DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Plāksnes apgrieztā dekupāža
Reverss dekupāža - Šī ir papīra uzklāšana uz cietas virsmas un virspusē pārklāta ar laku un / vai krāsu. Pateicoties šai tehnoloģijai, jūs varat izveidot reālus šedevrus ar savām rokām. Tātad, piemēram, ja jums ir vienkārši materiāli, varat izveidot stikla plākšņu kolekciju, kas var papildināt sānu dēļa vai sienas rotājumu. Lai plāksnē izgatavotu apgrieztu dekupāžu, jums būs nepieciešami vissarežģītākie materiāli un instrumenti:

-Stikla plāksne;
- papīra salvetes ar zīmējumiem vai rīsu papīrs;
- PVA līme;
-Akrila krāsa (balta, krāsa);
-Brūns (sukai jābūt sintētiskai, pretējā gadījumā dabiskās šķiedras darbības laikā sāks izkrist);
-Žāvējiet dzirksti;
-Sūklis vai sūklis.

dekupāžas materiāli


Mūsu valstī rūpniecības veikalos jūs varat atrast salvetes ar zīmējumiem, tie būs nepieciešami amatniecība. Šādas salvetes ieved no Vācijas, un kā alternatīvu var izmantot rīsu papīru. Rīsu papīra apstrādes metode, kas identiska salvīm. Tātad, ar savām rokām sāciet nojaukt zīmējuma kontūru, atstājot malu 1-3 mm.

salvetes ar zīmējumiem


Salvetei jābūt minimālā biezumā, tāpēc noņemiet visus liekos slāņus. Parasti šādas salvetes ir trīs slāņu, tāpēc divi apakšējie slāņi būs jānoņem.

atsevišķs slānis


Izklājiet papīra aplikācijas atbilstoši savam dizainam. Plāksnes virsmā nedrīkst būt pirkstu nospiedumi, līmes daļiņas un netīrumi. Pirms procedūras to rūpīgi nomazgājiet un noslaukiet ar lupatu dvieli.

likt uz šķīvja


Salvetes tiks uzliktas plāksnes aizmugurē, tāpēc tas pats jādara plāksnes apakšā ar nepareizo pusi.

Kaudzītes papīra lietojumprogrammas


Tagad sāciet uzlīmēt attēlus ar PVA līmi. Ja līme ir ļoti bieza, atšķaidiet to ar ūdeni - tas nezaudēs savas līmes īpašības. Dariet to uzmanīgi, lai salvetes nesaplīstu. Ja vēlaties, vietas, kas smērētas ar līmi, jūs varat apkaisīt ar dzirkstiņiem - šādā veidā plāksne izskatīsies skaistāka.

līmi


Tagad līmi nosusiniet. Neuztraucieties, ja sākotnēji salvetes līmes dēļ būs baltas. Pēc galīgās žāvēšanas līme kļūs gandrīz caurspīdīga.

pūst sausu


Tagad sūkli plānu akrila krāsas kārtu. Plāksnes fonam nevajadzētu būt ļoti gaišam, tāpēc krāsu krāsu atšķaida ar baltu krāsu, līdz krāsa kļūst mēreni gaiša.

akrila krāsas slānis


Tagad pūtiet matus sausus. Nemēģiniet skatīties savu darbu un pieskarieties tam ar pirkstiem, pretējā gadījumā izdrukas paliks uz krāsas.

nožūt


Ar vienu krāsas kārtu nepietiek, tāpēc uzklājiet otru. Ja šis biezums jums nav piemērots, varat droši uzklāt trešo krāsu un nākamos citu krāsu slāņus. Galvenais ir neaizmirst katru slāni nožūt līdz sausumam. Ja plānojat izmantot plāksni, virs akrila krāsas uzklājiet plānu akrila lakas kārtu un nosusiniet. Tādējādi laka pasargās plāksni no ūdens.

uzklājiet otro kārtu


Plāksne izrādījās ļoti spilgta un smieklīga, un pats galvenais - izgatavota jūsu rokām! Ar lielu vēlmi jūs varat izveidot visu šādu plākšņu kolekciju ar dažādiem attēliem.

Reversā dekupāža uz šķīvja

dekupāža uz šķīvja
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām