DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Vienkāršs audio raidītājs
Šis raidītājs parādīja labu pārraidītās mūzikas kvalitāti, tāpēc iesaku sākt ar šo shēmu.
Kā parādīja prakse, samontēts ģenerators uz viena tranzistora nevar stāvēt vienā vietā bez papildu kaskādes, frekvence pastāvīgi izskan, kad tiek uzaudzēta roka vai tiek pielietots spriegums. Es raidītāju izmantoju tajā pašā telpā, tāpēc es to neizmantoju, viņi izmantos papildu kaskādi. Kā redzat, šajā ģeneratorā tiek izmantoti divi tranzistori, kas ļauj atstāt frekvenci stabilu. No shēmas izslēgtais Varikaps, manuprāt, nespēlēja nozīmīgu lomu.

audio raidītāja shēma


Barošanas spriegums 6 volti. Patēriņa strāva 0,2 ampēri. Diapazons ir 88-107 MHz.
Biežums samazinās, ja tas piegādā spriegumu līdz 3,7 voltiem, tāpēc iesaku ķēdē iekļaut sprieguma regulatoru 5 voltu “7805”, šādi stabilizatori ir uz FM raidītājiem, tur ir tāfele no DVD. Diode, kas iestatīta sprieguma palielināšanai.

blokshēma


LED arī palīdz uzturēt ģeneratoru stabilāku. Šis ģenerators nereaģē uz svešķermeņiem vai paceļot roku, ja vien mēs, protams, neturamies pie antenas. Barošanas avotā tiek izmantots transformators spriegumam 9 v, ampērs 0,2. Diodes IN4007, jūs, protams, varat IN4004, IN4001. 3300 uF elektrolīta. Un pārliecinieties, ka manevrējat katru diodi ar 10n kondensatoru, pretējā gadījumā būs nejauki mirgot.
Starp lietu un plusu jums arī jāpiesaista 10n kondensators.

raidītājs

Vienkāršs audio raidītājs


Antenas garums ir aptuveni 35 cm, attālums līdz mobilajam tālrunim ar šķēršļiem ir 60 m .Joprojām jums nav jāpievieno spirālveida antena, pasliktinās efektivitāte, diapazons, platjoslas pieslēgums un, ja jūs to pievienojat sienas kontaktligzdai, tad parādīsies fons no maiņstrāvas. Tie, kas izmantoja šādas antenas, bija dziļi kļūdījušies. LABU LIKU VISIEM RADIOFANTIEM UN MĪLESTĪBAI.

Audio raidītājs “dari pats”
Komentāri (1)
  1. Oļegs Olovs
    #1 Oļegs Olovs Viesi 2014. gada 22. aprīlis 22:28
    4
    Labi izdarīts.
    Jautājums ir šāds: vai shēmas izveidošana prasīja daudz laika?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām