DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Izrotājiet sveci ar pērlītēm
Uguns vienmēr ir bijis kaut kas apburošs un vilinošs cilvēkam. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka daudzi no mums nav vienaldzīgi pret svecēm: lieli, mazi; vasks, parafīns vai želeja. Veikalos var atrast daudzas sveces, kas dekorētas visdažādākajos veidos. Bet jūs varat arī pats izrotāt visparastāko sveci, piemēram, izmantojot krelles.

Darbam jums būs nepieciešams:

jums būs nepieciešams


• Svece. Tas var būt jebkura izmēra, krāsas un formas, galvenais nav želeja.
• Pērlītes. Krelles izvēle ir atkarīga arī no jūsu vēlmēm un radošās idejas, kuru vēlaties īstenot.
• vads. Pērles tiks savērtas uz tā, tāpēc tā biezumam vajadzētu būt atbilstošam. Alternatīvi varat izmantot makšķerēšanas auklu vai diegu. Stieples priekšrocība ir tā, ka to var saliekt pēc nepieciešamības.
• Filca pildspalva un pildspalvas vārpsta. Vispirms no sveces apakšas pārbaudiet, vai no tās virsmas ir izdzēsts marķieris vai marķieris.
• Matu žāvētājs. Ir nepieciešams nedaudz mīkstināt (“izkausēt”) nedaudz vaska vai parafīna. Nav ieteicams lietot atklātu liesmu, piemēram, citu sveci, jo darba svece var kļūt dūmakaina un kļūt melna.
Vispirms ar pildspalvu ar flomāsteru uz sveces zīmējam modeli vai rotājumu, kuru vēlaties realizēt.

zīmēt uz sveces


Izmantojot tukšu stieni no pildspalvas vai cita asa, bet ne pārāk plāna priekšmeta, atkārtojiet zīmējumu tā, lai mazas “rievas” veidotos tur, kur derēs lodītes.

zīmēt uz sveces

sakrautas krelles


Neliela stieples gabala galā mēs sasaistām mezglu un piestiprinām pērlītes.

sakrautas krelles


Mēs piestiprinām vadu ar pērlītēm pie mūsu zīmējuma un nedaudz iespiež svecē, bet ne tik daudz, lai tas nesāktu drupināt.

sakrautas krelles


Ieslēdziet matu žāvētāju un dažas sekundes turiet to pie sveces, kas darbojas.

Ieslēdziet matu žāvētāju


Vēlreiz viegli saspiediet krelles jau mīkstinātajā vaskā. Pārliecinieties, ka lodītes nav noliecas uz sāniem, ja tas nav jūsu plānu sastāvdaļa.

preses krelles

preses krelles


Lēnām velciet vadu aiz saišķa.

preses krelles


Mēs vēlreiz savelkam lodītes un atkārtojam pazīstamo “procedūru”, līdz mēs pabeidzam zīmējumu.

Rotā sveci


Tādējādi jūs varat izveidot tēmu sveces dažādām brīvdienām: Jaungada - ar egļu zaru un Ziemassvētku rotaļlietu attēlu, Lieldienas - ar vītolu un Lieldienu olām, līdz Valentīna dienai - ar sirsniņām. Tas ir vienkāršs, ātrs un unikāls.

Rotā sveci
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām