DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Tilpuma bumba, kas izgatavota no iesaiņojuma papīra
Tilpuma bumba, kas izgatavota no brūna papīra


Ja jūsu mājās ir uzkrāts liels daudzums spilgti caurspīdīga iesaiņojuma papīra, nesteidzieties no tā atbrīvoties.

iesaiņojamais papīrs


No tā jūs varat izgatavot skaistu bumbu, kas var dekorēt istabu ne tikai Jaunajam gadam, bet arī jebkurai citai brīvdienai. Jūs varat arī uzdot pusaudžu meitenei izgatavot šādu amatu, ja viņa jau ir iepazinusies ar šūšanas prasmēm. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešami 20-25 lieli apļi, kas izgriezti no šāda papīra.

aplis

sagriezti apļi


Tas var būt dažādās krāsās - no šī amata kļūs tikai skaistāks. Ja jums nav caurspīdīga papīra, tad šādu bumbiņu var izgatavot no gofrēta papīra, kā arī no jebkura elastīga papīra, kas pārāk nesarauj. Bumbiņas lielums atbildīs jūsu sagatavoto loku diametram. Sagatavojiet asu plānu adatu ar garu diegu un saspraudēm: jums vajadzēs divreiz vairāk no tām nekā sagataves. Salociet apli uz pusēm un piestipriniet ar saspraudi. Tā kā krokas ir slikti redzamas uz spīdīga papīra, salocīšanas princips ir parādīts uz vienkārša krāsaina papīra.

salocīt uz pusēm


Atzīmējiet krokas vidu, bet negludiniet. Ielieciet pirkstu vidū, satveriet pusloka malu pie līkuma un ar skavu paceliet to uz augšu, vienlaikus izstumjot sagataves malas. Jūs iegūsit divus no šiem krokām.

saskaitīt


Nenoņemot pirkstu no vidus, salieciet arī sagataves otro pusi. Zemāk piestipriniet sagatavi ar saspraudi, notverot kroku sākumu, lai salocītā sagatave netiktu atvērta.

piestipriniet ar saspraudi

mēs piestiprinām ar saspraudi


Arī salieciet visus apļus.

lodīšu detaļas


Paņemiet adatu ar diegu un sāciet šūt ar vienu divu valdziņu visas sagataves viena otrai, pakāpeniski veidojot apli. Šujot, nepievelciet diegu, pretējā gadījumā tas saplēš papīru. Šujot salocītos apļus, noņemiet saspraudes no asiem stūriem.

savāc mūsu bumbu


Kad esat nofiksējis visus salocītos apļus, divas reizes (uz priekšu un atpakaļ) izšļāciet adatu un diegu cauri visam amatam, tādējādi beidzot nostiprinot visas detaļas. Izgatavojiet mezglu, lai šūšana neizkliedētu. Neizvelciet diegu - tas kalpos kā cilpa bumbas pakarināšanai.

savāc mūsu bumbu


Tagad noņemiet saspraudes no salocīto apļu malām. Amatniecība pati atgūsies un to veidos skaista bumba.

Tilpuma bumba, kas izgatavota no brūna papīra

Tilpuma bumba, kas izgatavota no brūna papīra
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām