DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » Adīts krāsains uzvalks mazuļa lellei 25 cm garumā
Beanie kostīms tamborēta mazuļa lelle


Ja jūsu mazuļa apģērbs viņas lellei ir novecojis, es iesaku to atjaunināt. Tas izskatās ļoti oriģināls. Jūs varat adīt cepuri mazulim vai komplektu, kas sastāv no cepures un šalles. Šajā gadījumā tie izskatīsies ļoti harmoniski ar krizantēm. Kostīma adīšanai izmantoju dažādu krāsu akrila dziju. Sākotnēji tika domāts adīt uzvalku visās varavīksnes krāsās, bet tikai tad mājās nebija zila pavediena, un es nolēmu mēģināt adīt bez zila. Āķis 2 mm. Jūs varat izmantot jebkuru dziju atkarībā no jūsu paliekām un fantāzijām.

Tātad, sāksim darbu. Adīšanas sākums tiks veikts no kāju apakšas. Katra kostīma rinda tiks izgatavota ar atšķirīgas krāsas dziju. Lai to izdarītu, sastādiet 20 VP ar sarkanu dziju un aizveriet to gredzenā.

tamborēt


No katras cilpas adīt 1 RLS (viens tamborējums). Rindas beigās ir savienojošā cilpa, un katras rindas sākumā - 1 VP, ja rinda ir adīta ar RLS, un 3 VP - ja rinda sastāv no SSN.

tamborēt


2. rinda: adīt līdzīgi kā pirmais. 3. rinda: adīt ar dzijas kolonnām (CCH) apelsīnu dziju. Veiciet papildinājumu pirmajā un pēdējā cilpā, tas ir, no tiem adīt 2 CCH.

tamborēt


4. rinda: adīta dzeltenas krāsas dzija, visa CCH bez papildinājumiem. 5. rinda: mēs adām zaļā krāsā kā 3. rindu, tas ir, veicam 2 papildinājumus.

tamborēt


6. rinda: zilā krāsā, līdzīga 5. rindai; 7. rinda: adīt violetu dziju, kā arī 5. rindu.

tamborēt


Viena kāja ir gatava. Līdzīgi jums jāpiesaista otrais.

tamborēt


Tagad jums ir nepieciešams adīt sarkanās SSN dzijas rindu, apvienojot kājas vienā gabalā. Lai to izdarītu, adīt vienu kāju, pēc tam, atstājot vienu cilpu nesaistītu, adīt CCH otrajā kājā un turpināt adīšana apaļa jau viena detaļa.

tamborēt


Tādējādi adīt līdz 19 rindām ieskaitot.

tamborēt


16. rindā nav nepieciešams savienot rindu pa vidu aizmugurē, lai sakārtotu stiprinājumu. Turklāt rindas beigās ir jāpiesaista 2 VP ķēde, lai stiprinājums pārklājas. Pēc tam ir nepieciešams sakārtot roku caurumus piedurkņu adīšanai. Lai to izdarītu, sadaliet adīšanu 3 daļās un adiet atsevišķi muguras un divas aizmugures daļas. Adīt līdz 23 rindām ieskaitot.

tamborēt


24. rindas priekšējā daļa: 6 CCH, 1 PS (puse kolonnas), tad adiet RLS, rindas beigās adiet PS un 6 CCH.

tamborēt


25 rindu priekšpusē: līdzīgi kā 24 rindā. 24 rindas aizmugurē: SBN 25 rinda: tāpat kā 24 rindas uzvalka priekšpusē.

tamborēt


Nākamais solis ir sakārtot apkakli, lai tērps būtu iekšpusē uz āru un veiktu plecu vīles. To var izdarīt RLS. Tad CCH piesiet pirmo vārtu rindu. Otrais un trešais saistīt sc.

tamborēt


Piedurkne:
Piesiet piedurknes roku caurumu ar purpura dziju. Pēc tam pārejiet uz sarkano dziju un adiet CCH pirmo rindu. 2–5 rindas adītas CCH, veicot samazinājumus par 2 cilpām katrā rindā. Tas ir neuzkrītoši, lai to izdarītu zem rokas. Adīt pēdējās trīs rindiņas ar violetu, dzeltenu un sarkanu dziju.

tamborēt


Līdzīgā veidā piesiet 2. piedurkni. Piesiet griezuma malu aizmugurē un šujiet pogas vai pogas.

tamborēt


Ērtības labad es projektēju saites pašā vārtu augšdaļā, sasaistot ķēdes no VP.

tamborēt


Beanie. Iezvaniet 5 VP un aizveriet 1. rindu gredzenā: 6 RLS; 2. rinda: 12 RLS; 3. rinda 18 sc. Turpiniet adīt plakanu apli, līdz tas sasniedz ap bumbas galvas apkārtmēru.

tamborēt cepuri


Pēc tam turpiniet adīšanu, nepievienojot, līdz tiek sasniegts nepieciešamais vāciņa augstums. Adīšanas laikā vislabāk ir veikt montāžu, lai pasargātu sevi no nevajadzīgiem darbiem.

Tamborēta mazuļa cepure


Kostīms ir gatavs, jūs varat saģērbt lelli un doties kopā ar viņu pastaigāties.

tamborēts bērnu leļļu kostīms

Beanie kostīms tamborēta mazuļa lelle
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām