: balta 50 cm x 50 cm, sarkana 5 cm x 5 cm;
• adata;
• šķēres;
• diegi izšūšanai;
• pildviela: holofiber vai sintētiskais ziemojošais līdzeklis.

Gatavā lāča izmērs ir 13 cm x 17 cm. Mēs izdrukājam veidni vai pats to uzzīmējam. Mēs to pārnesam uz audumu: ar adatām mēs nogrieztu veidni un izgrieztu 2 ķermeņa daļas ar pielaidēm 0,5 cm šuvēm.Izgrieztu vienu lielu vai vairākas mazas sirdis.

izgriezts no papīra

izgrieziet modeli


Šujiet ķermeni vienā no veidiem. Pirmā metode ir ar malas šuvi. Šajā gadījumā lācis nav savīti, mēs uzmanīgi šujam. Otrais ir šuves aizmugure ar adatu.

mēs šujam


Mēs nešujam abas daļas līdz galam. Atstājiet 4 - 5 cm pildījumam. Lācīti cieši pielieciet ar holofibru. Mēs izšūtām acis un degunu ar biezu pavedienu. Jūs varat šūt pogas vai pielīmēt gatavas acis. Šujiet 3 mazas sirsniņas, kas savienotas kopā, vai vienu lielu, ar ķepām.

Polārs vilnas lācis ar sirdi

Polārs vilnas lācis ar sirdi
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām