DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Filcēšana mūsdienās kļūst par diezgan populāru rokdarbu veidu. No vilnas vilnas amatniecēm izdodas sagriezt visu: suvenīrus, rotaļlietas, audumus, filca zābakus, čības, rotaslietas un daudz ko citu. Šodien es vēlos jums pastāstīt par to, kā jūs varat padarīt skaistu, noderīgu un oriģinālu lietu “Ziepju mazgāšanas lupatiņa”. Lai sāktu ražošanas procesu, ir nepieciešams sagatavot nepieciešamos materiālus un instrumentus:
  • dažādu krāsu vilna bez vērpšanas;
  • ziepju bārs;
  • filca adata;
  • karsts ūdens;
  • šķidrās ziepes;
  • filma ar pūtītēm.
  • dvielis vai salvetes.


materiāli un instrumenti


Materiāli ir sagatavoti, un jūs varat sākt strādāt. Pirmkārt, mēs ņemam ziepju gabalu un ievietojam to plēvē.

ziepes


Tad no augšas mēs sākam likt savērptas vilnas gabalus.

likt savērptas vilnas gabalus

likt savērptas vilnas gabalus


To var izdarīt dažādās krāsās, lai mazgāšanas lupatiņa būtu jautrāka un interesantāka. Pirmo kārtu izklājiet horizontāli, otro vertikāli un pārmaiņus. Mēs izklājam apmēram 4 slāņus, pēc tam apgriežam ziepes ar matiem un tādā pašā veidā sākam likt no otras puses. Mēs arī izklājam apmēram 4 rindas.

likt savērptas vilnas gabalus

kaudze otrā pusē

kaudze otrā pusē


Pēc tam mēs rokās paņemam ziepju gabalu un piešķiram vilnai ziepju formu. T. i. mēs saliecam vilnas galus, veidojot čaulā vienu nepārtrauktu veselu ziepju daudzumu.
Pēc tam mēs ņemam adatu filmēšanai un sākam maigi bakstīt vilnu, bet tā, lai nepieskartos ziepēm.

piešķiriet vilnai ziepju formu


Tādējādi mēs notriecam vilnas daudzumu un austam šķiedras kopā. Pēc tam, kad vilna ir nedaudz nostāvējusies un pārojusies, jūs varat sākt rullēt ap ziepēm. Lai to izdarītu, noplēšiet vilnas gabalu un aptiniet ar to ziepes. Mēs to darām uzmanīgi. Tātad, mēs iesaiņojam vairākus slāņus.

piešķiriet vilnai ziepju formu


Tad atkal ņemam adatu filcēšanai un sākam cienīt vilnu. Pēc tam, kad vilnas apjoms ir samazinājies, mēs ķeramies pie mitras velšanas. Bļodā ielej karstu ūdeni un pievieno nedaudz šķidrās ziepes. Karstais ūdens mīkstina apvalku, bet ziepes uzlabo šķiedru adhēziju. Tad mēs ņemam ziepes, nedaudz apkaisa to ar karstu ziepjūdeni un sākam to pakāpeniski ritināt mūsu rokās, it kā sasmalcinot vilnu.

piešķiriet vilnai ziepju formu


Mēs velmējam ziepes, līdz mati nedaudz nogulsnējas.

Velmējiet ziepes

Velmējiet ziepes


Pēc tam jūs varat velmēt, izmantojot filmu ar pūtītēm. Tikai trīs mūsu ziepes no dažādām pusēm par šo filmu.

Velmējiet ziepes


Jo ūdens ietekmē pašas ziepes tiks mazgātas un izveidos ziepjūdeni, pēc tam lieko ūdeni vai ziepes var noņemt ar dvieli vai salvetēm. Jūs bieži varat mazgāt ziepes arī zem tekoša karsta ūdens.

noskalo ziepes


Ziepju rullīti, līdz vilna blīvi pārklāj ziepes, un virsējā kārta ir labi pielīmēta atlikušajiem slāņiem. Mēs iegūstam šāda veida ziepes.

šeit ir tādas ziepes


Ļaujiet tai nožūt, un mūsu ziepes ir gatavas lietošanai. Jūs varat arī iepriekš adīt modeļus, ziedus, burtus no vilnas un filcēšanas procesā velmēt tos ziepēm, tādējādi izveidojot unikālu šedevru. Šādas ziepes kļūs par oriģinālu dāvanu ģimenei un draugiem, un mazgāšana ar šo mazgāšanas lupatiņu kļūs patīkama un ērta.

Ziepju mazgāšanas lupata

Ziepju mazgāšanas lupata
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām