DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Ziemassvētku eglīšu rotaļlieta
Pavisam drīz pienāks Jaunais gads - ikviena iecienītākie svētki neatkarīgi no vecuma. Protams, maģiskas nakts priekšvakarā mēs esam īpašā noskaņojumā. Mēs ar prieku sastādām svētku ēdienkarti, viesu sarakstu un, protams, izrotājam māju. Veikalu plauktos ir pietiekami daudz dekoratīvo elementu, bet kas varētu būt labāks par DIY Ziemassvētku rotājumiem. Šodien mēs piedāvājam jums šūt mīkstu Ziemassvētku eglīti no auduma paliekām, kuras var atrast katrā mājā. Tātad, sāksim darbu.
Darbam jums būs nepieciešams:
  • Mīksta tumši zila auduma atloki.
  • Nākamā gada simbols ir Zilā kaza, tad mēs cienīsim gada saimnieku - izmantojiet amatniecība viņas mīļākā krāsa.
  • Šķēres.
  • Vītnes tonī.
  • Sniegpārslas, krelles, bugles mūsu eglītes dekorēšanai.
  • Mēs paņemam drēbnieka krītu vai sausu ziepju palieku un uzzīmējam pusi no mūsu nākamās Ziemassvētku eglītes.
  • Salociet audumu uz pusēm, lai mūsu zīmējums nepārsniegtu apakšējā slāņa malas. Mēs piestiprinām abus auduma slāņus ar tapām, lai tie nepārvietotos.


Ziemassvētku eglītes rotaļlieta


Pēc tam uzmanīgi izgrieziet mūsu izstrādājumu gar kontūru. Pēc tam noņemiet tapas, iztaisnojiet sagatavi un piestipriniet to pie otrā materiāla, lai to kopētu. Tagad ir nepieciešams piestiprināt abas sagataves ar sejām viens otram. Mēs piestiprinām tos ar tapām gar galvenajām kontūrām, lai mūsu Ziemassvētku eglītes netiktu pārvietotas izšūšanas procesa laikā.

Ziemassvētku eglītes rotaļlieta


Nokļūšana galvenajā daļā - detaļu sašūšana uz šujmašīnas. Šim nolūkam es izvēlējos šuvju apmācības režīmu, bet, ja jūsu mašīna nav aprīkota ar šādu funkciju, varat droši izmantot līkloču šuvi vai citu, jums pazīstamāku. Mēs apstrādājām visu sagatavi tādā veidā, neaizmirstot atstāt caurumu, lai Ziemassvētku eglīte varētu būt pagriezta. Es zariņā atstāju caurumu. Mēs pagriežam koku uz priekšējo pusi.

Ziemassvētku eglītes rotaļlieta


Tālāk tas ir atkarīgs no lietām. Lai netērētu naudu materiāliem, varat izmantot parasto vati un pat nevajadzīgas lupatas. Pēc rotaļlietas piepildīšanas viegli manuāli šujiet caurumu, caur kuru mēs pildījām savu amatu. Ir pienācis laiks izrotāt mūsu skaistumu. Šeit jūs varat sapņot. Viss, kas pa rokai, tiks izdarīts eglītes rotāšanai. Es nolēmu viņu dekorēt ar mīkstām sniegpārslām un spīdīgām pērlītēm no vecās meitas rokassprādzes. Mēs to darām ar līmes pistoli vai šujam.

Ziemassvētku eglītes rotaļlieta

Ziemassvētku eglītes rotaļlieta


To mēs ieguvām. Cilpiņai varat izmantot šauru satīna lenti. Šajā gadījumā zils nokrāsa. Mēs sagriež vēlamā garuma lenti un ar adatas un diega palīdzību mēs piestiprinām savu cilpu uz paša amatniecības. Tas ir viss! Mūsu meža skaistums ir gatavs lepoties ar vietu Jaungada suvenīru un amatniecības izstrādājumos, kas rotā jūsu mājas!

Ziemassvētku eglītes rotaļlieta

Ziemassvētku eglītes rotaļlieta

Ziemassvētku eglītes rotaļlieta
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām